Çıkış Tarihi     : 12 Ekim 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Aksiyon,Savaş
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Treyarch
Yönetmen       : Jason Blundell (IMDB)
Senarist          : Dave Anthony (IMDB),Dave Anthony (IMDB),Jason Blundell (IMDB)
Oyuncular      : Chris Jai Alex (IMDB)(ekşi), Antonio Alvarez (IMDB), Ike Amadi (IMDB), John Eric Bentley (IMDB)(ekşi), JB Blanc (IMDB)(ekşi), Steve Blum (IMDB)(ekşi), Nick Boraine (IMDB), Edward Bosco (IMDB), James C. Burns (IMDB), Lynn Chen (IMDB), Greg Chun (IMDB), Mark Coles Smith (IMDB), David Cooley (IMDB), Chris Cox (IMDB), Kamar de los Reyes (IMDB), Charles Dennis (IMDB), Juliet Donenfeld (IMDB), Chris Fries (IMDB), Damien Gerard (IMDB), Adam Gifford (IMDB), Morla Gorrondona (IMDB)

Call of Duty: Black Ops 4 ' Oyununun Konusu :
Call of Duty: Black Ops 4 is a video game starring Chris Jai Alex, Antonio Alvarez, and Ike Amadi. Call of Duty: Black Ops 4 is the first entry in the first-person shooter series to contain only a multiplayer mode, and a new battle...


 • "hikaye modu olmayan, pc için steam yerine battle.net üzerinden yayınlanacak oyun. bir de aaa oyun fiyatına ($60) itelerlerse harika olur.activision'da kafalar güzel anlaşılan."
Facebook Yorumları
 • comment image

  beklenen online oyuncu sayısına ulaşamayağını düşündüğüm, cod serisinin yeni oyunu. cod serisi maalesef öleli çok oldu. oyuncuların ise seriye yönelik herhangi bir umutlarının kaldığını düşünmüyorum. black ops 4 için battle royale modu konuşuluyor fakat battle royale modunun bile seriyi kurtarabileceğine dair inancım yok. oyunu steam den çekip battle.net üzerinden yayımlamak ise ayrı bir skandal.


  (mrjones - 17 Mayıs 2018 21:58)

 • comment image

  zamanında bu seriyi etkileyici savaş atmosferini hissetmek tarih hakkında fikir edinmek için ayıla bayıla oynardık ve saygı duyardık. geldiği durum ve yapılan tanıtıma söyleyecek söz bulamıyorum. zombiler, uçan kaçan tipler, abartılı silahlar, çocuksu arayüz tasarımları. bune abi. geleceğe gittiklerinde saçmaladılar iyice denmişti ama başlangıçmış aslında. fortnite mısın overwatch musun nesin. adamların en azından teması var. birde battleroyal eklemişler seneye futbol populer diye minyatür kale turnuva da ekleyin amk. ne omurgasız yöneticiler var anlamak mümkün değil.


  (dirtytalker - 19 Mayıs 2018 11:54)

 • comment image

  eğer twitch hesabınıza battle.net hesabınızı bağlayıp shroud'u 1 saat izlerseniz open beta sürecinde oynayabilmeniz için battle.net hesabınıza direkt oyun gelmekte. oyun kalıcı olarak gelmiyor, yanlış anlaşılmasın.

  twitch'e battle.net hesabını bağlamak için. twitch - ayarlar - bağlantılar - battle.net
  shroud


  (invictus - 14 Eylül 2018 20:16)

 • comment image

  traileri izledikten sonra ve hikaye modu olmadığını okuduktan sonra usulca pc ' deki oyunlar yazan klasöre girip call of duty 2 yüklemeye başladım.

  gerçekten eski oyunlarda ki hikaye derinliğini özledik. captain price gibi karakterlere bağlanmayı özledik. modern warfare serisini özledik. son olarak sokayım black ops'a.


