• "just cause 3 ile karşılaştırma videosunu izleyebilirsiniz. sonuç olarak üçüncü oyundan pek bi farkı yok. 100 tl altı inmediği sürece almak çok mantıklı değil."
 • "just cause 3'ü yaklaşık 10 dk önce bitirdim, o gazla hemen 4'ü aldım. şu an iniyor, çok keyifli oyun çok."
 • "haritası hayvan ötesi büyük oyun.bu ne lan? olm cidden far cry falan hikaye. haritası şaka gibi büyük."
 • "bir önceki oyuna göre patlama sayısı azaldığı için michael bay'in gözünden biraz düşen ancak fizik kurallarını ihlal etmesiyle bu açığını kapatan oyundur."
Facebook Yorumları
 • comment image

  an itibari ile steam kullanıcı yorumlarında deliler gibi gömülen oyun. nerdeyse olumlu yorum yok denecek kadar az. herkes just cause 3 üzerine daha kötü grafik ile yapılmış bir iki fazladan özellik eklenmiş falan yazıyor. oyunu 10 dk crash almadan ya da fps drop yaşamadan oynamak mümkün değil diyor herkes. bir serinin son oyununa şahitlik ediyor olabiliriz. gerçi trailerları çok güzeldi fakat oyunla alakası yok gibi duruyor.


  (hacininsakali - 7 Aralık 2018 02:32)

 • comment image

  just cause 3 ile karşılaştırma videosunu izleyebilirsiniz. sonuç olarak üçüncü oyundan pek bi farkı yok. 100 tl altı inmediği sürece almak çok mantıklı değil.


  (imo - 7 Aralık 2018 21:06)

 • comment image

  geliştiricileri buglar için çalıştıklarını açıklamış ama çok tatmin etmemiştir. oyunda bildiğin grafik ve texture sorunları bile acayip göze çarpıyor. ilk dlc leri bile satışa sunulmuş bir oyunda bu kadar eksik olması sadece umursamazlık olabilir. güzel bir patch yayınlanırsa düzeleceğini umut etmekte herkes. para verip alanlara tek tavsiyem paralarını geri istemeleri.


  (ozdek - 8 Aralık 2018 20:19)

 • comment image

  just cause 3'ü yaklaşık 10 dk önce bitirdim, o gazla hemen 4'ü aldım. şu an iniyor, çok keyifli oyun çok.


  (cykacyka - 16 Aralık 2018 01:20)

 • comment image

  grafik anlamda henüz hazır olmadan piyasaya sürülmüş görünen oyun. evet, amacı görsel şölenden ziyade fizik motoru olan bir oyun ama just cause 3'te tam seyirlik olan su efektleri, just cause 4'te 2005 yapımı gibi duruyor. bazı nesneler 2 boyutlu fotoğraflar halinde yapılmış gibi görünüyor, örneğin tren yolları.
  bunlar güncelleme ile düzelir mi, belli değil. ancak avalanche stüdyolarının geçmişini düşünürsek çok da umutlanmamak lazım.


  (tarzanbaba - 21 Aralık 2018 04:55)

 • comment image

  indirimdeydi 40 küsür dolara aldım iyidir diye. önceki just cause ları oynayanlar, oyundan yeni bir şey beklemeyin- sadece just cause 2 ve 3 ün bir güncellemesi gibi duruyor. hikayesi artık o kadar yavan hale geldi ki, ilk defa gördüğüm ara sahneleri izlemeye tenezzül etmiyorum. tüm just cause lar gibi kolay bir oyun. ama benim ps4 konsolda texture çözünürlüğünde bir problem var gibi- yani grafikler iyiyken çözünürlük probleminden kötü duruyor bende. hani pcde süper grafikleri olan bir oyun kasınca çözünürlüğünü minimuma düşürürsünüz ya sonra texture lar bozuk görünür, öyle. niçin öyle anlayamadım. bayağı sinirim bozuldu ona.

  bir önceki just cause geleneğini sürdürdüğü için çok eğlenceli oyun allahı var. roketli helikopter ya da savaş uçağı ya da tank alıp ortalığı birbirine katmanın verdiği hazzı başka oyunlardan almadım. ya da düşmanları grapple hook ile dağdan aşağı atmanın, tavana çivilemenin, havadaki uçan helikopteri çalmanın vs... bu arada araba kontrolüne yaptıkları değişiklikler hoşuma gitti. eski oyunlarda biraz su yatağı kontrol ediyormuş hissi veren araçların ağırlığını dönerken daha iyi hissettiriyor bence. onun dışında just cause 3 dlc si gibi. ve 2-3 saatlik oyunda çok bug la karşılaştım. araçların yarısının görünmez olması, nesnelerin iç içe geçmesi vb. jc3 ün biraz gerisinde bence oynanışı. jc3 te patlatacak daha fazla şey vardı.

  şurada bir karşılaştırma var jc3 ile. https://www.youtube.com/watch?v=p_ve4p3n-uq


  (mcb okuyorum ben ya - 28 Aralık 2018 03:08)

 • comment image

  serinin ilk üçünü çok keyif alarak oynamıştım. 4. hakkında o kadar çok kötü yorum okudum ki sipariş vermeye elim gitmedi. daha 1 ayını doldurmamış bir oyun olarak playstation store'da 539 liradan 179 liraya düşmüş olması da gerçekten ne kadar kötü olduğunun ispatı olabilir gibi. anca bu fiyattan alınır sanırım.


  (radioheadbanger - 28 Aralık 2018 23:15)

 • comment image

  just cause 3'e nazaran üslerdeki gaz tankerlerini uyduları parçalama görevleri azalmış olan oyun. hız yapma, wingsuit, herhangi bir araç cinsiyle bir noktadan geçme gibi side event, yani yan etkinlik türü şeylere daha çok ağırlık vermişler.


  (deli ali 667 - 2 Ocak 2019 11:49)

Yorum Kaynak Link : just cause 4