Çıkış Tarihi     : 29 Mayıs 2014 Perşembe, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Aksiyon,Aile,Fantazi,Bilim Kurgu,Spor
Ülke                : Japan
Yönetmen       : Kosuke Yabuki (IMDB)
Oyuncular      : Tomo Adachi (IMDB), Nate Bihldorff (IMDB), David Cooke (IMDB), Stacey Majers (IMDB), Dan Falcone (IMDB), Ashley Flannegan (IMDB), David Goldfarb (IMDB), Katsuhiro Harasawa (IMDB), Tomoyuki Higuchi (IMDB), Michelle Hippe (IMDB), Hitomi Hirose (IMDB), Kenny James (IMDB), Yûko Kaida (IMDB), Samantha Kelly (IMDB), Charles Martinet (IMDB), Jack Merluzzi (IMDB), Lani Minella (IMDB), Tadd Morgan (IMDB), Deanna Mustard (IMDB), Ayumi Nagao (IMDB), Takashi Nagasako (IMDB)

Mario Kart 8 ' Oyununun Konusu :
Genç ve bekar bir kadın olan Brontë'nin tüm istediği, büyük ve serası olan bir kata taşınmaktır. Doğru evi bulduğunda bekarlara verilmediğini öğrenir. Bunun üzerine yeşil kart alıp ABD vatandaşı olmak isteyen Fransız Georges ile sahte bir evlilik yapmayı kabul eder.Ancak göçmenlik dairesinin müfettişleri sık eleyip ince dokumaktadırlar. Bunun üzerine Georges, Brontë'nin yeni evine taşınır ve imtahanı geçebilmek için birbirlerini yakından tanımak zorunda kalırlar. Oysa dıştan bakıldığında gerçekten de uyumsuz bir çifttir onlar: Genç kadın tam bir idealist, üstelik vejetaryendir. Fransız ise sokaklarda büyümüş, pragmatik bir adamdır. Kırmızı ete ve şaraba bayılır.Peter Weir'in (Truman Show) yazıp yönettiği Yeşil Kart, 1990'ların başında, aslında zaten ustalıkları su götürmeyen iki ismi, Andie McDowell ve Gérard Depardieu'nün sınırları aşan bir şekilde benimsenmesine ön ayak olmuş ve uzun bir süre romantik komedilerin en sevileni olarak da kalmıştır.


 • "yeni yerçekimi olayıyla büyük beğenimi toplamış olan ancak 2014 ile çıkacak olmasıyla biraz hayal kırıklığı yaşatmış oyun."
 • "resmi çıkış tarihi 30 mayıs olarak açıklandı. bacını sikeyim nintendo."
Facebook Yorumları
 • comment image

  yeni yerçekimi olayıyla büyük beğenimi toplamış olan ancak 2014 ile çıkacak olmasıyla biraz hayal kırıklığı yaşatmış oyun.


  (gleek - 12 Haziran 2013 02:01)

 • comment image

  büyük bir mario kart serisi hayranı ve hastası olarak trailerını ilk gördüğüm anda wii u alma isteği uyandırmış ve bana wii u aldırmış oyundur. bu oyun çıktıktan sonra wii u'nun bayağı yüksek satış rakamlarına ulaşacağına eminim. nisan civarı çıkacağı düşünürsek daha çok bekleyeceğiz :'(


  (kefallo - 8 Şubat 2014 15:12)

 • comment image

  bugün konsollarımızda göreceğimiz mercedes dlc'si ve oyunun kullanışlılığını arttıran bazı güncellemelerin ardından asıl büyük bomba patladı. 16 yeni pist, 8 yeni araç ve 6 yeni karakterden oluşan 2 dlclik güncelleme nintendo standartlarına göre oldukça düşük bir ücret olan 24 tlye konsollarımıza akacak. eklentilerin yarısı kasım 2014'te, diğer yarısı mayıs 2015'te cihazlarımıza akacak. 2 dlcyi birden satın almış olanlar 8 farklı renkte yoshi ve 8 farklı renkte shy guy sahibi olacak. şu an için ı'm throwing my money at the screen but nothing is happening demekten başka çaremiz yok. mayıs 2015'e kadar ölme planı yapmayın :)

  http://kotaku.com/…g-to-mario-kart-8-1627150730/all


  (kefallo - 27 Ağustos 2014 10:43)

 • comment image

  halefi mario kart wii'ye göre çok yol katetmiş güncel mario kart oyunudur. aslında nintendo switch versiyounu wii u versiyonunun genişletilmiş deluxe versiyonudur, kapsamlı bir battle modu bulundurur. switch için en sahip olunası oyunların başında gelir, özellikle joy conlar sayesinde her an iki kişilik bir eğlenceye kapı açar. eski oyuna göre wheelie yapma kalmıştır ancak altın toplama, iki itemi aynı anda tutma gibi bir çok yeni mekanik oyuna dahil edilmiştir.

  çok çok iyi bir oyuncu olmama rağmen online olarak gayet eğlendirmektedir. lag/delay gibi sorunları hiç yaşatmayan oyun, maç bulma konusunda da gayet hızlıdır. şahsım adına sözlükçülerin en iyi 5 bilgisayar oyunu listesine girmesi muhtemeldir.


  (sweethomealabama - 17 Nisan 2018 18:54)

 • comment image

  hayatima girmesiyle gecemi gunduzume katmistir. senelerin oyuncusuyum herturlu konsol, bilgisayar oyunu vs oynamisimdir ama boyle eglencelisine denk gelmek belgrad ormanlarinda unicorn gormeye benzer.


  (kmanboyad - 11 Ocak 2019 03:48)

Yorum Kaynak Link : mario kart 8