  (edebiyat okudum - 14 Eylül 2018 20:27)

 • comment image

  kendisini modern warfare 2-3 yıllarındaki başarısından (hem mp hem sp), battlefield karşısında tekrar popüler yapmak için 2018 yılında hikaye modu olmayan pubg killer a çeviren, yapımda ve yayında geçen herkesin amına koyim. blackout modu oyunun öyle önüne geçecek ki oyunun şu iki günlük test aşamasında belli oldu. cod neydi ? cod shepard'dı, cpt. price'dı, gaz'dı, ghost'tu... ha bir de soap reyiz var tabi unutmak ne mümkün.


  (dialago - 15 Eylül 2018 07:48)

 • comment image

  çok leş bir oyun. sosyal medyacı ergenlerden para kırpmak için çıkarılmış.

  battlefield da sjw olayı yüzünden vurgun yedi. o oyun iyi satmazsa piyasa böyle leşlere kalacak. müstehak bu oyunculara valla. niye o kadar emek harcayasın ki ? müşterin kalitesiz. ne versen yiyor.


  (imagination x - 17 Eylül 2018 11:06)

 • comment image

  pubg'den sonra kaymak gibi bir oyun oluştur. beta süresince hissettiren tek şey "işte bir battle royal oyunu böyle olmalıdır" oldu. optimizasyon ve stabilite konusunda iyi bir iş çıkarılmış. pubg bir tablet oyunu iken bo4 bilgisayar oyunuymuş gibi grafik farkı var diyebilirim. yayınları izleyebilirsiniz, yayınlandığı tarihte imkanınız varsa bir tanıdığınızın hesabından giriş yapabilirsiniz. kendiniz deneyimledikten sonra güzel ya da çirkin diyebilirsiniz. hepimizin beğenisi aynı olacak değil ya ?

  gerçi kimileri bu oyunu beğenene zevksiz yavşak demiş, zengin bebe demiş, zevkimi sikecekmiş.
  siz bakmayın bordo klavye delikanlılarına. alt tarafı bir oyun, ve bir oyun için bu kadar hiddetlenip küfür eden, insanları aşağılayanların yaş grubu ancak anasının babasının kredi kartını kullanacak kadar küçüktür.


  (indirkaldirhavalandir - 18 Eylül 2018 12:56)

 • comment image

  para verilip alınacak bir şey olmayan oyun. burada başkaları gibi milletin zevkine küfredecek halim yok ama call of duty denilince akla gelen modern warfare ve dünya savaşı serileri oluyor. açıkçası böyle süpersonik teknoloji ürünü silahlar, fantastik ortamlar falan bana call of duty izlenimi vermiyor ve ilgimi çekmiyor. kişisel olarak ilk çıkan black ops'un bu oyundan daha iyi olduğunu düşünüyorum. işin romantizminde değilim ve şu kelimeyi hiç kullanmayı sevmesem de pubg, fortnite tarzı şeyler oyun dünyasını ele geçirmiş durumda. son moda olan politik doğruculuktan hem call of duty black ops 4 hem de battlefield v nasibini aldı. ne demek istediğimi her iki oyunun karakterlerine bakan arkadaşlar anlar. biraz eski kafalı olabilirim bu konuda ama call of duty, battlefield tarzı oyunlarda böyle şeyler görünce oynayasım gelmiyor. anlaşılan yine daha iyisi gelmediği için battlefield 1'e devam edeceğim bu sonbahar.


  (markovic - 19 Eylül 2018 20:21)

 • comment image

  black ops 3’ten nasıl tiksinmişsem artık bu oyunun fragmanını baya bi gecikmeli izledim. söyleyebileceğim tek şey şu, sizin fuuçiristik mantığınızı sikiyim ulan modern warfare ı geri getirin. birader akıllanın biraz ya.


  (nikolai luzhin - 10 Ekim 2018 23:47)

Yorum Kaynak Link : call of duty black ops 4