Süre                : 2 Saat 8 dakika
Çıkış Tarihi     : 06 Ekim 2011 Perşembe, Yapım Yılı : 2011
Türü                : Aksiyon,Komedi,Cinayet,Drama
Ülke                : Hint
Yapımcı          :  M/s Rupali Aum Entertainment , Sanjay Dutt Productions , Venue Worldwide Entertainment Pvt. Ltd.
Yönetmen       : David Dhawan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Sanjay Chhel (IMDB),Yunus Sajawal (IMDB)
Oyuncular      : Ajay Devgn (IMDB), Sanjay Dutt (IMDB)(ekşi), Kangana Ranaut (IMDB)(ekşi), Lisa Haydon (IMDB), Arjun Rampal (IMDB)(ekşi), Satish Kaushik (IMDB), Hiten Paintal (IMDB), Chunky Pandey (IMDB), Bharti Achrekar (IMDB), Mansha Bahl (IMDB), Steven Clarke (IMDB), Anil Dhawan (IMDB), Jawed El Berni (IMDB), Mushtaq Khan (IMDB), Manel Soler (IMDB), Troyante Christian Tang (IMDB), Willy Zogo (IMDB), Naushaad Abbas (IMDB)

Rascals ' Filminin Konusu :
Rascals is a movie starring Ajay Devgn, Sanjay Dutt, and Kangana Ranaut. Two rival con-men attempt to outdo each other to woo a wealthy woman.


 • "(bkz: young rascals)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  bu isimde iki grup vardır. eski olan the rascals, young rascals olarak bilinir. asıl young olan the rascals ise, sadece the rascals olarak geçmektedir, rascalize albümünü de bu ismi young olmayan ama kendisi young olan the rascals çıkartmıştır. bu albümde how do i end this diye leziz bi şarkı da vardır. aslında albümdeki tek güzel şarkı bu değildir. ama albüm içinde "dıt dılılı dıt dılılı dıt dılılı" diye başlayan tek şarkı budur, ve ayrı bi ilgiyi hak etmektedir.


  (charles h duell - 30 Aralık 2008 01:41)

 • comment image

  grubun solisti miles kane'in solo kariyer yapmak istemesi ile grubu bırakmasından sonra dağılmış olan grup. (ağustos 2009) aslında ilk ve tek albümleri rascalize pek güzeldi ama artık sadece gruptan güzel bir anı olarak hatırlanacak. ayrıca albümden ve gruptan bir şarkı önermek gerekirse, stockings to suit benim seçtiğim şarkı olur.


  (lexluthor - 8 Aralık 2009 19:10)

Yorum Kaynak Link : the rascals