Süre                : 1 Saat 32 dakika
Çıkış Tarihi     : 15 Eylül 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Western
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Chasing Butterflies Pictures , Splash House Pictures , Check Entertainment
Yönetmen       : Richard Gabai (IMDB)
Senarist          : John Lewis (IMDB)(ekşi),Shawn Justice (IMDB),D.C. Rahe (IMDB),Jeff Seats (IMDB)
Oyuncular      : Jamie-Lynn Sigler (IMDB)(ekşi), Nathan Parsons (IMDB), Stephen Lang (IMDB)(ekşi), Jackson Rathbone (IMDB)(ekşi), Ellen Hollman (IMDB)(ekşi), Quinton Aaron (IMDB)(ekşi), Robert Carradine (IMDB), Lesley-Anne Down (IMDB)(ekşi), John Lewis (IMDB), Howard Ferguson Jr. (IMDB), Marie Wagenman (IMDB), Sheila Eden (IMDB), Christopher Hagen (IMDB), Eric Martinez (IMDB), Cru Ennis (IMDB), Boots Southerland (IMDB), Keith Meriweather (IMDB), Nathaniel Augustson (IMDB), Richard Beal (IMDB), Sam Quinn (IMDB), Chris Ranney (IMDB), David Christian Welborn (IMDB), Niko Foster (IMDB), Cheo Tapia (IMDB), Stephanie Lynn Styles (IMDB), Kat Solko (IMDB), David White (IMDB), James Burnett (IMDB), Christopher Kahler (IMDB), Clint Obenchain (IMDB), Clay Space (IMDB), Cassandra Rochelle Fetters (IMDB), Claire 'Fluff' Llewellyn (IMDB), Daniel Zubiate (IMDB), Teresa Jones (IMDB), Rich Chavez (IMDB), Jameson Macmillan (IMDB), Elias Lewis (IMDB), Nozomi Labarrere (IMDB), Clebert Garcia (IMDB) >>devamı>>

Justice ' Filminin Konusu :
Justice is a movie starring Jamie-Lynn Sigler, Nathan Parsons, and Stephen Lang. A U.S. Marshal seeking justice for his brother's murder defends a small town from a corrupt Mayor and his henchmen with intents to revive the civil war.


 • "kasımda tame impala' ylan daft punk' ı kafa kafaya tokuşturmaya gelecek olan duo.safe and soundrandy"
 • "ing. sadecebuz"
 • "birkac ay icinde istanbul'a gelmek zorundalar."
 • "yaptıkları müziğe nû-disko mu demeli, elektronik rok mu yoksa french house mu hiç önemli değil. bildiğim bir şey var müzikleri tek kelimeyle, şahane."
 • "cok sorgulanan,cogu zaman varligi akillarda suphe uyandiran,ingilizce'de adalet, dogruluk, yasa gucu gibi anlamlara gelen kelime."
 • "muse radiohead için neyse, justice de daft punk için odur."
 • "dinlerken yerinde oturanı allah çarpar."
Facebook Yorumları
 • comment image

  live değil de stüdyo albümü çıkartsalar, ağzımızın tadını bulsak. bu kadar geniş bir dinleyici kitlesine sahipler ve iki stüdyo albümleri var, bunu anlamıyorum.

  stüdyo albümleri için:
  (bkz: audio video disco)
  (bkz: cross)


  (aukalender - 15 Temmuz 2013 18:06)

 • comment image

  yaptıkları müziğe nû-disko mu demeli, elektronik rok mu yoksa french house mu hiç önemli değil. bildiğim bir şey var müzikleri tek kelimeyle, şahane.


  (kibibi - 17 Ekim 2011 23:13)

 • comment image

  dünyanın en iyi elektronik müzik grubu olma yolunda ilerliyorlar.cross albümü baştan aşağı müthiş ama özellikle let there be light ve phantom part ii bu gezegenden değil. keza grubun remixleri de çok çok iyi, en son metallica'nın master of puppets şarkısını coverlamışlar.kendilerini en yakın zamanda ülkemizde görmek istiyoruz.


  (comuk - 2 Ekim 2010 19:27)

 • comment image

  cok sorgulanan,
  cogu zaman varligi akillarda suphe uyandiran,
  ingilizce'de
  adalet, dogruluk, yasa gucu
  gibi anlamlara gelen kelime.


  (catch22 - 12 Kasım 2002 04:31)

 • comment image

  hani bunlar için yeni daft punk, fransa'nın elektro ve tekno platformunda son yüzyılda çıkardığı en süper şey, remix olayının yeni kralları filan diyorlar ya, şerefsizim hepsini hak ediyorlar. hem de fazlasıyla.

  siz hiç stress dinlediniz mi canlar? bu şarkıyı uygun kafayla dinlediğiniz takdirde, şarkının ismini neyden aldığını ve nasıl hak ettiğini çok rahatsız edici bir şekilde anladınız mı? tuttu mu bırakmaz yemin ederim.
  siz hiç dvno dinlediniz mi canlar? şarkıyı hitman'de ve discovery channel'da kullanmaya akıl edenlerin alınlarından öpmek istediniz mi? divino'dan devşirme ismin ne alaka olduğunu merak ettiniz mi? sonra divino'nun, yani dvno'nun, dünyanın birçok şehrinde bulunan, içeri girmek için bembeyaz giyinmek zorunda olduğunuz (tabii içeriden bahsetmiyorum bile, "music that's fallen from the sky" resmen lan) el divino adlı club olduğunu öğrendiniz mi?
  siz hiç genesis dinlediniz mi canlar? ulan allahın 50 cent'inin in da club'ından alınmış sample nasıl yedirilir şarkıya ve bu hale getirilir diye kafaları yediniz mi?
  siz hiç kokane dinlediniz mi canlar? işe gelirken kulaklığınızda bu bağırıyorsa sağdaki soldakini tekmiklemek istediniz mi? progressive algınıza yeni bir kapı açtınız mı? müziklerine kattıkları kuvvetli ve kudretli rock esintileri için xavier de rosnay ve gaspard augé'yi gıdılarından öpmek istediniz mi?
  siz hiç we are your friends dinlediniz mi canlar? simian'a * da saygıda kusur etmediniz di mi?
  siz hiç d.a.n.c.e. dinlediniz mi canlar? kendinizi o ingiliz bebelerinden oluşan koronun içinde hissedip "dieyensi-i, bi-ieyti, pivayti, eybisi" deeyu deeyu sallandınız mı? klipteki her t-shirt'ten edinmek istediniz mi?
  siz hiç a cross the universe izlediniz mi canlar? izleyip de justice türkiye'ye gelsin diye kendi ırzınıza geçmek istediniz mi ha istediniz mi?
  kafamda bit var anne..

  velhasılı kelam şahane müzik yapıyor abiler. heavy metal esintileri de bulabilirsiniz, synth soundu da, "freaky" sample'lar da dinleyebilirsiniz, bassta slap'e de doyabilirsiniz. bol synth'li, güçlü melodili ve vuruşlu, güzel mi güzel, kaliteli dans müziği hacım, takipteyiz.


  (jellybonqueen - 30 Nisan 2009 12:18)

Yorum Kaynak Link : justice