Süre                : 2 Saat
Çıkış Tarihi     : 26 Ocak 2019 Cumartesi, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Korku
Yönetmen       : Jeremiah Kipp (IMDB)
Senarist          : Charles D. Lincoln (IMDB)
Oyuncular      : Arielle Hope (IMDB), Sarah Schoofs (IMDB), Alyson Danielczuk (IMDB), Charles D. Lincoln (IMDB), Alexandra Frantsevich (IMDB), Jennie Sedlacek (IMDB), Amy Jo Jackson (IMDB), Pooya Mohseni (IMDB), Sarah Kraus (IMDB), Marisa Roman (IMDB), Alina Gerasimova (IMDB), Natalie Pitcairn (IMDB), Kerri Sohn (IMDB), Mitzi Akaha (IMDB), Natalie Blackman (IMDB), Ariana Corrao (IMDB), Ashley Tyler (IMDB), Victoria Clare (IMDB), Caitlin Ross-Poteet (IMDB), Genoveva Rossi (IMDB), Sarah Nia (IMDB), Savannah Dixon (IMDB), Devin Dobran (IMDB), Kara Lynn (IMDB), Jenny Kimura (IMDB), Keven Andres Almanzar (IMDB), Michael Peskoff (IMDB), Diana Urgiles (IMDB), Jonathan Webber (IMDB), Joe Alo (IMDB), Laura Rose DePinho (IMDB), Austin Morgan (IMDB), Alaina Ables (IMDB), Ilya Merve (IMDB), Lauren G. Feingold (IMDB), Craig Winberry (IMDB), Simon Kwon (IMDB), Kat Moreno (IMDB), Kenneth Klugewicz (IMDB), Grace Rivera (IMDB) >>devamı>>

Theresa & Allison ' Filminin Konusu :
Theresa & Allison is a movie starring Arielle Hope, Sarah Schoofs, and Alyson Danielczuk. After a one night stand turns disastrous, Theresa (Arielle Hope) finds herself drawn into a world of inhuman savagery, all the while tempted...


 • "(bkz: ortalama ile gecebilecekken bute girip kalmak)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  ülkede istediği gibi at koşturabilmek için erken genel seçim yaptıran ancak seçimden önceki tartışmalardan kaçan muhafazakar başbakan.
  dünyanın diğer muhafazakar liderleri gibi, kaosla ve istikrarsızlıkla tehdit eder. koalisyonları öcü olarak gösterir. tartışmalardan kaçmasını ezberlediği birkaç lafı papağan gibi tekrarlamasına bağlıyorum.

  (bkz: strong and stable)


  (grind - 31 Mayıs 2017 23:07)

 • comment image

  kapıya "hacı bize oy versenize" diye kağıt bırakmışlar. okuyayım dedim, akla ziyan. bildirinin özeti olan cümle şu:

  "it's important to remember that a vote for anyone other than my local candidate risks jeremy corbin becoming prime minister of a shambolic coalition government."

  korbin gelirse mazot 5 lira olacak, ispanyol donanması tekrar yola çıkacak, hitler londra kalesini ele geçirecekmiş. öyle diyor ingiliz konserveleri. tanıdık geldi mi?

  bu kadar da değil. diyor ki bana oy verin, koalisyon da olmasın. bu sayede güçlü bir devlet olsun, milli çıkarlara hizmet etsin, istikrar sürsün. bizimki kraliçe olmak istemişti bir ara. bu da kraliçe olmak ister mi acep?

  -

  trump geleli beri amerikalı arkadaşlarla dalga geçiyorum, "bizim başımızda varken anlamadınız, dinlemediniz. alın şimdi kendiniz tadına bakın" diyorum ama mevzunun artık tadı harbiden kaçmaya başladı. amerika'da trump, ingiltere'de may, polonya'da szydlo, macaristan'da orban, türkiye'de erdoğan, rusya'da putin, filipinler'de duterte... hepsi birbirinin kopyası, aynı argümanlarla insanlara hayatı dar eden varlıklar. hadi bizden batı'da gene biraz baskı var da o kadar coşamıyorlar - bizde ve doğumuzda işler yaman. duterte "git tecavüz et aslanım" diyebiliyor askerine. putin ve erdoğan'ı zaten hepimiz biliyoruz.

  tutup bu kaprisli karıya oy verirse britiş milletinin de kafasına sıçayım. seçim bildirgesinin yarısı tehdit olan birine sadece sinirden oy vermem lan ben. sonra iskoçlar bizi neden beğenmiyorlar, göt kadar adamızda neden huzurla yaşayamıyoruz diye geri zekalı sorularına devam ederler. amk.


  (cagdas donem kuramcisi - 1 Haziran 2017 13:10)

 • comment image

  olm sizin nasıl bir ingilizceniz var, "i stand to finish the job" ile kastettiği şey pes etmiyorum ve başladığım işi(ab ile anlaşmalı brexit) bitirmek için savaşacağım demek.

  kendisine karşı yapılacak güvenoyu yoklamasına karşı tüm gücü ile savaşacağını açıkladı.

  oylama türkiye saatiyle bu akşam saat 9 ile 11 arasında yapılacak ve sonuç hemen açıklanacak. eğer güvenouyunda yenilirse belki istifa eder belki etmez, böyle bir zorunluluğu yok.

  gövenoyunu atlatırsa da 1 sene boyunca bir daha oylanamayacak bu.

  edit: bu arada sözkonusu güvenoyu kendi partisi için, başbakanlığı için değil. parti liderliğini kaybedebilir ve böyle bir durumda başbakanlıktan da istifa etmesi beklenir.


