Çıkış Tarihi     : 17 Şubat 2014 Pazartesi, Yapım Yılı : 2014
Türü                : Komedi,Müzik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Broadway Video , Universal Television
Yönetmen       : Dave Diomedi (IMDB)
Senarist          : Jonathan Adler (IMDB),Chris Belair (IMDB),Sage Boggs (IMDB),Patrick Borelli (IMDB),Gerard Bradford (IMDB),Justin Cappa (IMDB),Dan Chamberlain (IMDB),Marina Cockenberg (IMDB),Josh Comers (IMDB),Luke Cunningham (IMDB),Chelsea Davison (IMDB),Mike DiCenzo (IMDB),Mike Drucker (IMDB),Jess Dweck (IMDB),Dicky Eagan (IMDB),Colin Elzie (IMDB),Taryn Englehart (IMDB),Caroline Eppright (IMDB),Jimmy Fallon (IMDB),Jo Firestone (IMDB),Eli Grober (IMDB),John Haskell (IMDB),J.R. Havlan (IMDB),Albert Howell (IMDB),Michael Jann (IMDB),Josh Johnson (IMDB),Becky Krause (IMDB),Isaiah Lester (IMDB),Stephen J. Levinson (IMDB),Josh Lieb (IMDB),Paul Masella (IMDB),Arthur Meyer (IMDB),A.D. Miles (IMDB),Nathan Min (IMDB),Chase Mitchell (IMDB),Mike O'Gorman (IMDB),Dan Opsal (IMDB),Amy Ozols (IMDB),Jasmine Pierce (IMDB),Zack Poitras (IMDB),Gavin Purcell (IMDB),Jon Rineman (IMDB),Albertina Rizzo (IMDB),Jason Ross (IMDB),Dusty Slay (IMDB),Alex Song (IMDB),Nedaa Sweiss (IMDB),Chris Tartaro (IMDB),David Young (IMDB)
Oyuncular      : Jimmy Fallon (IMDB)(ekşi), The Roots (IMDB), Steve Higgins (IMDB)(ekşi), Ahmir-Khalib Thompson (IMDB)(ekşi), James Poyser (IMDB), Tariq Trotter (IMDB)(ekşi), Arthur Meyer (IMDB), John Haskell (IMDB), A.D. Miles (IMDB), Kirk Douglas (IMDB), Mark Kelley (IMDB), Jo Firestone (IMDB), James 'Kamal' Gray (IMDB), Miley Cyrus (IMDB), Andy Cohen (IMDB), Blake Shelton (IMDB), Ariana Grande (IMDB), Will Ferrell (IMDB), Meghan Trainor (IMDB), Becky Krause (IMDB), Ricky Gervais (IMDB), Michael Strahan (IMDB), Hugh Jackman (IMDB), Taraji P. Henson (IMDB), Mario Batali (IMDB), Seth Herzog (IMDB), James Spader (IMDB), Dan White (IMDB), Ice Cube (IMDB), Jennifer Lopez (IMDB), Frank Walker (IMDB), Kevin Bacon (IMDB), Tyler Perry (IMDB), Martin Short (IMDB), Michael Shannon (IMDB), Rachel Maddow (IMDB), Shaquille O'Neal (IMDB), Robert Clarence Irwin (IMDB), Kevin Delaney (IMDB), Big Sean (IMDB) >>devamı>>

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (~ The Tonight Show) ' Dizisinin Konusu :
Jimmy Fallon;19 eylül 1974 yılında Amerika'nınNew York eyaletininde-Brooklyn kentinde dünyay gelmiştir.

Ödüller      :

Primetime Emmy Ödülleri:Outstanding Interactive Program


 • "the tonight show with jay leno'dan daha kotu olmasi imkansiz program."
 • "bir değişlik olmazsa ilk konuğu jimmy fallon'un çok sevdiği robert pattinson olacaktır.edit: ilk konuklar will smith ve u2 olacakmış sanırım. bilgi için 2enkucukasalsayidir'a teşekkürler."
 • "jay leno'yu kalite olarak ezip geçecek, ancak maalesef onun kadar reyting alamayacaktır uzun vadede. ülke talk show'un besigi amerika da olsa seyircinin cogunlugu maalesef berbat bir zevke sahip."
 • "42 sene sonra californiadan new yorka donen showdur efenim. bu gece promiyeri yapildi."
Facebook Yorumları
 • comment image

  jay leno'yu kalite olarak ezip geçecek, ancak maalesef onun kadar reyting alamayacaktır uzun vadede. ülke talk show'un besigi amerika da olsa seyircinin cogunlugu maalesef berbat bir zevke sahip.


  (punchup - 13 Ocak 2014 23:54)

 • comment image

  jay leno'nun (bkz: conan o'brien)'a yaptığı gibi (bkz: jimmy fellon)'a da "nasıl olsa rating'ler düştüğünde beni tekrar geri çağıracaklar" mantığıyla devrettiğini düşündüğüm şov. çünkü adam ne kadar boktan bir şov yapsa da rating olarak 1 numarada bırakmıştı.
  (bkz: it's a trap)


  (umudovskys - 2 Şubat 2014 14:53)

 • comment image

  berbat ötesi program.

  o kadar kötü bir program ki seyretmeye çalışırken dayanamayarak kendimi camdan aşağı hissi doğuruyor. zaten kötü olacağını önceden birkaç bölüm late night with jimmy fallon seyretmiş olanlar tahmin ediyordu. jay leno'ya ne büyük haksızlık etmişiz. nbc ile birlikte conan'a attığı kazıktan dolayı kızgındım kendisine; ama yok dostum, birini kaybedince değerini anlarsın ya, işte tam bu durum. hem monologlarda, hem konuklar ile sohbette muhteşemdi adam. conan ile birlikte favorimdi. salak e2, conan'ı yayınlamayı bırakarak yaptığı aptallığa yansın. eskiden kaçırmadığım tonight show'un artık suratına bile bakmam ben.


  (zeddicus zu l zorander - 5 Mart 2014 22:30)

 • comment image

  şimdiki haliyle güzel olmayan program. ileride daha iyi olması dileğiyle, olabilirse.

  manhattan'da olması, stüdyonun eskiye oranla daha güzel olması ve the roots grubunun ön planda olması programın az sayıda iyi yanları.


  (useless guy - 21 Nisan 2014 22:44)