Süre                : 1 Saat 37 dakika
Çıkış Tarihi     : 06 Eylül 2013 Cuma, Yapım Yılı : 2013
Türü                : Drama
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Mymy Productions , Tangerine Entertainment
Yönetmen       : Megan Griffiths (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Huck Botko (IMDB)(ekşi),Caroline Sherman (IMDB),Emily Wachtel (IMDB)
Oyuncular      : Toni Collette (IMDB)(ekşi), Thomas Haden Church (IMDB), Oliver Platt (IMDB)(ekşi), Ryan Eggold (IMDB)(ekşi), Nina Arianda (IMDB), Ahna O'Reilly (IMDB)(ekşi), Johnny Depp (IMDB)(ekşi), Joanne Woodward (IMDB), Amy Seimetz (IMDB), S.J. Chiro (IMDB), Lynn Shelton (IMDB), Louis Hobson (IMDB), Christian Palmer (IMDB), Conner Marx (IMDB), Evan Mosher (IMDB), Richard Carmen (IMDB), Tony Doupe (IMDB), Emily Wachtel (IMDB), Sean Nelson (IMDB), Jake Robards (IMDB), Faustine Hudson (IMDB), Michael Bama Katt (IMDB), Matthew Emerson Brown (IMDB), Evan Flory-Barnes (IMDB), Garrett Hobba (IMDB), Aliya Hashemi (IMDB), Wally Dalton (IMDB), Linas Phillips (IMDB), Michael DeVito (IMDB), Kevin Seal (IMDB), Gary Gulman (IMDB), Mary Quick (IMDB), Joey Ally (IMDB), Aron Michael Thompson (IMDB), Dave Galafassi (IMDB), Carollani Sandberg (IMDB), John Totten (IMDB), Stefan Hajek (IMDB), Heidi Barrientes (IMDB), Jason Lee Daniel (IMDB) >>devamı>>

Lucky Them (~ Buscando um Velho Amor) ' Filminin Konusu :
Lucky Them is a movie starring Toni Collette, Thomas Haden Church, and Nina Arianda. A rock journalist is assigned to track down her ex-boyfriend.


 • ""iyi bir hikaye, iyi oyunculuklar, iyi bir soundtrack kötü yazılmış bir senaryoyla nasıl berbat edilir" konulu bir workshop çalışmasının ürünü olabilir."
 • "güzel bir konu olabilecekken, yanlış bir senaryo ile yalnız bir film olmuş."
Facebook Yorumları
 • comment image

  yönetmen megan griffiths imzalı 2013 yılı yapımı türkçe'ye "ne şanslılar" olarak çevrilmiş bir film.

  hayatındaki pek çok şeyi tüketmiş ellie klug * bir müzik dergisinde çalışmaktdır. derginin müdürü ona son bir şans verip matthew smith * adında bir zamanların çok meşhur bir şarkıcısı ile röportaj yapmasını ister...

  öyle aman aman bir film değil ama içindeki hoş müziklerle kendini izlenir hale getiriyor.


  (bu tabanca bu cakmak - 31 Mart 2015 14:45)

 • comment image

  "iyi bir hikaye, iyi oyunculuklar, iyi bir soundtrack kötü yazılmış bir senaryoyla nasıl berbat edilir" konulu bir workshop çalışmasının ürünü olabilir.


  (bulut yagmurcocuk - 10 Aralık 2016 00:50)

Yorum Kaynak Link : lucky them