Süre                : 1 Saat 24 dakika
Çıkış Tarihi     : 02 Nisan 2016 Cumartesi, Yapım Yılı : 2016
Türü                : Aile
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Larry Levinson Productions
Yönetmen       : Rick Bota (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Alec Colantonio-Ray (IMDB),Adam Rockoff (IMDB),Cara J. Russell (IMDB)
Oyuncular      : Lindsey Shaw (IMDB)(ekşi), Derek Theler (IMDB)(ekşi), Emily Rose (IMDB)(ekşi), Lucas Bryant (IMDB)(ekşi), Rachel Ticotin (IMDB), Isaiah Washington (IMDB)(ekşi), Max Page (IMDB), Chiara Aurelia (IMDB), Alix Elizabeth Gitter (IMDB), Karl T. Wright (IMDB), Max Rose (IMDB), Terryn Westbrook (IMDB)

Secret Summer (~ Un été secret) ' Filminin Konusu :
Fransa'da terörist grup ve gizli servislerin birbirlerine karşı devam eden acımasız savaşı, radikal karşı ideolojiler adına sürmektedir. Henüz, terörist ve gizli ajanlar hemen hemen aynı hayatları yönetiyor, manipülasyonda aynı yöntemler üzerinden gidiyorlardır. Devlet Sırrı, Fransız gizli servisi tarafından askere alınan öğrenci Diane ve terörizmin onu kurtuluşa götüreceğine inanan belalı genç Pierre üzerinden onların gizli savaşını ifşa eder. Diane ve Pierre görevleri için eğitilirken, kaçamayacakları olaylar zincirine takılıp kalırlar. Acaba soylu olarak gördükleri savaşları adına ikisi de fedakarlıkta bulunabilecek midir?


 • "insanın gözlerinin dalmasında yada dünyadan uzaklaşmasında yardımcı bir rolü mü var yoksa bütün bunların ana nedeni bu parça mı ? bir türlü anlayamamışımdır."
 • "rocky serisinin ilk filminde, rocky balboa'nın ilk dövüşünden sonra evine gelip pikabında dinlediği şarkı."
 • "müzik denilen şeyin varabileceği en üst noktadır. nokta."
 • "kool and the gang'in fasulyeden şarkılarından değil, harbi yanarlı dönerli şarkısıdır."
 • "74 tarihli kool and the gang klasiği."
 • "jazz, blues ve psychedelic üçgenin ağırlık merkezinde duran şarkı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  insanın gözlerinin dalmasında yada dünyadan uzaklaşmasında yardımcı bir rolü mü var yoksa bütün bunların ana nedeni bu parça mı ? bir türlü anlayamamışımdır.


  (sezostris - 5 Kasım 2007 21:26)

 • comment image

  kool & the gang'in the very best of albümünde olmayışını aklımın almadığı parça, hele ki albümde open sesame club remix gibi summer madness ile karşılaştırılamayacak bir şarkı varken. sanırsam jt taylor'un vokali olmadığı için yok albümde ki yemişim best of'ları zaten. enfestir, kool'un bir numarasıdır, gerçi hi de hi hi de ho'nun da yeri bir başkadır, onu da es geçemem.


  (everlong - 10 Haziran 2009 23:54)

 • comment image

  bir kadeh kırmızı şarap, sönük bir mum ışığı eşliğinde istanbul'un haliç'e bakan manzaralı bir yer bulun. güneş batmış, gökyüzünde olağanüstü bir kızıllık yukarıya doğru yıldızlar ve gece mavisiyle birleşmiş, şehrin ışıkları birer birer yanıyor, akşam hüznü dedikleri bu olmalı di mi? o arada basın play düğmesine, summer madness çalsın, bakalım neler hissedeceksiniz?


  (secret omen - 16 Ocak 2004 19:20)

Yorum Kaynak Link : summer madness