• "izlediğim en kötü western filmlerinden biriydi. yukarıda yazıldığı gibi trejo ve rourke var diye izledim ama izlemez olaydım. onlar bile iyi oynamamış."
 • "emeklilik ikramiyesidir."
 • "osuruktan bir filmdir, teyyare değildir."
 • "al biranı al cipsini mal gibi izle tadında filmdir,lan her şey avrupa sineması değil buda sinemanın fast foodu,izledim hiç pisman değilim,tamamen cerezlik amaçla izleyin zevk alırsınız."
Facebook Yorumları
 • comment image

  direktörlüğünü roel reine'nin yaptığı ve başrollerinde danny trejo, mickey rourke, anthony michael hall ve richard dillane gibi oyuncuların yer aldığı fantastik bir western filmi. danny trejo, filmde daha önce yer aldığı bazı yapımlarda görmeye alışık olduğumuz bir rolle karşımıza çıkmaktadır. ''intikam'' duygusunun odak unsurunu oluşturduğu yapım, senaryo ve kurgu itibariyle türe yeni bir şey katmasa da baştan beri sunulan aksiyon, filmi kotarmış, diyebilirim.

  http://www.imdb.com/title/tt2268419/


  (lynyrd skynyrd - 5 Ekim 2013 22:47)

 • comment image

  --- spoiler ---

  danny trejo reyiz için seyredilebilecek vakit öldürme şeysi. konu tıraş, oyuncular tıraş. trejo reyiz ile şeytan rourke’un film sonunda yaptıkları zımni anlaşma güzeldi gerçi; trejo “neden hala hayattayım” diyor, şeytan “kötü adamlar bitince seni geri alacağım” diyor, trejo ise “burası batı burada kötü adamlar bitmez” deyince ise rourke yüzünde müstehzi bir gülüşle “o zaman işin çok” gibi bir şeyler fışkırtıyor.
  ---
  spoiler ---


  (gicikgicikcacik - 21 Temmuz 2014 15:16)

 • comment image

  izlediğim en kötü western filmlerinden biriydi. yukarıda yazıldığı gibi trejo ve rourke var diye izledim ama izlemez olaydım. onlar bile iyi oynamamış.


  (whitesinek - 2 Kasım 2016 09:18)

 • comment image

  al biranı al cipsini mal gibi izle tadında filmdir,lan her şey avrupa sineması değil buda sinemanın fast foodu,izledim hiç pisman değilim,tamamen cerezlik amaçla izleyin zevk alırsınız.


  (mezbahasiz toplum - 20 Ekim 2018 17:54)

Yorum Kaynak Link : dead in tombstone