Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 1800 Çarşamba, Yapım Yılı : 0
Türü                : Komedi,Müzik
Taglar             : 2000'ler,2010'lar,mehmet fırat,Seri başlığındaki oyuncu adı,beş kelime serisi başlığı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Broadway Video , Universal Media Studios (UMS)
Yönetmen       : Dan Opsal (IMDB), Dave Diomedi (IMDB), Michael Blieden (IMDB)
Senarist          : David Angelo (IMDB),Benjamin Apple (IMDB),Alex Baze (IMDB)(ekşi),Michael Blieden (IMDB),Patrick Borelli (IMDB),Gerard Bradford (IMDB),Jeremy Bronson (IMDB),Shannon Coffey (IMDB),Luke Cunningham (IMDB),Mike DiCenzo (IMDB),Janine Ditullio (IMDB),Ben Dougan (IMDB),Mike Drucker (IMDB),Cirocco Dunlap (IMDB),Jess Dweck (IMDB),Dicky Eagan (IMDB),Jimmy Fallon (IMDB),Wayne Federman (IMDB),Monty Geer (IMDB),Harry Glennon (IMDB),John Haskell (IMDB),Anthony Jeselnik (IMDB),Casey Jost (IMDB),Rob LeDonne (IMDB),Eric Ledgin (IMDB),Tim McAuliffe (IMDB),A.D. Miles (IMDB),Chase Mitchell (IMDB),Tom Moore (IMDB),Morgan Murphy (IMDB),Dan Opsal (IMDB),Amy Ozols (IMDB),Bobby Patton (IMDB),Gavin Purcell (IMDB),Diallo Riddle (IMDB),Jon Rineman (IMDB),Albertina Rizzo (IMDB),Paul Rust (IMDB),Bashir Salahuddin (IMDB),Frank Sebastiano (IMDB),Justin Shanes (IMDB),Michael Shoemaker (IMDB),Jen Statsky (IMDB),Bobby Tisdale (IMDB),C.J. Toledano (IMDB),Ali Waller (IMDB),Casey Wilson (IMDB),David Young (IMDB)
Oyuncular      : Jimmy Fallon (IMDB)(ekşi), The Roots (IMDB), Steve Higgins (IMDB)(ekşi), Bashir Salahuddin (IMDB), Ahmir-Khalib Thompson (IMDB)(ekşi), A.D. Miles (IMDB), Tariq Trotter (IMDB)(ekşi), James Poyser (IMDB), Annie Hall (IMDB), Mike DiCenzo (IMDB), Jeff Musial (IMDB), Kirk Douglas (IMDB), Dion Flynn (IMDB), Benjamin Apple (IMDB), James 'Kamal' Gray (IMDB), Brian Williams (IMDB), Joshua Topolsky (IMDB), Owen Biddle (IMDB), John Haskell (IMDB), Fred Armisen (IMDB), Mario Batali (IMDB), Amy Poehler (IMDB), Justin Timberlake (IMDB), Tracy Morgan (IMDB), Tina Fey (IMDB), Michael Torpey (IMDB), Seth Meyers (IMDB), Andy Samberg (IMDB), Gerard Bradford (IMDB), Rachel Maddow (IMDB), Alec Baldwin (IMDB), Morgan Murphy (IMDB), Chris Tartaro (IMDB), Seth Herzog (IMDB), Horatio Sanz (IMDB), Jack McBrayer (IMDB), Booker T. Jones (IMDB), Bobby Tisdale (IMDB), Tom Shillue (IMDB), Queen Latifah (IMDB) >>devamı>>

Late Night with Jimmy Fallon ' Dizisinin Konusu :
Jimmy Fallon konuk ettiği ünlü oyuncular, müzisyenler ve sanatçılarla gösteri dünyasını evinize getirecek. Yarattığı sayısız karakter ve ünlülerin hiçbir yerde göremeyeceğiniz komik skeçleriyle ekran başındakileri gülmekten kırıp geçirirken, tanıtacağı yeni gruplar ve hayranı olduğunuz birçok efsanevi simanın sürpriz konserleriyle kulağınızın pasını silecek.


 • "izlenmesindeki en kuvvetli etkenin the roots olduğuna kalıbımı basarım. ben sırf onların hatrına kanalı değiştirmiyorum şahsen."
 • "izlediğim en kötü apple reklamı."
 • "(bkz: kırk yıllık efsane rezil oldu seninle)bana tek yararı jack white'ın yeni projesinden* haberdar olmamı sağlaması oldu ki onu da bir mirasın getirisi olarak değerlendirebiliriz."
 • "ya da (bkz: early morning with irfan değirmenci)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  nbc'nin late night with conan o'brien' yerine koyduğu talk show. conan o'brien'sız tadı çıkmayacak. adı da zaten conan o'brien değil. umarım jimmy fallon da kendine özgü tarzı hoş esprileri ile bizi bu şova da conan o'brien kadar bağlar demek isterdim ki, beceremiyor.


  (the diabolic - 8 Mart 2009 19:17)

 • comment image

  programın başında yer alan monolog kısmı rezalet olan onun dışında idare eder bir program.kesinlikle conan o brien daha iyiydi ve jimmy fallon şu an onun yerini dolduramıyor.ama zaman ilerledikçe daha da oturacaktır.conan 16 yıl sundu lan bu programı olsun o kadar.


  (mercimek corbasindaki sac - 15 Ağustos 2009 20:22)

 • comment image

  haberim yoktu fallon'un show'unun bloomberg tv'de gösterildiğinden, tesadüfen bir yerde okudum, açıkçası ilk e2de çıktığında acayip sıkıyordu esprileri, hiç güldürmüyordu, belki acemiliğini üzeriden biraz atmıştır. conan ve leno'dan sonraki 3. amerikan show'una böylece kavuşmuş olduk, ulan jon stewart'ı harcayan e2'ye hala kızgınım.


  (zeddicus zu l zorander - 7 Mart 2012 01:18)

 • comment image

  tom waits'li bölümünün bloomberg ht'de şu anla birlikte sürekli döndüğü program. kaç defa izledim saymadım ama tom waits varsa hepsinde de izler, çok sevdiğim bi' film gibi, bütün repliklerini de ezberlerim. adam performans sanatçısı kavramına en büyük örnek. fiziksel olarak televizyon önünde de olsa kendisinin önünde de saygıyla eğilirim. late night'a çıktığına göre de jimmy fallon'ı seviyor olmalı, üstat öyle her programa çıkmaz.


  (lynch lynch - 23 Temmuz 2012 00:07)

 • comment image

  yakında bitmesini umduğum program.

  jimmy davet ettiği konuğuna bir soru soruyor; konuğu soruyu cevaplarken sürekli araya giriyor. sürekli ama sürekli. ve bu sanki böyle bir talimat almış gibi bir his uyandırıyor. ya da "amerikan talk show'unun formatı bu, sunucu geveze olmalı, sorusunu sorup köşesine çekilmemeli, sıkıcı olmamalı" gibi şeyleri kafasında fazla kurcalamış gibi. conan ve jay leno da bunu yapıyorlar ama zorlama gelen hiçbir an olmuyor bu durumlarda. tecrübe böyle bişey sanırım. belki jimmy de ilerde bu işi kıvırır ama şimdi olmuyor. onun tecrübe kazanmasını da oturup koltukta izleyecek değilim. görünce kanal değiştiriyorum. 3-5 yıl daha durursa yayında o zaman bir daha göz atarım olmuş mu diye.


  (saladze - 3 Şubat 2013 00:04)

Yorum Kaynak Link : late night with jimmy fallon