Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 2019 Salı, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Biyografi,Drama,Tarih
Taglar             : ip man character
Ülke                : Hong Kong
Yapımcı          :  Mandarin Motion Pictures
Yönetmen       : Wilson Yip (IMDB)
Senarist          : Edmond Wong (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Scott Adkins (IMDB)(ekşi), Donnie Yen (IMDB), Kwok-Kwan Chan (IMDB)(ekşi), Vanness Wu (IMDB)(ekşi), Tazito Garcia (IMDB), Jim Liu (IMDB), Chris Collins (IMDB), Grace Englert (IMDB), David Johnson Wood (IMDB), Archibald C. McColl IV (IMDB), Nathan Head (IMDB), Steven Dasz (IMDB), Adrian Wheeler (IMDB), Darren Leung (IMDB), David Charles-Cully (IMDB), John F. Cruz (IMDB), Mark Williams (IMDB), Khariis Ubiaro (IMDB), Winson Ting (IMDB), Nicola Stuart-Hill (IMDB), Debra Tennant (IMDB), Troy Sandford (IMDB), Omar Kalik (IMDB), Amin Jaafoura (IMDB), Nico Amedeo (IMDB), Bethan Talbot (IMDB), Dale Grant (IMDB), T. Mark Owens (IMDB), Sue Foxcroft (IMDB), Linda Jean Barry (IMDB), Janine Bromhead (IMDB), Brian O'Shea (IMDB), Stacey Fox (IMDB), Sophie Watson (IMDB), Hannah Templeton-Cox (IMDB), Ianthe Shirley (IMDB), Jade Powell (IMDB), Letizia De'Nai (IMDB), Christy Louise Cormack (IMDB), Harley Anderson (IMDB) >>devamı>>

Yip Man 4 (~ Ip Man 4) ' Filminin Konusu :
Yip Man 4 is a movie starring Scott Adkins, Donnie Yen, and Kwok-Kwan Chan. The Kung Fu master travels to the U.S. where his student has upset the local martial arts community by opening a Wing Chun school.


 • "ıp usta filmin son döğüşünde yuri boykayi ters çevirip burnunu burnunu yumruklarken nefesler tutuluyor... efsane film"
 • "kadro fena, malzeme fena, butce de guzel, beklentinin ustunde olacagını dusundugum film. ne zaman nerde nasıl cıkacagı muamma sanırım."
 • "bir de şöyle bir şey var.üçüncü filmde; ip man'e meydan okuyan cheung tin-chi'nin hikayesi anlatılacak gibi duruyor. tonya jaa ve dave bautista da kadroda görünüyor."
 • "2018 de vizyona girecek wilson yip filmi. şimdilik kadroda sadece donnie yen var, bütçesi 22 milyon dolarmış. bu serinin ve yen amcanın hastası olduğumdan dolayı heyecanla bekliyorum."
Facebook Yorumları
 • comment image

  arkadaşlar aşağıda ağır spoiler var.

  --- spoiler ---

  bruce lee'den bunu beklemiyordum. ip usta yemedi geçirdi, içmedi içirdi... ona öyle aidat peşinde aldığı öğrenciler gibi davranmadı. 3 filmdir yavaş yavaş eğitti... sen bunu nasıl yaptın bruşşş :'(

  bay han bile çayı doldururken şok oldu. işini yarım bıraktı. ip man senin yerine ip chun'a daha fazla zaman harcasaydı su an kimse dövüş için başka spor yapmayacaktı. ayrıca buruş da mermiyi durdurabilecekti.
  ---
  spoiler ---


  (sirius amenoset - 3 Kasım 2018 10:59)

 • comment image

  ıp usta artık yaşlanmış salonu honk kong'un en sevilen salonu olmuştur. kaş bıyık kampanyası bile yapmamaktadır...

  --- spoiler ---

  bu adama bayılıyorum. sigara içtiği sahnede karşısındaki bunu baya övdü. ıste usta sen söylesin böylesin kaplansın, boksör filan dövüyorsun çin sayende çin oldu. bu hiç cevap bile vermedi. sadece müstehzi gülüşüyle şonşu şonşu dedi. sonra gitti 30 kişiyi dövdü. yine kendini bozmadı. helal sana ip usta. evde seni taklit ediyorum. şonşu şişe hayini hammmmu
  ---
  spoiler ---


  (sirius amenoset - 31 Ekim 2018 08:58)

 • comment image

  2019'da gösterime gireceği söyleniyor. bruce lee'yi ip man'in öğrencisi olarak izleyeceğiz.

  haberim yoktu, çekiliyor olmasına ayrı bir sevindim, scott adkins'in kadroda olmasına ayrı bir sevindim. gösterime girdiği gün koşa koşa sinemaya gideceğim.


  (forrestgump - 6 Ekim 2018 22:11)

 • comment image

  bir de şöyle bir şey var.

  üçüncü filmde; ip man'e meydan okuyan cheung tin-chi'nin hikayesi anlatılacak gibi duruyor. tonya jaa ve dave bautista da kadroda görünüyor.


  (oziloz - 29 Mart 2018 02:36)

 • comment image

  ailesi ve çevresini ezen paralı güçlü insanların ip usta tarafından dövülerek adam edildiği, çoluğun çocuğun güler yüzlü çinli teyzelerin ciddi genç kızların acemi tavırlı oğlanların geleceğe umutla bakmasını sağlayacağı mükemmel film.


  (sirius amenoset - 10 Ocak 2018 15:52)

 • comment image

  donnie yen bir daha ip man ile ilgili bir film çekmeyeceğini açıklamıştı. beni şaşırttı 4.film kararı. son film zaten baya bir kötüydü. tek iyi yönü filmi ip man'in eşine adamaları olmuştu. sanırım filmin dördüncü partında bruce lee ile ilgili full aksiyona girecekler.


  (munirbomba - 10 Mart 2017 21:55)

Yorum Kaynak Link : ip man 4