Oyuncular
 • "ellerimdeki egzamayi azdirmayan tek sivi sabunu ureten marka. ustelik antibakteriyel. ustelik japanese cherry blossom. ustelik 3 dolar. ben almayayim da kimler alsin."
 • "bu dükkandaki her şeyin aynı koktuğuyla ilgili ciddi şüphelerim var.önemli olan ambalajı beğenmek."
 • "aromaterapi yağ ve losyonları süper olan body shop tan daha kaliteli ürünler üreten firma.türkiye'de de her köşe başında olsa da yesek."
 • "3 mis kokulu sivi sabunun 10 dolar oldugu mis kokulu magaza"
 • "pms durumları icin sakinlestirici losyonları da var"
Facebook Yorumları
 • comment image

  body shop in yanindan gecemeyecegi harikalar diyari. body shop ta mis diye kokladigimiz body butter larin sadece 12 veya 13 cesidi varsa bu dukkanlarda halloween, yilbasi zamanlarinda falan ozel kokular meydana cikar, cesitleri sonsuz gibi gelir insana. nisantasi ve bagdat caddesinde ismini hatirlayamadigim insan zekisi 2 dukkanda urunleri satilmaktadir. amerika da 4 tanesini 30 dolara alabileceginiz body splashler, bu dukkanlarda 1 tanesi 50 ytl olarak fiyatlandirilmistir. yuhtur.


  (silfid - 12 Temmuz 2008 11:14)

 • comment image

  ellerimdeki egzamayi azdirmayan tek sivi sabunu ureten marka. ustelik antibakteriyel. ustelik japanese cherry blossom. ustelik 3 dolar. ben almayayim da kimler alsin.


  (chanandler bong - 5 Mayıs 2010 16:48)

 • comment image

  kendilerinden nefret ettiğim kozmetik firması. dünyanın öte ucuna bile dükkan açıp bir türlü türkiyeye gelemediler. allahın belası gelse, şuradaki kozmetik, daha doğrusu kokulu ürün manyağı kızları görse, paarın ne büyük olduğunu kavrasa amerikadakinden 2 kat daha kar edecekler. bir yandan da deli gibi özlüyorum. midnight pomegranate , black raspberry vanilla, sweat pea sıktığımda arkadaşlarımın ne kadar güzel kokuyorsun demesini özlüyorum, erkeklerin geçerken başlarını çevirip bakmasıı özlüyorum, platonik aşkımın yaml şu an boynunu yiyesim geliyor demesini özlüyorum. gelin lan türkiyeye artık. dayanamıyorum.


  (you are my lethe - 2 Ocak 2011 22:38)

 • comment image

  bu dükkandaki her şeyin aynı koktuğuyla ilgili ciddi şüphelerim var.
  önemli olan ambalajı beğenmek.


  (angel dust - 7 Ocak 2012 18:51)

 • comment image

  çalışma prensipleri açısından takdir edilesi kurum. şöyle ki, bu akşam bağdat caddesi şubesine uğradık arkadaşla. çalışan bayana, ellerimin kışın ağır bir şekilde çatlamasından şikayetçi olduğumu söyledim, arkadaşım da yüzüne fondöten sürdüğünde yüzünün pul pul olmasından muzdarip olduğunu söyledi. kadın önce bir kaç ürünü denetti bize,gayet memnun kaldık. hatta mağazada dolanırken almak istedik. fakat kadınla biraz daha sohbet edince, ikimizin de dermatoloğa gitmesini önerdi ve bu durumda ürünleri satmasının doğru olmadığını söyledi. ve olmasını ısrarla istediğimiz satış, gerçekleşmedi.


  (what am i to you - 12 Şubat 2012 22:01)

 • comment image

  ya ankara'da mağaza açması gereken ya da online satışa başlaması gereken marka.

  2013 yılında ikisi de olmayınca biraz kötü oluyor sevgili yetkililer. ayrıca antalya'ya mağaza açıp ankara'ya mağaza açmamak neden?


  (damdandama - 2 Aralık 2013 17:58)

 • comment image

  istanbul marmara park şubesinde, çalışanlar tarafından üzerinize boca edilen "hırsızsınız" elektriği yüzünden hiçbir şeye doğru düzgün bakamadığımız mağazalar zinciri. kozmetiğe ilgili iki erkek müşteri canlarını sıkıyor herhalde, halbuki rossmann, gratis vb. zincirlerde bu olayı aştmıştık nihayet. bir dahaki turumda kavga çıkarmayı düşünüyorum.


  (murotti - 13 Ocak 2014 09:23)

 • comment image

  aromaterapi yağ ve losyonları süper olan body shop tan daha kaliteli ürünler üreten firma.
  türkiye'de de her köşe başında olsa da yesek.


  (probabilite - 30 Nisan 2005 18:57)

Yorum Kaynak Link : bath and body works