Çıkış Tarihi     : 23 Nisan 2016 Cumartesi, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Komedi
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  K9 Productions , Frames Productions
Yönetmen       : Bharat Kukreti (IMDB), Pankaj Sudheer Mishra (IMDB), Preeti Simoes (IMDB)
Oyuncular      : Kapil Sharma (IMDB), Sumona Chakravarti (IMDB), Kiku Sharda (IMDB), Navjot Singh Sidhu (IMDB), Chandan Prabhakar (IMDB), Sunil Grover (IMDB), Ali Asghar (IMDB), Sugandha Mishra (IMDB), Rochelle Rao (IMDB), Kartikey Raj (IMDB), Bharti Singh (IMDB), Suresh Menon (IMDB), Rajiv Thakur (IMDB), Monica Castelino (IMDB), Upasna Singh (IMDB), Vikalp Mehta (IMDB), Akshay Kumar (IMDB), Naseem Vicky (IMDB), Ritesh Deshmukh (IMDB), Naved Khan (IMDB), Siddharth Sagar (IMDB), Krishna Bhatt (IMDB), Krishna Abhishek (IMDB), Nawazuddin Siddiqui (IMDB), Paresh Ganatra (IMDB), Ileana (IMDB), Anushka Sharma (IMDB), Jacqueline Fernandez (IMDB), Sargun Mehta Dubey (IMDB), Arjun Kapoor (IMDB), Anil Kapoor (IMDB), Tiger Shroff (IMDB), Naveen Bawa (IMDB), Kriti Sanon (IMDB), Ranveer Singh (IMDB), Roshni Chopra (IMDB), Shah Rukh Khan (IMDB), Rajkummar Rao (IMDB), Arbaaz Khan (IMDB), Sohail Khan (IMDB) >>devamı>>

The Kapil Sharma Show ' Dizisinin Konusu :
The Kapil Sharma Show is a TV series starring Kapil Sharma, Sumona Chakravarti, and Kiku Sharda. Comedian Kapil Sharma interacts with celebrity guests about their latest films while keeping the audience laughing with his wit, humour...


 • "ismi gibi itici bir apartman çeşidi. duydu mu kaçası geliyor insanın.(bkz: aile salonu)"
 • "gece 22:00'den sonra tül perdelerin ardında, keskin nişancı teyzeler tarafından korunur. bi kadınla girmeye kalkın, çükünüzden vururlar."
 • "kerhaneye çevirmek, grup seks partileri düzenlemek, sürekli yüksek seste elektro gitar çalarak komşuların kafasını sikmek istediğim apartman. çünkü biz orospu çocuğuyuz. aile apartmanı burası!"
 • "(bkz: delicatessen)"
 • "merdivenleri kilim filan kaplıdır ve ayakkabılar daha apartmana girince çıkartılıp yukarı öyle çıkılır.(bkz: premodern)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  hayatı ankara ve eskişehirde geçmiş biri olarak öğrenci apartmanı - aile apartmanı karşılaştırması yapmak gerekirse; aile apartmanı öğrenci apartmanından daha gürültülüdür. öğrenci adam çok çok müziğin sesini fazla açar. aile apartmanındaysa hem müzik sesi açılır, televizyon açılır, "aile" çocukları istedikleri gürültüyü yapmakta serbesttir, evde ve merdiven boşluğunda bağırabilirler, koşabilirler, zıplayabilirler, tepinebilirler. onlar çocuk olduğu için her şey mübahtır.
  geleneksel aile yapısına bağlı olarak "aile" apartmanında her bir ailenin genellikle geleni gideni, akrabası, eve giren çıkanı belli değildir. aile apartmanında kafa dinlenmez. ikinci olarak öğrenci ya da bekar çalışan insan daha efendi, daha çekingendir. aile apartmanlarında özellikle de ev sahipleri oturuyorsa havalarından geçilmez, bir tek kendilerinin apartmanda yaşadığını sanırlar, kiracılar mağaradan gelip sonradan apartmana yerleşmiş, daha önce apartman görmemiş gibi davranırlar. hele de emekli bir apartman yöneticisi varsa tadından yenmez. ayakkabısını dışarıda bırakıp tepenizde halı silkeleyen insanlar size apartmanda yaşama adabı öğretmeye kalkışabilirler.
  son olarak öğrenci meraksızdır, ne yapıyorsun, evine kim gelip gidiyor, elindeki market poşetinin içinde ne var gibi hususlar hiç umrunda değildir. oysa aile apartmanı öyle mi? kapınız her çalındığında kim gelmiş diye açıp bakar, gözetler. hayatınıza burnunu sokmak için yanıp tutuşan sapık emekli adamlar ve onların ev kadını, yapacak işi gücü olmayan, hayatının odağına sizi koyan boş beleş karıları vardır.


