Çıkış Tarihi     : 13 Eylül 1993 Pazartesi, Yapım Yılı : 1993
Türü                : Komedi,Müzik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Broadway Video , Conaco , NBC Studios
Yönetmen       : Allan Kartun (IMDB), Liz Plonka (IMDB), Dana Calderwood (IMDB), Morris Abraham (IMDB)(ekşi), Louis C.K. (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Tom Agna (IMDB)(ekşi),Chris Albers (IMDB),José Arroyo (IMDB),Ellie Barancik (IMDB),Alec Berg (IMDB),Tommy Blacha (IMDB),Andy Blitz (IMDB),Louis C.K. (IMDB),Vernon Chatman (IMDB),Greg Cohen (IMDB),Dan Cronin (IMDB),Janine Ditullio (IMDB),Kevin Dorff (IMDB),Jon Glaser (IMDB),Ned Goldreyer (IMDB),Amir Gollan (IMDB),Daniel J. Goor (IMDB),Michael Gordon (IMDB),Matt Graham (IMDB),Jonathan Groff (IMDB),Tim Harrod (IMDB),Roy Jenkins (IMDB),Berkley Johnson (IMDB),Brian Kiley (IMDB),Michael Koman (IMDB),Todd Levin (IMDB),Demetri Martin (IMDB),Marsh McCall (IMDB),Brian McCann (IMDB),Guy Nicolucci (IMDB),Conan O'Brien (IMDB),Matt O'Brien (IMDB),Bob Odenkirk (IMDB),Brian Reich (IMDB),David Reynolds (IMDB),Andy Richter (IMDB),Jeff Schaffer (IMDB),Andrew Secunda (IMDB),Allison Silverman (IMDB),Chuck Sklar (IMDB),Robert Smigel (IMDB),Frank Smiley (IMDB),Brian Stack (IMDB),Dino Stamatopoulos (IMDB),Michael Stoyanov (IMDB),Mike Sweeney (IMDB),Andrew Weinberg (IMDB),Andres du Bouchet (IMDB)
Oyuncular      : Conan O'Brien (IMDB)(ekşi), Andy Richter (IMDB)(ekşi), Joel Godard (IMDB), Max Weinberg (IMDB), Jimmy Vivino (IMDB), Richie 'La Bamba' Rosenberg (IMDB), Mark 'Love Man' Pender (IMDB), Jerry Vivino (IMDB), Scott Healy (IMDB), Mike Merritt (IMDB), Brian McCann (IMDB), Marc Maron (IMDB), Robert Smigel (IMDB), Brian Stack (IMDB), Al Roker (IMDB), Tom Brokaw (IMDB), Louis C.K. (IMDB), Al Franken (IMDB), Lewis Black (IMDB), Jim Gaffigan (IMDB), Rich Hall (IMDB), Darrell Hammond (IMDB), Dave Chappelle (IMDB), Jarod Miller (IMDB), Patton Oswalt (IMDB), Adam Sandler (IMDB), Tom Arnold (IMDB), Kevin Pollak (IMDB), Will Ferrell (IMDB), Bob Costas (IMDB), Janeane Garofalo (IMDB), Scott Thompson (IMDB), John Leguizamo (IMDB), Colin Quinn (IMDB), Abe Vigoda (IMDB), Brian Williams (IMDB), Caroline Rhea (IMDB), James Lipton (IMDB), Jeff Garlin (IMDB), Ice-T (IMDB) >>devamı>>

Late Night with Conan O'Brien (~ Conan O'Brien) ' Dizisinin Konusu :
Late Night with Conan O'Brien is a TV series starring Conan O'Brien, Andy Richter, and Joel Godard. Conan O'Brien, a Harvard Lampoon alumnus, hosts this late-night comedy/talk-show, which is often silly and whimsical.


 • "yakında e2'de yayınlanmaya başlayacak bu talk şov; ki bunun en güzel yanı orijinal yayınıyla arasında 24 saatten az bir süre farkıyla ve altyazılı olarak ulaştırılacak (mış), şahane."
 • "salı-perşembe 23:00'te ve cuma-cumartesi 24:00'te e2'de yayınlanmaya başlamış talk show. şükür kavuşturana*..."
 • "conan o brien'in nbc'deki $ovunun adi."
 • "conan'ın partneri vardır ki ondan bile soytarıdır."
 • "ve bitti. (bkz: #15513114)nbc'nin late night programini 2 mart'ta jimmy fallon devralacak."
 • "(bkz: late night with jimmy fallon)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  yakında e2'de yayınlanmaya başlayacak bu talk şov; ki bunun en güzel yanı orijinal yayınıyla arasında 24 saatten az bir süre farkıyla ve altyazılı olarak ulaştırılacak (mış), şahane.


  (rare - 13 Ocak 2007 02:37)

 • comment image

  salı-perşembe 23:00'te ve cuma-cumartesi 24:00'te e2'de yayınlanmaya başlamış talk show. şükür kavuşturana*...


  (mirimax - 14 Mart 2007 12:42)

 • comment image

  sadece duruşu bile yeteri kadar komik olan adamın süper şovu.

  neden herkesin izleyebildiği cnbce de yayınlanmıyor da ancak uydu ile izlenebilen e2 de yayınlanıyor merak ediyorum. ya da e2 kablolu tv ye dahil olsun, ne biliyim...


  (cool boy eddie - 5 Ekim 2007 14:18)

 • comment image

  haftaiçi gecelerine renk katan, günlük dozumu almadan uyuyamadığım program. ve de conan tabii ki... kendisi tonight show'a geçecektir, ve tonight show tadından yenmez olacaktır. e2'den bir açılım bekliyorum.


  (queenofdarkness - 27 Aralık 2008 17:52)

 • comment image

  kisaltilmis ve hizlandirilmis, zeki espiri ve skeclerle dolu terapi. tamam conan o'brien ve ekibi zeki, komik vs. de gelen konuklar da mi oyle olmak zorunda? konuklar ya ozel seciliyolar ya da showun havasi insanlari da etkiliyor diye dusunduruyor (ayni anda keske "zaga"da konuklari etkileseydi de okan'nin uzerindeki yuk biraz kalksaydi dedirtiyor). sonucta ise kisa ve oz ve komik leziz bi show cikiyor.


  (mirimax - 6 Ağustos 2005 02:15)

Yorum Kaynak Link : late night with conan o'brien