Süre                : 24 dakika
Çıkış Tarihi     : 28 Temmuz 2017 Cuma, Yapım Yılı : 2017
Türü                : Kısa Film,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Ferrari Media Productions
Yönetmen       : Jon Ferrari (IMDB)
Senarist          : Jon Ferrari (IMDB),Stephen King (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Marco Scapillato (IMDB), Rolando Gomez (IMDB), Michael O'Hear (IMDB), Lidia Couzo (IMDB), Victor Morales (IMDB), Joseph Giambra (IMDB)

In the Deathroom ' Filminin Konusu :
In the Deathroom is a short starring Marco Scapillato, Rolando Gomez, and Michael O'Hear. A former NY Times reporter is held captive for interrogation in a South American stronghold.


 • "türk death metali'nin marşı olan destrudo'ya imza atan efsane grup. dağılmalarının üzerinden 10 seneden fazla zaman geçti, böylesi bir grup daha gelmedi."
 • "türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi demolarından birini olan violate the newborn u 92 yılında cikarmis.süper sarkilari ve bir demo kapagi olan istanbullu death grubu.ama şimdi rip"
 • "violate the newborn baby demosundaki destrudo sarkisi siyah-beyaz ceker gibi soylenebilen grup.destrudo-no exit-suicide-solution.(bkz: neoplast),(bkz: hakan nurcanli)"
 • "bence turk gruplari icerisinde tribute'u * bile yapilmasi gereken, muhtesem bir demoya sahip grup.`:`"
 • "türk gürültülü müzik icraatçıların babası efsanesi."
 • "turkiye'de yapilmis gelmis gecmis en iyi albume imza atmis efsanevi grup. violate the new born baby..."
Facebook Yorumları
 • comment image

  türk death metali'nin marşı olan destrudo'ya imza atan efsane grup. dağılmalarının üzerinden 10 seneden fazla zaman geçti, böylesi bir grup daha gelmedi.


  (zerothh - 4 Kasım 2007 23:06)

 • comment image

  türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi demolarından birini olan violate the newborn u 92 yılında cikarmis.süper sarkilari ve bir demo kapagi olan istanbullu death grubu.ama şimdi rip


  (strife - 14 Mayıs 2002 22:25)

 • comment image

  1985’de bakırköy’de kuruldu. ülkemizin bilinen en eski death metal topluluklarındandır.

  zaman içinde grindcore tarzına yönelen topluluk, 1993’de “violate the new born” adlı demosunu çıkardı. 1995’de etiler’de düzenlenen death shall rise festivaline davet edilmiş, ancak bu festival öncesi dağılmıştır.

  topluluğun kurucu elemanlarından hakan nurcanlı şimdilerde çalışmalarını neo plast’la (ve belki de uck grind'la) birlikte sürdürmektedir


  (kertenkele - 15 Mayıs 2002 14:09)

 • comment image

  kendileri ile şu satırlar aracılığıyla tanıştığım grup;

  "...aktüel dergisinin 24-30 mart 1994 tarihli 142. sayısında "death metal müziğinin"(benim tür hakkında fazla bilgim yok) türkiye'deki temsilcisi death room adlı müzik grubunun(böyle bir grup halen var mı, o günlerde de varmıydı ve etkinliği bulunuyormuydu? bilemiyorum) üyeleriyle yapılmış bir tanıtım-söyleşi metni yer alıyordu. grubun kendilerine mezarlıkları mesken tutmuş, kafatası ve kemiklerle dost olmuş üyelerinden gitarist hakan, bir sayfa üst başlığında "bazan insan yemek istiyorum" diyordu.

  grubun mezardan çıkardığı on beş günlük bir cesedi evine getirdiğini söyleyen bir başka üyesi "düzene isyan etmek böyle bir şey" diye konuşuyor, piyasada yer kapma çabasına siyasal bir hava vermeyi öngörüyordu.mosoleum adlı bir başka death metal grubunun başvokalisti olduğu belirtilen cumhur adlı genç ise, ironik biçimde yamyam hakan'ın medyatik ciddiyetini karikatürleştiriyordu."mezarlıkta ne yapıyorsunuz? sorusunu yanıtlayan şu gerçekçi sözlerle:"hiç. gece ve oranın mistik havası bizi ürküttüğü kadar etkiliyor da"

  işin ilginç yanı, mezarlıkları kendine mesken edinen, nekrofil eğilimler sergileyen, iskeletleri tekmeleyen bu gençlerin ritüellerini, röportajı yapanların sözleriyle "samimi şiddetlerini"gerçekleştirmek için, mekan olarak derginin vurguladığı üzere gayri müslim mezarlıklarını seçmiş olmaları. death metalcilerin yüreğide dergi yöneticilerinin yüreği de, anlaşıldığı kadarıyla müslüman mezarlığında kemik tekmeleyecek kadar kavileşememiş(cesaretleri yok anlamında-y.n) bulunuyor.bu sunuş biçiminin açıkça ırkçı/faşist olduğunu söyleyeceğim." (ahmet oktay,metropol ve imgelem, 2002,s.82)

  not: ekşicilerin çok övdüğü iki parçalarını dinledim, destrudo fena değil, yalnız demo kapakları çok iyiymiş.


  (komisario palmu - 13 Ekim 2015 20:43)

Yorum Kaynak Link : deathroom