Süre                : 1 Saat 39 dakika
Çıkış Tarihi     : 30 Ocak 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Drama
Taglar             : Devam filmi,Arabada şarkı söylemek,Işlevsiz aile
Ülke                : France
Yapımcı          :  Les films du 24 , TF1 Films Production , La Banque Postale Image 12
Yönetmen       : Philippe de Chauveron (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Guy Laurent (IMDB)(ekşi),Guy Laurent (IMDB)(ekşi),Guy Laurent (IMDB)(ekşi),Philippe de Chauveron (IMDB)(ekşi),Philippe de Chauveron (IMDB)(ekşi),Philippe de Chauveron (IMDB)
Oyuncular      : Christian Clavier (IMDB)(ekşi), Chantal Lauby (IMDB)(ekşi), Ary Abittan (IMDB), Medi Sadoun (IMDB), Frédéric Chau (IMDB), Noom Diawara (IMDB), Frédérique Bel (IMDB), Julia Piaton (IMDB)(ekşi), Emilie Caen (IMDB), Elodie Fontan (IMDB), Pascal N'Zonzi (IMDB), Salimata Kamate (IMDB), Tatiana Rojo (IMDB), Claudia Tagbo (IMDB), Jérémy Charvet (IMDB), Nouritza Emmanuelian (IMDB), Hervé Masquelier (IMDB), Emmanuel Ménard (IMDB), Clément Vieu (IMDB)

Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu? (~ Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu? 2) ' Filminin Konusu :
Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu? is a movie starring Christian Clavier, Chantal Lauby, and Ary Abittan. Claude and Marie Verneuil face a new crisis. The four spouses of their daughters, David, Rachid, Chao and Charles...

Facebook Yorumları
 • comment image

  qu'est-ce qu'on a fait au bon dieu filminin ikincisi. 2014'te çekilen ilk film gişede 12 milyon izleyiciyi fransa'da bulmuştu ve en çok izlenen 20 film arasına girmiş bir fransız komedisi.

  bir müslüman, bir musevi, bir çinli damada ilkinde afrikalı damat katılmış aşırı katolik baba ve anne biraz zor kabul etmiş ve olaylar gelişmişti. bu sefer anne babayı zor bir görev bekliyor. kızları damatlarla cezayir'e, israil'e, çin'e ve hindistan'a taşınmaya karar veriyorlar. fransa'da kalmaları için ikna etmeye çalışacak fransız katolik çiftimiz. senegalli damatın babasının kızı ise ona sağlam bir sürpriz yapıyor.

  film, fransa'da 30 ocak 2019'da vizyona girecek.

  bu da fransızca fragmanı: (türkçe dublaj ya da ingilizce altyazı geldiği zaman editlerim)

  https://youtu.be/hhihekzza_8

  edit: filmi izledim cok güzeldi. fazla spoiler vermeden yorumuma gelirsek:

  ilkinden daha harika. fransa'da daha 5 günde 2.500 milyon gişe yaptı bile. bu gidişle ilkini de geçecek. espriler tutarlı ve her anı komik. sonu biraz aceleye gelmesine rağmen gayet güzel bitiyor. bunun üçüncüsü de gelir. hiç sıkılmayacaksınız. kesin izleyin derim.


  (the prince of heaven - 27 Aralık 2018 19:35)