Çıkış Tarihi     : 02 Ağustos 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Döküman
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Lurker
Yönetmen       : Garret Price (IMDB)
Oyuncular      : J.J. Abrams (IMDB)(ekşi), Nicolas Cage (IMDB)(ekşi), John Cho (IMDB)(ekşi), Willem Dafoe (IMDB)(ekşi), Drake Doremus (IMDB)(ekşi), Ben Foster (IMDB)(ekşi), Jodie Foster (IMDB), Martin Landau (IMDB), Jennifer Lawrence (IMDB), Chris Pine (IMDB), Jon Poll (IMDB), Zachary Quinto (IMDB), Kristen Stewart (IMDB), Anton Yelchin (IMDB)

Love, Antosha ' Filminin Konusu :
Love, Antosha is a movie starring Anton Yelchin. A portrait of the extraordinary life and career of actor Anton Yelchin.


 • "eğer "hayatımda terminatör izlemedim" diyor ve charlie bartlett'in size bir dondurma markasını çağrıştırdığını düşünüyorsanız, kendisini new york i love you'dan tanıyorsunuz."
 • "ileride epey büyük yapımlarda rol alacak. öyle bir geleceği de var."
 • "ölüm şekli aylin radomisli cates'i hatırlatmıştır."
 • "az önce öğrendiğim ve resmen çok kötü içime oturan bir ölüm haberi. like crazy de tanımıştım ilk onu ve severek takip ediyordum. heath ledger gibi filmleri o aramızda yokken izlenecek.27 yaş ne ya!"
 • "haberi görünce şok oldum. çok sevimli ve yetenekli buldugum oyunculardan biriydi. ölmek için çok genç bir yaş. 27'nin laneti yine kendisini gösterdi."
 • "ya bu ölüm denilen şey ne keskin ne kadar net bir olgu. birkaç filmini izlemiştim, bende özel bir iz bırakan biri değildi fakat bu erken ölüm karşısında ciddi anlamda üzüldüm."
Facebook Yorumları
 • comment image

  provaya gecikmesinden ötürü haber alamayınca endişelenip evine giden arkadaşları tarafından yoldan evine çıkan garaj yolunda* kendi arabası ile posta kutusu arasına sıkışmış halde ölü bulunmuş. bulduklarında arabanın vitesi boşta ve motoru çalışır durumdaymış. garaj yolunun dik olması bir şekilde buna sebep olmuş olabilirmiş. polis şimdilik kaza olduğunu düşünüyor.

  edit: arabadan çıkıp posta kutusuna gittiğinde boş viteste olan arabanın garaj yolunda aşağı kayıp yelchin'i posta kutusuyla arasına sıkıştırdığı düşünülüyor polis tarafından.

  canım sıkıldı. temiz yüzlü çok iyi bir adama benziyordu. oyunculuğunu da beğenirdim. star trek yeni seride chekov rölünde iyice sempati kazanmıştı. kimi aktör* milyon dolarları sayesinde 70 yaşında en iyi tedavileri görüp kanserin dibinden kurtuluyor, ölüm döşeğinde denirken tekrar sapasağlam kariyerine devam ediyor; kimisi de durduk yere* 27sinde hayata veda ediyor. hayat tuhaf, hayat geçici, carpe the fuck out of this diem


  (issa - 19 Haziran 2016 21:34)

 • comment image

  tıpkı heath ledger gibi çok kötü içime oturmuştur ölümü. inanılmaz yetenekli olmasına rağmen hak ettiği yere gelememişti. bu da katlıyor acısını. çok yazık oldu gerçekten. bu kadar genç yaşta tuhaf bir kaza sonucu ölmesi... gece gece yıkıldım resmen.

  not: star trek serisindeki rol arkadaşı zoe saldana'nın doğum tarihi kendisinin ölüm günü oldu maalesef. hayat işte...


  (offensive - 19 Haziran 2016 22:40)

 • comment image

  haberi görünce şok oldum. çok sevimli ve yetenekli buldugum oyunculardan biriydi. ölmek için çok genç bir yaş. 27'nin laneti yine kendisini gösterdi.


  (indim yani ben asagi - 19 Haziran 2016 23:01)

 • comment image

  gizli korkularimdan biri yolda, ozellikle yokus bir yerde trafikte duraklayan arabalarin onunden ve arkasindan yaya gecmektir. yokus kalkis destegi olmayan ya da el freninin calismayacagini dusundugum arabalarin istemsiz hareket edeceginden ve arasinda sikistirilacagimdan cok tereddut ederim hep. okudugum kadariyla gencecik aktor guvenlik kapisinda duran posta kutusu ile arabasinin arasinda araba calisir durumdayken sikismis bir vaziyette olu bulunmus. polis buyuk ihtimalle yelchinin arabasindan inip sirti donuk sekilde guvenlik kapisina bagli posta kutusuna giderken arabanin basamak kayarak kazaya sebebiyet verdigini soyluyor.

  cumartesi grubunun provalarina katilmamis ve endiseli arkadaslari tarafindan pazar gecesi evine gidildiginde gorulmus. belki de saatlerce bulunmayi beklemisti, hersey bir saniyede olup bitmedi fikri aklima geldikce kanim donuyor. nur icinde yatsin.


  (oinone - 20 Haziran 2016 01:11)

 • comment image

  ya bu ölüm denilen şey ne keskin ne kadar net bir olgu.
  birkaç filmini izlemiştim, bende özel bir iz bırakan biri değildi fakat bu erken ölüm karşısında ciddi anlamda üzüldüm.


  (dahafazlasi - 20 Haziran 2016 01:30)

Yorum Kaynak Link : anton yelchin