Süre                : 1 Saat 32 dakika
Çıkış Tarihi     : 06 Ağustos 2013 Salı, Yapım Yılı : 2013
Türü                : Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Indie Entertainment , Mott Street Pictures , Preferred Content
Yönetmen       : Brian Brightly (IMDB)
Senarist          : Brian Brightly (IMDB)
Oyuncular      : Alice Evans (IMDB)(ekşi), Gillian Zinser (IMDB), Matt Lanter (IMDB)(ekşi), Sara Paxton (IMDB), Torrance Coombs (IMDB)(ekşi), Darin Brooks (IMDB)(ekşi), Randy Wayne (IMDB)(ekşi), Tim Phillipps (IMDB)(ekşi), Tiffany Mulheron (IMDB), Stephanie McIntosh (IMDB), Brian Mahoney (IMDB), Jacqueline Jandrell (IMDB), Stephanie Simbari (IMDB), Henry Hereford (IMDB), Claire Scott (IMDB), Rick Adams (IMDB), Tegan Summer (IMDB), John R Mangus (IMDB), Maurice Andrews (IMDB), Charles McKnight (IMDB), Warren Draper (IMDB), Patrick Toolan (IMDB), Erick Zoltzman (IMDB), Elisabeth DiMaria (IMDB), Michelle York (IMDB)

Liars All (~ Truth or Dare) ' Filminin Konusu :
Liars All is a movie starring Alice Evans, Gillian Zinser, and Matt Lanter. On New Year's eve in London, a provocative game spins out of control and ends in murder, the true killer elusive amidst conflicting testimony and hidden...


 • "buram buram amerika kokan bir muzik grubu citir cerez niyetine dinlenebilir sakincasi yoktur*"
 • "mess isimli yeni albümlerinden, insanı hemen yakalayan mess on a mission isimli parçaya güzel bir video çekmelerini istediğim müzik grubu."
 • "spotify'da gezinirken şans eseri rastladığım mess albümleriyle ofiste yaşadığım sabah uykusuzluğunu söküp atan elektronik dıptıs grubu. grafton primary havaları da var inceden.qop qop qop xd"
 • "15 aralıkta indigo da konser verecek olan indie grup..."




Facebook Yorumları
 • comment image

  sonu "s" ile biten yeni brit rock grupları* camiasındanmış gibi bir önyargı uyandırsa da bunlarla uzaktan yakından alakası olmayan brooklyn'li leziz bir grup. "they threw us all in a trench and stuck a monument on top" diye bir debutları var, resmen şaşkınlık verici. punk ile dansı birleştiren bir sound, gencecik taze çocuklar, kıpır kıpır birşeyler. aslında 2001 yılında çıkmış bir albüm. ama sonradan plak şirketi değişmiş ve blast first'den 2002'de bir daha çıkmışlar ve sonunda böylece farkedilmişler.


  (usak - 19 Şubat 2003 05:14)

 • comment image

  ilk dinleyiste kirmizi beyaz seritler veya dortlu ceteler geciyor aklimizdan ama en az onlar kadar fistik bir grup.. tez "they threw us all in a trench and stuck a monument on top" icin adi gibi uzun methiyeler duzule..


  (aritmi - 16 Mart 2003 22:45)

 • comment image

  liars 2000 yılının kasım ayında bir zamanlar los angeles'da sanat okuyan iki arkadaş olan aaron hemphill ve angus andrew'un new york city'de bir araya gelip, lokal bir müzik dükkanında nebraska'lı pat noecker ve ron albertson tarafından asılmış "müzisyenler aranıyor" ilanına cevap vermeleri sonucu bir araya geldi.

  aussie andrew grubun vokalisti, hemphill ise gitar ve drum machine programcısı oldu. noecker bass gitar ve albertson ise davullara geçerek, grup çalışmalarına başladı.
  grubun en enteresan yanı ise temel punk rock müzik ilkelerini drum machine tarafından programlanmış sentetik ritmlerle yarattıkları elektronik havayla birleştirmeleridir.

  sentetikleştirilmiş ritm ve vokal ayarlamaları, aralara sıkıştırılmış önceden planlanmış ritmler ve besterler, gitar-bass-davul üçlemesinin birlikte oluşturduğu denklemsel uyum biraraya gelince biraz kaba ama bir o kadarda melodik ortaya çıkardıkları söylenebilinir. liars'ın genel havasına bakıldığında 70lerin sonu/80'lerin başında ingiltere'de müzik yapmış ve punk müziği dans ritimleriyle birleştirmiş olan a certain radio, gang of four, the slits ve joy division'a benzetmek mümkündür.

  liars, ekim 2001'de debut albümleri olan "they threw us all in a trench and stuck a moment on top"ı bağımsız plak şirketi gern blandsten records (ki daha sonra blast first/mute tarafından tekrar yayınlandı) tarafından piyasaya sürdü. bu albümün kayıtları iki gün gibi kısa bir sürede, beastie boys ve lee "scratch" perry ile yaptığı çalışmalarala tanınan steve revitte'in prodüktörlüğü ve ses mühesliği yaparak tamamlandı.

  2002 yılının kasım ayında ben bu adamları baltimore recher theatre'da sonic youth konserinin ön grubu olarak izledim. gerçek gerek sahne performansları olsun gerekse seyirci olan iletişimleri olsun gayet başarılı olduklarını söyliyebilirim. sonic youth öncesi bütün herkesi heyecanlandırmayı beceren (beni heyecanlandıran ve yerimde duramaz hale getiren) sayılı gruplardandırlar.


  (toto oky - 7 Temmuz 2003 12:07)

 • comment image

  istanbul'da verecekleri konser; sitelerinde yazan, (bunu etrafta kavga eden birilerini görürsem söylemek için bir kenara not ettim:)
  "promoter style booker stuff" problemleri sebebiyle iptal etmiş daha doğrusu ertelemiş gruptur. ama yinede istanbul'a geliyorlarmış. otele buyrunuz birlikte televizyon seyredelim demişler aynı ofisiyal sitelerinde. isteyenlere duyurulur.
  burda: http://www.liarsliarsliars.com/


  (piggiama - 14 Aralık 2004 20:54)

 • comment image

  önceleri çok bir ön yargıyla yaklaşsam da bu gruba evet young liars gibi şarkıları dinlenmeye değer bir de nereye ait olucağız kaygısı taşımamaları ve liars denince akla hiç bir şeyin gelmemesi süper.


  (jonquil - 17 Aralık 2004 13:08)

Yorum Kaynak Link : liars