Süre                : 9 dakika
Çıkış Tarihi     : 02 Nisan 2017 Pazar, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Kısa Film,Komedi,Western
Taglar             : Salon,Lütuf,Parodi,erkek kardeş,dökülen içecek
Ülke                : ABD
Yönetmen       : Eric Kissack (IMDB)
Senarist          : Kevin Tenglin (IMDB)
Oyuncular      : Shawn Parsons (IMDB)(ekşi), Scott Beehner (IMDB), Brace Harris (IMDB), Eileen O'Connell (IMDB), Jordan Black (IMDB)(ekşi), Timothy Brennen (IMDB), Travis Lincoln Cox (IMDB), Schoen Hodges (IMDB), Circus-Szalewski (IMDB), Chet Nelson (IMDB), Keith Biondi (IMDB), Nick Offerman (IMDB)

The Gunfighter ' Filminin Konusu :
Bir kovboy bara girer ve nereden geldiğini bilmediği bir ses duymaya başlar. Ses oradaki herkesin sırlarını açığa çıkaracaktır.


 • "gregory peck abimizin oynadığı bir western idi, yıl 1950'ydi ve ben henüz babamın taşaklarında bile değildim."
 • "1923 yapımı, william farnum ve doris may'in başrollerini oynadığı, western film*."
 • "az önce izlediğim mükemmel bir kısa film. herkesin sırları vardır ama bu sırlar bir dış ses tarafından dışa vurulursa ne olur? oldukça hoş bir kısa film olur..."
 • "akla the stanley parable'ı getiren eğlenceli kısa film."
 • "yeni seyrettiğim, mükemmel kısa film. inceden the invention of lying"
Facebook Yorumları
 • comment image

  hbb tv'nin kapanmasına yakın zamanlar seyrettiğim galiba bu film idi.seyirlik bir westerndir.hızlı silahşörlüğü ile nam salmış kovboyumuz gittiği her kasabada arkasından onu merak eden kötü kovboyları çektiği için fazla barınamaz.sonunda yemin eder silahı bırakır,sevdiceğinin yanına gider bu seferde kasabanın maskarası olur,ama eline silah almak zorunda kalacak olaylar olur.


  (ali gel - 21 Haziran 2009 16:50)

 • comment image

  az önce izlediğim mükemmel bir kısa film. herkesin sırları vardır ama bu sırlar bir dış ses tarafından dışa vurulursa ne olur? oldukça hoş bir kısa film olur...


  (bu tabanca bu cakmak - 23 Mayıs 2015 21:09)

 • comment image

  değişik bir konuya temas etmiş, zeka dolu, western tarzı kısa film.

  klasik bir kasaba ortamında kovboyun teki bara girer ve ağır ağır ilerlerken birden dış ses konuşmaya başlar;
  ''yorgun kovboy barda ilerler. cheyenne'den beri yürüdüğü uzun yollar onu yormuştur.'' diye girer mevzuya ve kovboyun aklından geçen her şeyi, dahası onu vurmak isteyen kardeşlerin ne yapacaklarını ve giderek bardaki herkesin sırlarını açıklar.
  zeki kovboy dış sesin niyetini anlamıştır ve gereken önlemi aldığını zannettiği anda dış sesin son kozunu henüz oynamadığını fark eder fakat çok geç kalmıştır.

  toplum içinde sırlarıyla dolaşan insanların düşündükleri ve sırları ifşa edildiğinde, maskeleri sıyrılıp çırılçıplak gerçeklikle yüzleştiklerinde neler yaşanabileceğine dair düşüncelere gark etmiştir.


  (lingincin - 17 Nisan 2016 21:15)

Yorum Kaynak Link : the gunfighter