  (buyuyup buyuk adam olacaktim - 12 Aralık 2018 12:12)

 • comment image

  öncelikle, öz bi öz gollum'dan gelsin: https://youtu.be/tjp5omodyqm

  bir de bugünkü pmq'de corbyn'e attığı mal bakışa bakalım: https://youtu.be/nltp_agzfsa

  evet bu kadın gollum. yılan, sinsi, umursamaz. retorik ve demagojiden ibaret siyasi geçmişi ve mesleği olan coğrafyacıya yakışan pratik/analitik zeka eksikliğiyle tam bir utanç kaynağı. ekonomik/siyasi fırsatları kollayan tuzu kuru backbench lordları ve arkalarına aldıkları cahiller ordusuyla yıllardır dünyanın kanını emen bu saçma ülkenin sonunu getireceklerine umudum tam.

  bugünden bir halt çıkmayacak. akşam yine kimsenin siklemediği ve parlamentodan geçiremediği anlaşması ile zafer kazanmış gibi boş konuşacak, tüm ülkeye ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışacak. 21 ocak'a kadar da bir halt değişeceği yok. no-deal ile korkutup elindekini kakalamaya devam edecek.

  muhtemelen bu rezilliği görüp büyük zevk alan merkel ve zaten kendi başı dertte olan macron anlaşmayı daha allayıp pullayarak bu çöküşü izlemeyi tercih edecekler sonunda.


  (carnicero - 12 Aralık 2018 17:05)

 • comment image

  an itibariyle güvenoyunu alan başbakan.

  200 oya karşı 117 kişi güven duymadığını belirtmiş. bu sayı çok kritik, brexit için yeterli değil.

  bu kış birleşik krallık'ı büyük bir siyasi kaos bekliyor, tanrılar kan istiyor!


  (insan donuna girmis telli turna - 13 Aralık 2018 00:00)

 • comment image

  britanya muhafazakar parti lideri, demir leydi lakaplı margaret thatcher kadar itici, gıcık ama ondan daha az karizmatik.

  brexit britanya'nın tarihi hatasıdır ve may tarihe bu hatanın sorumlusu olarak geçecek ve thatcher'dan daha çok küfürle anılacaktır.


  (marcelbien - 13 Aralık 2018 00:10)

 • comment image

  guven oyunu alacagindan kimsenin en ufak bir suphesi yoktu zaten. bir supriz degil. ben 70-80 milletvekili guvensizlik oyu kullanir sandim ama 117 kisi cikti! partinin %37`si guvenmiyor. 12 ay daha yerini garantiledi diye dusunebilirsiniz ama jeremy corbyn birkac dakika once statement yayinladi kisaca dediki gelecek hafta icerisinde avrupadan dogru durust bir anlasma getir ve oylamamizi yapalim. bunun anlami eger gelecek hafta onaylamaya sunmazsa hukumete karsi guvensizlik oylamasi icin dugmeye basacak..
  kisaca matematik: labour 257 kisi, snp 35 kisi, ld 11 kisi, diger ivir zivir 10 kisi toplam 313 milletvekilinin en az 300-305 tanesi hukumete karsi guvensizlik oyu kullanir. dup 10 kisi ile gelir guvensizlik oyu kullanir eger avrupa anlasmasini begenmezse. 310-315 kisi cepte. hukumeti devirmek icin hukumetin kendi milletvekillerinden 15 kisi labour ile hukumeti devirme yonunde oy kullanirmi? bence bu 117 milletvekilinden en az 30 tanesi rahat kullanir. yani hacilar, ya erken genel secim olacak yada theresa teyze yola gelecek hem de bu hafta.

  not: az once significant mps voted against dedi. yani 117 milletvekili oldukca fazla bunu bellemis en azindan.


  (burada ceset var - 13 Aralık 2018 00:38)

 • comment image

  80lerde 20lerinin başı veya ortası olan muhalifler thatcher’ı ya nefret ile anarlar veyahut “aman şu uğursuzun lafını etme” gibisinden bir yüz ifadesi takınıp bezmiş bir ruh haline girerler...
  theresa may muhalif kesimin sevmediği ve yetersiz bulduğu, orta karar insanların da giderek uyuz olmaya başladığı bir başbakan olmasına karşın thatcher kadar, insanların ekstrem duygular beslediği biri de değil. geçen haftalarda bir sunucu defalarca brexit için plan b’nin ne olduğunu sormasına karşın her soruda lafı defalarca dolandırdığı için halkı kanser etti resmen.

  zaten bu senenin ortalarında eski çalıştığı/bakanlığını yaptığı içişleri bakanlığı dönemindeki “hostile enviroment policies” değişikliği sebebiyle 60larda yasal olarak ülkeye göç eden siyahilere yönelik olamaz dedirten bir windrush krizine sebep olmuştu.

  sonra afrika’da bir ülkede robotik bir dans yaptı. aynı robotik dansı muhafazakar partinin bir buluşmasında abba şarkısını izinsiz kullanarak yeniledi. abba çıktı ve “bizden izin almadılar, şarkılarımız siyasete alet edilemez” filan dedi. kısacası kadının her yaptığı fail.

  bir de b planını açıklamamasının sebebi sezon sonu spoiler’ı vermiş gibi olmayayım ama b planı diye bir şey yok.

  tanım: istifa etmekten kıl payı kurtulmuş siyasetçi.

  bu da bonus


  (the portrait of steven meisel - 13 Aralık 2018 06:18)

Yorum Kaynak Link : theresa may