Çıkış Tarihi     : 04 Ekim 2013 Cuma, Yapım Yılı : 2013
Türü                : Aksiyon,Cinayet,Drama,Gizemli,Heyecanlı
Taglar             : Sert senaryoya gir
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  Anil Kapoor Film Company , Imagine Television , RDP Television
Yönetmen       : Renzil D'Silva (IMDB), Abhinay Deo (IMDB)(ekşi), Karan Boolani (IMDB), Nitya Mehra (IMDB), Jijy Philip (IMDB)
Senarist          : Robert Cochran (IMDB),Renzil D'Silva (IMDB),Joel Surnow (IMDB),Niranjan Iyengar (IMDB),Bhavani Iyer (IMDB),Athar Nawaz (IMDB),Howard Gordon (IMDB),Michael Loceff (IMDB),Milap Zaveri (IMDB),Evan Katz (IMDB),Stephen Kronish (IMDB),Priya Pinto (IMDB),Ruchika Roy (IMDB),Udayan Bhat (IMDB),Sumit Arora (IMDB),Rohit Malhotra (IMDB),Virgil Williams (IMDB),Michael S. Chernuchin (IMDB),Andrea Newman (IMDB),Abhijeet Deshpande (IMDB),Lawrence Hertzog (IMDB),Maurice Hurley (IMDB),Chip Johannessen (IMDB),Duppy Demetrius (IMDB)
Oyuncular      : Anil Kapoor (IMDB)(ekşi), Neil Bhoopalam (IMDB), Raaghav Chanana (IMDB), Anita Raj (IMDB), Sapna Pabbi (IMDB), Gurpreet Saini (IMDB), Mandira Bedi (IMDB), Tisca Chopra (IMDB)(ekşi), Bikramjeet Kanwarpal (IMDB), Ashish Vidyarthi (IMDB), Adhir Bhat (IMDB), Gunjan Malhotra (IMDB), Shivani Tanksale (IMDB), Sudhanshu Pandey (IMDB), Madhurima Tuli (IMDB), Sakshi Tanwar (IMDB), Surveen Chawla (IMDB), Rahul Singh (IMDB), Akshay Ajit Singh (IMDB), Sumit Kaul (IMDB), Dibyendu Bhattacharya (IMDB), Harsh Chhaya (IMDB), Karanvir Sharma (IMDB), Sikander Kher (IMDB), Ritu Shivpuri (IMDB), Akash Khurana (IMDB), Priyanshu Jora (IMDB), Amruta Khanvilkar (IMDB), Yuri Suri (IMDB), Ankur Vikal (IMDB), Ajinkya Deo (IMDB), Pooja Ruparel (IMDB), Naveen Polishetty (IMDB), Manasi Rachh (IMDB), Rajat Kaul (IMDB), Shabana Azmi (IMDB), Adish Khanna (IMDB), Suchitra Pillai (IMDB), Rajeev Siddhartha (IMDB), Sharad Ponkshe (IMDB) >>devamı>>

24 ' Dizisinin Konusu :
Kızı Kimberly (Elisha Cuthbert) ve karısı Teri’nin (Leslie Hope) ardarda esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolması ve ardından, Amerika’nın ilk zenci Başkan adayı Senatör David Palmer’a (Dennis Haysbert) düzenlenecek suikast haberi, CTU ajanı Jack Bauer’ın (Kiefer Sutherland) gününü kabusa çevirir... Jack ile CTU ajanları Tony, Nina ve Jamey’nin Senatör Palmer’ı hızla yaklaşan tehlikeden kurtarmak için 24 saatleri vardır... Jack, aynı zamanda kızının ve karısının izini bulmaya çalışacaktır.


 • "ido'nun kurumsal kanalı. başka birşey açın deyince çok kızıyorlar aman diyim."
 • "sağlık bakanı recep akdağ'la yapılan söyleşide bakana, " neden başbakanı ameliyat eden doktor- yasaya aykırı bir şekilde- üniversite dışından getirildi?" sorusunu sormamış kanal."
 • "genel yayın yönetmeni yiğit bulut'tur. fazla söze hacet yoktur."
 • "tayyip'in uçağının rotasını bizlere harita üzerinde gösteren kanal. üstüne jöleli konuşuyordu. midem 10 saniye kaldırabildi bu durumu."
 • "herhalde bu kanal hakkındaki en güzel yorumu medar-ı iftiharımız ilber hodja yapmıştır efem."
Facebook Yorumları
 • comment image

  geçenlerde izlediğim bir canlı bağlantılı haberi ile tvde unutulmaz anlarıma girmiş kanal.