  (kalinda sharma - 21 Mart 2012 20:51)

 • comment image

  gece 22:00'den sonra tül perdelerin ardında, keskin nişancı teyzeler tarafından korunur. bi kadınla girmeye kalkın, çükünüzden vururlar.


  (athinganoi - 13 Eylül 2013 15:45)

 • comment image

  sakinleri, işi gücü olmadan bütün gün pencerenin önünde oturup gelen gideni dikizleyerek bekçilik yapan ve "bak orospuya/pezevenge!" diyebilmek için fırsat kollayan, çevre apartmanlarda kızlı-erkekli yaşadığını gördüklerini şikayet etme potansiyelli, aklı dengesi bozuk insanların kaldığı apartman anlamına gelir.


  (denizsi - 17 Aralık 2013 20:21)

 • comment image

  23 senedir bulunduğum betonarmedir.toplamda 7 daire bulunup sayısız ruh hastası barındırmaktadır.üst katta ailemizin çobanı görevini yapan dede ve onun yalakaları ile huzurlu bir aile yaşantısı yaşamaktayız(!).tavsiye ederim


  (konusmakistiyorum - 25 Ocak 2014 22:47)

 • comment image

  insanların kendilerin olan başka insanlarla bir araya gelince nasıl hayvanlaşabileceğini gördüm ben burada.

  8 aydır bir aile apartmanındayım. çok acele bir taşınma sürecim olduğundan mecburiyetten geldim oturdum. ev sahibiyle ilk konuştğumda benden bir sorun çıkmayacağını anlayınca hemen başladı kendi düşüncelerine.

  "yani biliyorsun burası aile apartmanı, çok ses yapmazsan iyi olur tabii"

  gecenin bir yarısı hayvan gibi müzik açarlar, televizyonun sesi maşallah sinema salonu düzeyinde, evin içinde koşturan çocuklar... merdivenlerden inip çıkarken jurassic park'taki su bardağı sahnesini yaşıyorum her gün. insan değiller yemin ederim.

  "arkadaşların olacak tabii ki ama dikkat et işte"

  yani diyor ki; ey aile apartmanındaki bekar çocuk, eve kız arkadaş getirme diyemiyorum açık açık ama sevişirseniz de haberimiz olmasın. ama tabii sevişme hakkını belediye nikahı ile kazanmış üst komşularımın bütün fantezilerine zorunlu kulak misafiri olmamda bir sakınca olamaz. ne de olsa devlet izin vermiş, inletin apartmanı anasını satayım.

  "alkol almana karışamayız ama dikkat et sen yine de"

  buna ne desem bilemedim. hani kötü bir şey demedi adam tamam da, içip içip nara atmam herhalde. nasıl bir bakış açısı bu insanlardaki arkadaş ya.

  (bkz: uyumayın ulen)


  (the chosen1 - 27 Haziran 2014 12:23)

 • comment image

  kerhaneye çevirmek, grup seks partileri düzenlemek, sürekli yüksek seste elektro gitar çalarak komşuların kafasını sikmek istediğim apartman. çünkü biz orospu çocuğuyuz. aile apartmanı burası!


  (johnmalkow - 23 Temmuz 2014 11:27)

 • comment image

  ev bakarken emlakçı ne zaman bu terimi söylese bir irkildiğim apartman. çünkü bence aile apartmanı demek;
  sizin hayatınızı deli gibi merak eden komşular,
  evinize kimin girip çıktığını apartman deliğinden gözetleyenler,
  sürekli koşturup duran gürültücü çocuklar,
  bu çocukların camınızın açık olup olmadığını umursamadan üst kattan halı çırpan anneleri ile sigara izmaritlerini camdan aşağı atan görgüsüz babaları,
  gece yarısı televizyonunun sesini sonuna kadar açan ama siz azıcık müzik açtığınızda duvarınıza vuran komşular,
  balkonlarında bağıra bağıra küfrederek konuşan tuhaf adamlar,
  haftada bir annesiyle kavga eden, ona küfredip evi terk eden oğullar,
  karlı bir kış gününde üşümüş diye apartmana aldığınız kediye çocuklarım korkuyor diye laf edip onu apartmandan çıkaranlar ve daha nicesi demek. ama sorsanız bu aileler çok münasip, öğrenciler ahlaksızdır. özellikle ev sahibiniz de aynı apartmanda oturuyor ve bunlar gibi bir aileyse size ev kiraladı diye hayatınıza karışabileceği fikrine kapılır nedense. ev sahibi böyle bir tipse çok beğensem de kiralamam o evi. huzursuz olduktan sonra ne anlamı var sonuçta.
  semtten semte değişir elbet. ev ararken bunları çok iyi gözlemlemek lazım.


  (summerssecret - 22 Haziran 2017 17:39)

Yorum Kaynak Link : aile apartmanı