Çıkış Tarihi     : 20 Nisan 2018 Cuma, Yapım Yılı : 2018
Türü                : Animasyon,Komedi,Drama,Müzik,Müzikal,Romantik
Taglar             : kürklü,Merhaba kedicik,Sanrio,Anime
Ülke                : Japan
Yapımcı          :  Fanworks , Sanrio Film , Tokyo FM Broadcasting Co.
Yönetmen       : Rareko (IMDB)
Senarist          : Rareko (IMDB)
Oyuncular      : Kaolip (IMDB), Komegumi Koiwasaki (IMDB), Maki Tsuruta (IMDB), Sôta Arai (IMDB), Mina Inoue (IMDB), Shingo Kato (IMDB), Rareko (IMDB), G.K. Bowes (IMDB), Ben Diskin (IMDB), Katelyn Gault (IMDB), Erica Mendez (IMDB), Tara Platt (IMDB), Jamison Boaz (IMDB), Josh Petersdorf (IMDB), Debra Cardona (IMDB), Todd Haberkorn (IMDB), Patrick Seitz (IMDB), Yukie Takahashi (IMDB), Misty Lee (IMDB), Kari Wahlgren (IMDB), Lucien Dodge (IMDB), Allegra Clark (IMDB), Max Mittelman (IMDB), Jamieson Price (IMDB), Roger Craig Smith (IMDB)

Aggretsuko ' Dizisinin Konusu :
Aggretsuko is a TV series starring Kaolip, Komegumi Koiwasaki, and Maki Tsuruta. A socially awkward accountant deals with her annoying co-workers by chugging beer and singing death metal.


 • "yeni başladım başlar başlamaz 3 bölüm bitti bile. gayet güzel bir mini dizi olmuşedit:imla"
 • "100 bölümlük ilk seri için: (bkz: aggressive retsuko)"
 • ""iyi ki plazada çalışmıyorum" dedirten anime. iki bölüm izledim, içim şişti."
 • "ilk sezonunu bir oturuşta bitirdiğim şahane anime. aşırı keyifli ve eğlenceli, buradan herkese tavsiye ediyorum; izleyin, izlettirin efem. şimdiden fanı oldum ben galiba.*"
 • "bugüne dek seyrettiğim en feminist anime. karakterler hayvanlardan oluşturulmuş. şimdiden söyleyeyim, kediler çoğunlukta."
Facebook Yorumları
 • comment image

  netflix’in yeni anime dizisi. az önce ilk bölümünü izledim ve genel itibari ile memnun kaldım. cici kızımız çalışma ofisindeki patronu başta olmak üzere, plaza ortamındaki tüm zorluklarla baş etmeye çalışırken, kendisini rahatlatabilen tek şey, death metal söylemek :) keyifli bir dizi, atıştırmalık tadında.


  (wehatelovewelovebeer - 23 Nisan 2018 10:14)

 • comment image

  öylesine zaman geçsin diye açtık ama beklediğimizden çok başarılı çıktı.

  özetlemek gerekirse gülse birsel tarzı beyaz yaka komedisi üstüne japon deliliği serpmişler süs olarak da hunharca death metal eklemişler.

  anime sevmeyen biri için bile son derece eğlenceli. tavsiye ederim.


  (uckuzu - 1 Mayıs 2018 22:06)

 • comment image

  ilk sezonunu bir oturuşta bitirdiğim şahane anime. aşırı keyifli ve eğlenceli, buradan herkese tavsiye ediyorum; izleyin, izlettirin efem.

  şimdiden fanı oldum ben galiba.*


  (eski kitap kokusu - 13 Eylül 2018 10:09)

 • comment image

  bugüne dek seyrettiğim en feminist anime. karakterler hayvanlardan oluşturulmuş. şimdiden söyleyeyim, kediler çoğunlukta.


  (ramone - 22 Aralık 2018 18:54)

 • comment image

  "yaşamın gündelik monotonluğundan sıkılan ve kendi ürettiğimiz çalışma ortamlarının ağırlığı altından ezilen bir kedinin, içinde baskıladığı hisleri karaoke barlarında death metal söyleyerek açığa çıkartması"nı anlatan anime dizisi.

  biri bana bu cümleyi kursa dalga geçiyorlar derim o derece.


  (kirim kongo kanamali kene - 4 Ocak 2019 09:25)

Yorum Kaynak Link : aggretsuko