Çıkış Tarihi     : 08 Şubat 2015 Pazar, Yapım Yılı : 2015
Türü                : Müzik
Taglar             : Özel tv
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  AEG Ehrlich Ventures
Yönetmen       : Louis J. Horvitz (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Ken Ehrlich (IMDB)(ekşi),David Wild (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : AC/DC (IMDB), Maya Angelou (IMDB)(ekşi), Iggy Azalea (IMDB), Bastille (IMDB), Beck (IMDB), Reggie Benjamin (IMDB), Tony Bennett (IMDB), Dierks Bentley (IMDB), Beyoncé Knowles (IMDB), Mary J. Blige (IMDB), Chris Brown (IMDB), Jack Bruce (IMDB), Malcolm Butler (IMDB), Jared Cassedy (IMDB), Gustavo Cerati (IMDB), Eric Church (IMDB), Brandy Clark (IMDB), Rodney Clawson (IMDB), Common (IMDB), James Corden (IMDB), Don Covay (IMDB), Miley Cyrus (IMDB), Paco de Lucía (IMDB), Marjorie DeHey (IMDB), Rasool Diaz (IMDB), Josh Duhamel (IMDB), Julian Edelman (IMDB), Electric Light Orchestra (IMDB), Etml (IMDB), Cheo Feliciano (IMDB), Angie Fisher (IMDB), Jane Fonda (IMDB), Jamie Foxx (IMDB), Lady Gaga (IMDB), Barry Gibb (IMDB), Ariana Grande (IMDB), Frankie Grande (IMDB), David Grohl (IMDB), Buddy Guy (IMDB), Haim (IMDB) >>devamı>>

The 57th Annual Grammy Awards ' Filminin Konusu :
The 57th Annual Grammy Awards is a TV special starring AC/DC, Maya Angelou, and Iggy Azalea. Awards for music are presented and stars perform different songs.


 • "kitaro'nun 4 mart 2014 kitaro istanbul konseri kayıtlarından oluşan symphony live in istanbul albümü ile en iyi new age albüm kategorisinde aday gösterildiği ödüllerdir aynı zamanda."
 • "(bkz: yıl olmuş 2014 hala elitizm kasmak)"
 • "amerika'nın country müzik sevdasından bık-tık. yemin ederim usandık yaa."
 • "tony bennett & lady gaga performansı nefis olan ödül töreni. gaga bildiğin güzel. yalnız sesim var göstereceğim diye sonlara doğru biraz fazla mı bağırdı ne."
 • "sia'nın her şekilde hakkının yendiği bir grammy olmuştur."
Facebook Yorumları
 • comment image

  an itibâriyle katy perry'nin by the grace of god'ı başarıyla icrâ ettiği tören. bu kadının canlı vokallerine o kadar lâf edilirdi, e gâyet iyi?

  öncesinde aile içi şiddet ile ilgili yapılan ve söylenenlere bakılırsa gerçekten de şiddete uğramış bir kadının yaptığı konuşma da çok yerindeydi. âferin, hep eğlence hep eğlence nereye dek.


  (turuncan53 - 9 Şubat 2015 04:50)

 • comment image

  izledikçe kahrolduğum ödül törenleri oldu. neden her yıl bir sanatçıya yığıyorlar ödülleri de anlamıyorum. evet, en amatör yorumum bu. sam smith nedir lan!? tamam, iyi güzel, hoş, başarılı da. bu kadar değil.

  bir kere o gece sia'nın bir grammy kaldırması şarttı. sia'yı boşver chandelier'ı nasıl harcarsınız. çok değerli isimler yok edildi. daha da izlemem. uykusuzluğuma yanarım amk.


  (clavelander - 11 Şubat 2015 00:52)

Yorum Kaynak Link : 57. grammy ödülleri