Süre                : 1 Saat 55 dakika
Çıkış Tarihi     : 30 Mayıs 2013 Perşembe, Yapım Yılı : 2013
Türü                : Cinayet,Gizemli,Heyecanlı
Taglar             : büyücü,Soymak,Sahte sanatçı,woman in bra
Ülke                : Fransa,ABD
Yapımcı          :  Summit Entertainment , K/O Paper Products , SOIXAN7E QUIN5E
Yönetmen       : Louis Leterrier (IMDB)
Senarist          : Ed Solomon (IMDB)(ekşi),Boaz Yakin (IMDB),Edward Ricourt (IMDB),Boaz Yakin (IMDB),Edward Ricourt (IMDB)
Oyuncular      : Jesse Eisenberg (IMDB)(ekşi), Mark Ruffalo (IMDB), Woody Harrelson (IMDB)(ekşi), Isla Fisher (IMDB)(ekşi), Dave Franco (IMDB)(ekşi), Mélanie Laurent (IMDB)(ekşi), Morgan Freeman (IMDB)(ekşi), Michael Caine (IMDB)(ekşi), Michael Kelly (IMDB), Common (IMDB), David Warshofsky (IMDB), Jessica Lindsey (IMDB), Caitriona Balfe (IMDB), Stephanie Honoré (IMDB), Stanley Wong (IMDB), Laura Cayouette (IMDB), Douglas M. Griffin (IMDB), Adam Shapiro (IMDB), J. LaRose (IMDB), Justine Wachsberger (IMDB), Benoit Cransac (IMDB), Conan O'Brien (IMDB), Samantha Beaulieu (IMDB), Odessa Sykes (IMDB), Shannon Hand (IMDB), Wendy Miklovic (IMDB), Hunter Burke (IMDB), Teddy Cañez (IMDB), Joe Chrest (IMDB), Kerry Cahill (IMDB), Diego Miro (IMDB), Adella Gautier (IMDB), Han Soto (IMDB), Jaren Mitchell (IMDB), Scott Shilstone (IMDB), Zac Waggener (IMDB), Caleb Michaelson (IMDB), Anthony Molinari (IMDB), Griff Furst (IMDB), Michael Hartson (IMDB) >>devamı>>

Now You See Me (~ Sihirbazlar Çetesi) ' Filminin Konusu :
Film, gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatacak.


 • "ülkemizde sihirbazlar çetesi adıyla gösterime girecektir. iyi isim bulmuşlar. ben "şaşkın köftehorlar" ya da "fırlama ajanlar" diye isimlerden korkuyordum. iyi bulmuşlar iyi. valla bak."
 • "dedektifin kendi başınayken bile dedektif rolünden çıkmaması dışında harika bir film."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ülkemizde sihirbazlar çetesi adıyla gösterime girecektir. iyi isim bulmuşlar. ben "şaşkın köftehorlar" ya da "fırlama ajanlar" diye isimlerden korkuyordum. iyi bulmuşlar iyi. valla bak.


  (kumrengi - 12 Nisan 2013 02:15)

 • comment image

  kitap okur gibi zevkle ve heyecanla izlediğim film. kitap okumayı çok sevenler ne dediğimi anlayacaktır. konusu ve olay akışı belki klasiktir lakin uzun zaman sonra ilk defa heyecanla izlediğim sinema filmi oldu. filmde hiç boşluk yok, seri ve akıcıydı.


  (serrulata - 3 Haziran 2013 15:26)

 • comment image

  robin hood'dan ilham almış sihirbazların zenginden alıp fakire dağıttıkları film. bu kadar basit bir cümleyle anlatmak mantıksız oldu ama "spoiler içerebilir" endişesiyle bu tanım en uygunu oldu sanırım.

  --- filmi izleyeceksen okuma spoilerı ---

  fransız hatunun üzerine oynadığım kumar sonucu filmin sonunda ağzım açık kaldı. başından beri muhbirin o olduğuna emindim ama olmadı. gerçekten değişik bir filmdi. filmin başındaki karo yedilisi filmi daha dikkatli izlememe neden oldu. güzel bir senaryo, iyi oyuncu seçimi ve sürpriz bir son. insan bir filmden daha ne isteyebilir ki?

