• "betası bugün 7 şubat 2019 saat 12:00' de başlayacak olup 11 şubat 2019 saat 12:00' ye kadar devam edecek oyun."
 • "ultimate edition'ı asgari ücretin %31'ine satılan oyundur."
 • "grafikleri ilk oyundan da kötü. ilk oyun downgrade yemişti hayvan gibi. adamlar işi ileri taşımış bu sefer ilk oyunu downgrade etmiş. bu ubisoft akıllanmaz."
 • "pixopat*tarafından private beta'sı hakkında yaklaşık 45 dakika uzunluğunda izlenim videosu hazırlanmış, buyrun."
Facebook Yorumları
 • comment image

  division 2, çıktığı gün steam 'de yayınlanmayacak.

  oyun, epic games store için geçici bir özel haline geldi.
  ayrıca, oyun ubisoft - uplay mağazasından satın alınabilir.

  şu anda, ubisoft ve epic, epic game store'da uplay desteğini uygulamak için çalışıyor. oyuna başlamak için steam'de olduğu gibi iki hesabı bağlamak gerekecek.

  steam'deki oyun sayfası da silindi.


  (arsivciadam - 9 Ocak 2019 21:18)

 • comment image

  betası bugün 7 şubat 2019 saat 12:00' de başlayacak olup 11 şubat 2019 saat 12:00' ye kadar devam edecek oyun.


  (fokayudin - 7 Şubat 2019 06:58)

 • comment image

  gameplay mekaniklerinde birincisi ile arasında çok bir fark göremedim. birincisinin güncel hali hoşunuza gittiyse ikinci oyun da muhtemelen hoşunuza gidecektir. ilk oyun çıktığında ciddi bir şekilde fail olmuştu ama yapımcısı elinden geleni yapmakta ısrar etmiş ve adam etmişti oyunu. ilk oyundan ders almışlarsa ve özellikle loot sistemini adam etmişlerse division 2 daha oynanabilir olacaktır.


  (def - 9 Şubat 2019 18:12)

 • comment image

  oyunu ilk kez bu versiyonda tanıyanlar için başından kalkılmaz olabilir ama maalesef ilk oyundan sonra üstüne dronedan başka bişey konduğunu göremedim önceki entrylerime de bakarsanız oyunu köpekler gibi bekleyen benim içim hayli hayal kırıcı oldu. gram ilerleme yok herşey aynı siper al boss vur siper al npc öldür, abi neler çıktı üstüne bi bak örnek al bak yemedi içmesi respawn araya ne sıkıştırdı sen bunu mu yaptın diyesim geliyor.
  yerden yere vurulan anthem bile son video ile aklımı daha çok çeldi hiç olmazsa azıcık ironman deneyimi yaşarım.


  (sabahtrafigi - 9 Şubat 2019 20:29)

 • comment image

  ilk oyunu severek oynayan biri olarak hiç keyif almadım betasından. teknik aksaklıklarını bir kenara bırakıyorum, muhtemelen çoğu tam sürümde halledilir, fakat ilk oyunun üzerine neredeyse hiçbir şey koymamış. neredeyse ek paket, harita paketi olabilirmiş.

  ilk oyundan biraz daha farklı birşeyler bekleyen arkadaşlar demosunu oynamadan almasınlar. ilk oyunu farklı bir haritada, biraz daha çeşitli seçeneklerle oynamayı bekleyen arkadaşlar ise ön sipariş verebilir.


  (aktuelbimurunu - 10 Şubat 2019 02:35)

 • comment image

  3 gündür betasını oynuyorum ama fazla beğendiğimi söyleyemem. oyun aşırı monoton daha 3 gün'de sıkmayı başardı. oyunda basit ufak tefek bug'lar dışında pek bir problem görmedim. genel olarak da pek yeterli bulmadım. şahsen 310tl verip almak yerine 25tl ye şuan division 1 'i satın alıp oynamanızı öneririm.

  oyunu henüz almadıysanız ama almayı düşünüyorsanız bence 1 ay falan bekleyin derim zira oyunu kimse beğenmemiş. büyük ihtimalle satış rakamları bir hayli düşük olacağından oyun kısa zamanda güzel bir indirime girer.


  (jedi council de general - 10 Şubat 2019 02:44)

 • comment image

  grafikleri ilk oyundan da kötü. ilk oyun downgrade yemişti hayvan gibi. adamlar işi ileri taşımış bu sefer ilk oyunu downgrade etmiş. bu ubisoft akıllanmaz.


  (imagination x - 10 Şubat 2019 04:59)

 • comment image

  1. oyunda 600 küsür saati olan biriyim. 2. oyunu henüz satın almadım. never preorder'cılar aklımı çeldi diyebilirim. bu beta deneme açısından güzel oldu.

  - oyuna yanlış tuşa basmam sonucu erkek karakterle başladım. white house'a geldikten sonra oyunu yeniden başlatıp kadın karakteri de görmek istedim. kadın karakter ile oyuna yeniden başlayınca aynı görevi yağmur efektiyle başlattı ki sorunlar burada başladı. koşarken, yer yer yağmurdan önümü göremeyecek duruma geldim fakat ne zaman ki npc'lerin olduğu bölgeye yaklaştım o zaman yağmur birden bire kesilmeye ve azalmaya başladı. npc'leri indirdikten sonra yağmur birden yeniden çoğaldı. efekt güzel olmuş ama azalması - çoğalması çok saçma olmuş. beta deyip geçiyoruz.

