Süre                : 1 Saat 29 dakika
Çıkış Tarihi     : 30 Eylül 2008 Salı, Yapım Yılı : 2008
Türü                : Korku,Gizemli,Heyecanlı
Taglar             : ipucu,video izleme,Oda,Oyun,Yaka
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  New Artists Alliance , Big Pictures (I) , Imagination Worldwide
Yönetmen       : John Suits (IMDB)(ekşi), Gabriel Cowan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : John Suits (IMDB)(ekşi),Gabriel Cowan (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Ailsa Marshall (IMDB), Michael McLafferty (IMDB), David Higlen (IMDB), Brad Culver (IMDB)(ekşi), Kim Estes (IMDB), Keith Foster (IMDB), Stevens Gaston (IMDB), Austin Highsmith (IMDB), Terri Marsteiner (IMDB), Jeff Atik (IMDB), Eve Sigall (IMDB), Sara Tomko (IMDB), Bryce Gerlach (IMDB), Steve Cembrinski (IMDB), Brandon Stacy (IMDB), Jessica Natalie Smith (IMDB), Eric Lindley (IMDB), Patti McLafferty (IMDB), Mark McKeown (IMDB), Jimbo Lee (IMDB), Ellen Dransfield (IMDB), Gabriel Cowan (IMDB), Monica Forouzesh (IMDB), Heather Monley (IMDB), Charles Suits (IMDB), Sarah Suits (IMDB), Kerry Johnson Bailey (IMDB), Morgan Riehl (IMDB)

Breathing Room (~ A Room to Breathe) ' Filminin Konusu :
Tonya (Alisa Marshall) çıplak olarak üç yabancı ile bir odada terk edilir. Ölümün kazanacağı bu sadisi oyunculara ipuçları olarak bir takım araçlar verilir. Bu dört oyuncu hayatta kalabilmek için birbirlerine güvenmek zorundadır. Oyundan caymak için ne korku ne de başka bir şey gerekli değildir aslında. Düşündükleri tek şey hayatta kalabilmek...


 • "bir crimsonland perk'i... (ne dediğimi anlamadiysaniz oynunu çekin*) ekrandaki herkesi öldürmeye yarar... "no, you don't get the experience...""
Facebook Yorumları
 • comment image

  2008 yapimi korku/gerilim adi altinda sacmalik ve komedi filmi. kotu bile diyemiyorum cunku kotu filmlere hakaret etmis olurum. saw ve cube filmlerinden konu araklayip sacmalamislar, oyunculuk berbat, 2 saat bos odaya bakiyorsunuz, 1 saniyesinde bile gerilim yok.

  --- spoiler ---

  burayi aslinda spoiler ibaresi koymadan yazmak isterdim, izleyip de zaman kaybetmeyin diye, neyse. filmin sonunda sarisin kizimizin katil cikmasi direk testere filminden araklanmis zaten, hayir yani hic mi yeni birsey katmazsiniz, bu film niye yapilmis onu bile anlamadim, pes.

  ---
  spoiler ---


  (ermanen - 22 Şubat 2009 04:12)

 • comment image

  bir crimsonland perk'i... (ne dediğimi anlamadiysaniz oynunu çekin*) ekrandaki herkesi öldürmeye yarar... "no, you don't get the experience..."


  (portakal - 9 Mart 2004 01:27)

Yorum Kaynak Link : breathing room