  --- filmi izleyeceksen okuma spoilerı sonu ---


  (gocmenopulos - 22 Haziran 2013 14:39)

 • comment image

  prestige ile aynı cümlede geçmesinin küfre, şirk koşmaya filan girdiği masalsı çocuk filmidir.

  bence freeman bundan sonra yine suya tirit bir filme çağırdıklarında; "bakın, bu filmde oynarım haa" desin, bizler aramızda filmden kazanacağının 2 misli para toplarız, oynatmayız.

  ölmeden önce yapılacaklar listesini bitirdiniz, turunculara bürünüp ferrarinizi sattınız, hayatın tüm tatlarına baktınız ve artık ölümün soğuk yüzüne bile tebessüm ile bakacak kıvama geldiniz. haa ve de boş vaktiniz varsa o zaman bu filmi izleyebilirsiniz. gerçi yine de şüphelerim var ama...

  --- spoiler ---
  bir bina sarmayı beceremeyen, bölgeyi abluka altına alıp sivillere yasaklamayı akıl edemeyen, bir kasayı hemde taşınan kamyon un içinde takip edip, kasada para var mı yok mu diye bakmaya üşenen bir fbi, evet evet kahrolası fedarellerden bahsediyorum.

  bu arada termodinamiğin 3. yasası olan; birbirine laf sokup şakalaşan amerikalı kuralımız burada da geçerli, bilir ki nşa da; polis-polis, sihirbaz-sihirbaz, sihirbaz-polis en hayati durumlarda aksiyonu bırakıp birbirini göt etmeye odaklıdır.

  kafayı kırdınız ve birinden intikam almak istiyorsunuz, ne yaparsınız, cebine esrar koyup polise mi yakalatırsınız. hayır daha kolayı var; önce çalışıp polis olur oradan da yükselip fbi a katılır, yıllar geçer amirliğe kadar terfi edersiniz. sonra ülke genelinde soygunlar yapmaya, kariyerlerini, hayatlarını mahvetmeye ikna olacak 4 tane sihirbaz bulursunuz. sonrası kolay tüm bu suçları yıkın adamımızın üstüne tamamdır, en fazla 20 yıla intikamınız alınır garanti.
  ---
  spoiler ---


  (neslimi kaybettim hukumsuzdur - 1 Eylül 2013 02:01)

 • comment image

  daha en başta o kağıt seçme numarasında "oha lan" diye beni koltuğa yapıştıran film.

  bence güzel en azından vakit kaybı sayılmayacak bir filmdi.

  --- spoiler ---

  5. süvarinin ölen sihirbazın oğlu olduğunu hissetmiştim ama dylan reis olacağını tahmn etmemiştim.
  ayrıca jack'in ölmemesine de sevindim. çocuk garibandı, fukaraydı.

  ---
  spoiler ---

  ve ayrıca görsel efektlerin bol olduğu filmde ben yalnız ve güzel ülkeme takıldım....

  pbs.twimg.com/media/btlw8vacaaansn3.png


  (lord unicorn - 2 Eylül 2013 21:27)

 • comment image

  çocuk eğlendirmelik film. geçelim.

  ayrıca morgan freeman, nasıl bir takside girdinse, tüm dünya ulusları olarak aramızda toplayalım verelim be dede. yılda 28 filmde de oynanmaz ki. anamdan babamdan çok senin suratını görüyorum.


  (sir gawain - 12 Eylül 2013 15:42)

 • comment image

  10 dakika boyunca aynı kareyi çeken sikimsonik sanat filmlerine bayılanların itin götüne soktuğu film. aldırmayın siz onlara, gayet keyifli 2 saat geçirirsiniz.

  --- spoiler ---

  he diyeceksiniz ki sonuna ne diyorsun? cık. bence de olmamış.
  ---
  spoiler ---


  (jelibon seven marksist olamaz - 25 Ekim 2013 03:12)

Yorum Kaynak Link : now you see me