Çıkış Tarihi     : 06 Kasım 2017 Pazartesi, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Cinayet,Drama,Gizemli
Ülke                : Kanada
Yapımcı          :  Shaftesbury
Yönetmen       : Ruba Nadda (IMDB)(ekşi), Sudz Sutherland (IMDB), Peter Stebbings (IMDB)(ekşi), Leslie Hope (IMDB), Cal Coons (IMDB), Norma Bailey (IMDB), Eleanor Lindo (IMDB)
Senarist          : Carol Hay (IMDB)(ekşi),Tamara Moulin (IMDB),Aisha Porter-Christie (IMDB),Michelle Ricci (IMDB)(ekşi),John Callaghan (IMDB)(ekşi),Andrew Burrows-Trotman (IMDB),Cal Coons (IMDB),Jessie Gabe (IMDB),James Hurst (IMDB),Adriana Maggs (IMDB),Ian Carpenter (IMDB)
Oyuncular      : Lauren Lee Smith (IMDB)(ekşi), Chantel Riley (IMDB), Rebecca Liddiard (IMDB), Sharron Matthews (IMDB), Anthony Lemke (IMDB), Grace Lynn Kung (IMDB)(ekşi), Romaine Waite (IMDB), Wendy Crewson (IMDB)(ekşi), Karen Robinson (IMDB), Emmanuel Kabongo (IMDB), Natalie Brown (IMDB), Daniel Stolfi (IMDB), John Koensgen (IMDB), Steve Lund (IMDB), Thamela Mpumlwana (IMDB), William Melling (IMDB), Kris Holden-Ried (IMDB), Richard Walters (IMDB), Massimo Cannistraro (IMDB), Dan Darin-Zanco (IMDB), Luke Humphrey (IMDB), Bracken Burns (IMDB), Elizabeth Saunders (IMDB), Gregg Lowe (IMDB), Nic Rhind (IMDB), Kelly Van der Burg (IMDB), Jeremy Walmsley (IMDB), Brendan Murray (IMDB), Andrew Kyrzyk (IMDB), Karina Bershteyn (IMDB), Claire Hunter (IMDB), David Patrick Flemming (IMDB), Greta Onieogou (IMDB), Charlie Carrick (IMDB), Jim Watson (IMDB), Benjamin Ayres (IMDB), Steven McCarthy (IMDB), Eric Osborne (IMDB), John Ralston (IMDB), Tim Dowler-Coltman (IMDB) >>devamı>>

Frankie Drake Mysteries (~ Draken etsivätoimisto) ' Dizisinin Konusu :
Frankie Drake Mysteries is a TV series starring Lauren Lee Smith, Chantel Riley, and Rebecca Liddiard. The series follows Frankie Drake, a female private detective operating in Toronto in the 1920s.


 • "türkücü tipli rapçi."
 • "adam olanına mandrake denir.(bkz: adam ol ciğerimi ye)(bkz: sabah kendine gelememek)"
 • "bu amk çocuğu her yerde. her şarkıda var. bu puşt yüzünden şarkı dinleyemiyorum."
 • "arda turan'a benzeten bi tek ben miyim diye merak ettiğim, şahsımca en ama en overrated şarkıcı. ne zaman herhangi bi şarkısını duysam uykum geliyor."
 • "düşük iq seviyesine sahip savunucuları olan şarkıcı. kazık kadar adamın 15 yaşında kızla sevgili olmasını normal kabul edebilen insanlar tarafından dinlenir."
 • "yeryüzünün gelmiş geçmiş en balon şarkıcısı."
 • "gerekli gereksiz her yerden fırlayan ilgi meraklısı şebek orospu çocuğu. 1 gram yeteneği yok. tipi de tuvalet terliğine benziyor. senin babanın bıyıklarını sikeyim."
Facebook Yorumları
 • comment image

  sanırsam amerika'da patlayacak olan bir rapçi. keza bilboard hot 100 listesine bakarken 4 single'ını görünce böyle bir izlenim edindim. patlamayabilir de, açıkçası hiç bir fikrim yok ama bir not düşmüş olalım.


  (everlong - 23 Kasım 2009 22:07)

 • comment image

  jennifer lopez'le beraber olduğunu instagram hesabından doğrulaması magazin gündemine bomba gibi düşmüştür. rihanna'nın yakın çevresine göre rihanna'nın morali sıfırmış ve j.lo'yu unfollow etmiş. :(

  acın acımızdır rihanna reis.


  (brooklyn carter - 28 Aralık 2016 11:46)

 • comment image

  arda turan'a benzeten bi tek ben miyim diye merak ettiğim, şahsımca en ama en overrated şarkıcı. ne zaman herhangi bi şarkısını duysam uykum geliyor.


  (koca kure - 17 Eylül 2018 16:14)

 • comment image

  düşük iq seviyesine sahip savunucuları olan şarkıcı. kazık kadar adamın 15 yaşında kızla sevgili olmasını normal kabul edebilen insanlar tarafından dinlenir.


  (daughters of darkness - 17 Eylül 2018 23:20)

 • comment image

  bu pedofili 8 yıl önce onun bunun yanında takılan karga sesli bir kekoydu.rihanna ile fingirdeyince ünlü oldu.hatta ilk milyonumu kazandım gibi bir laf etmişti yıllar önce twitterdan milyarder birinden de laf yemişti.düşünün nasıl sonradan görme olduğunu.yukarıda biri demiş çok zıplıyor her yerde var diye gerçekten hak verdim.tırt bir gang kurup geçen sene vücut da yapınca kendini kral sandı adam millete dayılanıyor.piyasadaki tüm uyuz tipler arasındaki en kılı bu geliyor bana.balonoğlu balonun oğlu.

  (bkz: neden ünlü olduğu anlaşılamayan kişiler)


  (eupator - 7 Ekim 2018 16:24)

 • comment image

  gerekli gereksiz her yerden fırlayan ilgi meraklısı şebek orospu çocuğu. 1 gram yeteneği yok. tipi de tuvalet terliğine benziyor. senin babanın bıyıklarını sikeyim.


  (sp 15 - 7 Ekim 2018 21:32)

Yorum Kaynak Link : drake