  yer: izmir bornova meydanındaki izsu memba suyu satılan yerin önü.
  haber: çeşmelerinden arsenikli su akan izmirlilerin çektiği sıra çilesi.
  amaç: büyükşehir belediyesine tü kaka demek yerel seçimler öncesi chp'ye ait olan belediyeyi kötülemek

  sevgili kanalımız bu amaçla belirtilen yere bağlanmaktadır. elinde mikrofonla sıranın önünde duran muhabir bak böyle çile çekiyorlar bak böyle belediyeye nefret kusuyorlar bak düştükleri duruma bak temalı bık bık konuşmasını yapıyor ve sırayı da canlı canlı gösteriyor eliyle. daha sonra söyleyecek bir şey bulamayınca bari röportaj yapayım diyor ve sıradan suyunu alıp çıkmakta olan bir bayanı çeviriyor ve soruyor;

  + evet hanfendi çeşmeden su içemiyorsunuz su taşımak zorunda kalıyorsunuz ne düşünüyorsunuz?
  - ben kendimi bildim bileli izmir'de çeşmeden su içmedim ki hep burdan alırım içme suyunu zaten burdan kullanıyorduk ki. (muhabir öüüm böom gibi sesler çıkartır)
  + peki arsenik olayından sonra sıra arttı di mi?
  - yo hayır ben buraya yakın oturuyorum sıra hep böyleydi hep sıra olur burda

  umduğunu bulamayan muhabir o sırada olan başka birini çevirir bu seferki genç bir delikanlıdır. aynı soruları sorar bu çocuk da ilk bayan gibi cevaplar verir sıranın hep olduğunu izmir'in suyunun oldu bitti içilmediğini bunun yeni bir olay olmadığını söyler bu sırada arkadan 50 yaşlarında bir amca bu konuda çok dertliyim çok araştırma yaptım fln diye bağırır ve muhabir ha tamam buldum belediyeye sokacak adamı der ver genç adamı yollar hemen amcayı alır yanına arsenikli su hakkında ne düşünüyorsunuz der ve amca başlar;

  - ben bu olayı tamamiyle hükümetin izmir için bir oyunu olduğunu düşünüyorum melih gökçek okadar biliyorsa gelsin burdan aday olsun oy verelim ordan konuşması kolay ben belediye başkanın yaptıklarını biliyorum elinden geleni yapıyor...

  gibi cümleleri arka arkaya sıralayınca muhabir lafını keser ilk fırsatta. burdan iş çıkmayacağını anlayınca; ve işte izmir'de arsenik sorunu böyle, der istanbula iletir yayını. burda asıl komik olan muhabirin sorduğu her sorudan sonra yüzünün aldığı şekil tabi istanbul'da bekleyen sunucunun da yüzünü unutmamak gerek*


  (10lion sinisterer - 28 Ağustos 2008 19:11)

 • comment image

  bilgi bandında "sivas ve kayseri'de kene ısıran 2 kişi öldü" şeklinde haber sunan kanal. sayın kanal 24 yetkilileri, türkçe'yi nereden öğrendiniz? çerez yer gibi kene yemeye başladık da benim mi haberim yok?


  (80 e 4 - 26 Mayıs 2009 21:30)

 • comment image

  hahah güldürdü artık beni bunlar. seçimin nabzı'nı tuttuklarını iddia ettikleri programda rize'nin nabzını akp miting meydanında tutmuş, buradaki insanlara kime oy vereceklerini sormuştur, öylece de nabzı tutulmuş olmuştur ilin. özetle akp otobüsü ile miting miting gezip miting meydanındaki akplilerle röportaj yapmayı seçim nabzı tutmak sanan kanal. ha trt'den farkı ne? trt bizden aldığı vergilerle aynı yayını yapıyor.


  (dikakana bey - 20 Mayıs 2011 19:05)

 • comment image

  sağlık bakanı recep akdağ'la yapılan söyleşide bakana, " neden başbakanı ameliyat eden doktor- yasaya aykırı bir şekilde- üniversite dışından getirildi?" sorusunu sormamış kanal.


  (arzkara - 19 Aralık 2011 23:42)

Yorum Kaynak Link : 24 tv