  - karakter grafikleri berbat. bir kaç ekran görüntüsü aldım ama depolamayı unutmuşum. gerçekten berbat. ps4'te bu oyunu almayı düşünenler olursa oyun çıktıktan sonra da karakterlerin son durumuna bakmasını tavsiye ederim. baya uzaylı gibiler. pc'de de aynı durum var mı bilmiyorum.

  - açık dünya npc'lerini beğendim. ilk oyundaki gibi 1 sokak ilerisindeki olayı duymazdan gelen npc'ler yok. bir anda toplanıyorlar , tepenize çöküyorlar.

  - açık dünya olayları çok canlı. bir kaç yanlış hamle yaparsanız bir anda çoğalıp size doğru yaklaştıklarını fark edebilirsiniz.

  - npc'leri beğendiğim kadar beğenmedim. 1. oyundaki mantık halen devam ediyor çünkü. taktik maktik yok bam bam bam taktiğiyle sürekli üstünüze geliyorlar. şu oyunun bir hilesi olsa ve ölümsüzlük kazansanız , hiç bir npc'ye dokunmasanız , en sonunda en az 10 npc'yi size 5 metre öteden ateş ederken bulursunuz ki 1. oyunda 10k nomad ile denediğimizde benzer bir sonuca ulaşmıştık. uzun lafın kısası tam olarak durum bu aslında.

  - efektler fena değil. çok iyi değil. çok kötü de değil.

  - sesleri beğendim. fakat benim karakter , diyaloglarda henüz hiç konuşmadı. hep dinledi, kafa salladı. saçma buldum.

  - eğer ki gerçek hayatta öyle bir olayın ortasında kalsaydım çatıya safe house kurmazdım. div tech'lerin havada uçuştuğu bir ortamda açık alanda fazlasıyla açık hedef halindesiniz. o safe house fikri bana saçma geldi.

  - 1. oyundaki gibi tek başınıza malkoçoğlu gibi ortama dalmayı çok düşünmeyin derim. 1. oyuna göre daha az kurşunla yerde kalabiliyorsunuz.

  - ps4 kontrollerinden bahsedecek olursam , o kişiden kişiye göre değişir belki ama ben beğendim diyebilirim. fazla zorlanmadım. yarım saat içinde ilk sniper'ı bulur bulmaz ona geçiş yaptım.

  - açık dünyada tek başınıza da gezseniz çok yalnız değilsiniz. halkın desteği de arkanızda. o güzel olmuş. #milliirade *

  - bir ekleme daha yapayım şuraya. burası çok önemli , açık dünyada sokağa çıkan halkın konuşmalarını iyi dinleyin. düşmanların nereye saklandığına dair size ipuçları veriyor.

  - görevler sırasında çok fazla restock var. beta diye mi böyle bilmiyorum ama çok fazla var. m249 kullanır gibi sağa sola durmaksızın ateş edebiliyorsunuz. görev sırasında bir sonraki bölüme geçerken mutlaka bir restock sizi bekliyor çünkü.

  - skiller güzel ama karakteriniz bu skilleri kullanmak için çok yavaş kalıyor. patlayıcı sisi alana atıp patlatana kadar npc'ler kaçıyor. sağa sola dağılması sonucunda bir kaç npc'ye etki ediyor. tam denk getirmek için daha stratejik oynamak gerekiyor.

  - drone'u unuttum ya. * mesela siz yüksek bir yerdesiniz. aşağıdakiler ile çatışıyorsunuz. size health vermesi gereken drone bir anda aşağı iniyor veya aşağıda gezinen npc'ler bir anda counter strike merdiven çıkışı gibi yukarı çıkabiliyorlar. beta deyip geçiyoruz bunlara da şimdilik..

  gear veya silahlarla ilgili pek bir şey anlatmak istemiyorum. ben beğendim. ilk oyundaki gibi oyunun ilerlemesiyle beraber değişiklik göstereceğini düşünüyorum. 1. oyundaki görevlere göre bu oyunun görevleri daha basit olmuş diyebilirim şimdilik. öyle 1 - 1.5 saatlik taktiksel çatışmalarla hiç karşılaşmadım. 1. oyunu, ps4'te platin kupayı kazandıktan sonra dark zone'da rogue olarak geçirdim diyebilirim. o nedenle ekip olarak fazla tecrübeliydik belki de.

  tek günlük deneme ile alıp oynar mıyım bilmiyorum. 4 marttan sonra kararımı vereceğim fakat ana görevleri bitirdikten sonra oynamaya devam edip etmeyeceğimi hiç bilmiyorum. end game sonrası biraz sıkıcı oluyor çünkü. sürekli tekrarlayan döngüyü çözmüşler mi göreceğiz bakalım..


  (teknolojik - 2 Mart 2019 09:52)

Yorum Kaynak Link : tom clancy's the division 2