• "2 adet single player senaryosu (autobot pov: bumblebee, decepticon pov: vortex ) ve multiplayer özelliklerini içeren demosu xbox live ve psn store'da download edilebilecek şekilde yayınlanmıştır."
 • "serinin son güzel oyunudur. çok uzun zamandır oynamadım ama bazı bölümler halen daha aklımda. ayrıca finali tüm oyunlar arasında en güzel finallere girebilir"
Facebook Yorumları
 • comment image

  yapımcılarının ilk oyun olan transformers war for cybertron'da yapmak isteyip yapamadıklarını bu sefer yapıp dinobot'ları ekledikleri oyun demeye gönlüm el vermiyor, benim için state-ül art. hikayesi generation 1 transformers'lar ile çizgi romanların karışımı olarak gitmektedir

  --- spoiler ---

  oyunun hikayesine göre dinobotları yaratan shockwave'dir. bu oyunda'da cybertron'un yok olmasının yanısıra, dinobotların shockwave'e olan öfkeleri (oyundaki hikayeye göre shockwave ele geçirdiği güçlü autobotları bu forma sokarken üstlerinde ağır işkenceler yapmıştır) ve intikam alma hikayelerini izleyeceğiz gibi görünüyor.

  ---
  spoiler ---


  (silverost - 13 Aralık 2011 01:16)

 • comment image

  muhteşem single player (hikaye ve görev çeşitliliği olarak) ve multi player seçenekleri ile gelmiş geçmiş en iyi transformers oyunu. kıytırık film oyunları ile alakası yok. transformers war for cybertron sonrasında oynanması önerilir. oyunun yapımında 80-90lardaki çizgi filmlerin fan'larının emeği olduğu ortada.


  (skyman - 28 Aralık 2014 13:21)

 • comment image

  serinin son güzel oyunudur. çok uzun zamandır oynamadım ama bazı bölümler halen daha aklımda. ayrıca finali tüm oyunlar arasında en güzel finallere girebilir


  (xeafi - 14 Aralık 2017 13:11)

Yorum Kaynak Link : transformers fall of cybertron