Çıkış Tarihi     : 20 Ocak 2009 Salı, Yapım Yılı : 2009
Türü                : Korku,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Stage 6 Films , Ghost House Pictures , B and G Derivatives Holdings
Yönetmen       : Gary Jones (IMDB)
Senarist          : Brian Sieve (IMDB)(ekşi),Eric Kripke (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Erin Cahill (IMDB)(ekşi), Chuck Hittinger (IMDB), Mimi Michaels (IMDB)(ekşi), Matt Rippy (IMDB), Nikki Sanderson (IMDB), W.B. Alexander (IMDB), Elyes Gabel (IMDB)(ekşi), George Maguire (IMDB), Jayne Wisener (IMDB), Kate Maberly (IMDB), Todd Jensen (IMDB), Nikolai Sotirov (IMDB), Vladimir Yossifov (IMDB), Richie Mantaliev (IMDB), Galina Talkington (IMDB), Vlado Mihailov (IMDB), Jonas Talkington (IMDB), Michael Flemming (IMDB), Jordan Bonev (IMDB), Tatyana Kuncheva (IMDB), Alexandra Zlatanova (IMDB), Vrunda Patel (IMDB), Desi Malcheva (IMDB), Seema Jaga (IMDB), Tobin Bell (IMDB), Martin L. Evans (IMDB), John Laskowski (IMDB), Travers Morgan (IMDB), Antoaneta Yordanova (IMDB)

Boogeyman 3 (~ Karabasan 3) ' Filminin Konusu :
Karabasanı gördüğünü iddia eden bir kız bunu en yakınarkadaşına söyler. Fakat kızın arkadaşı buna inanmaz. Çok geçmeden karabasanı gördüğünü söyleyenkız intihar eder ve oda arkadaşı da onun intihar etmesinden sonra garip olaylar yaşamaya başlar ve karabasanın gerçektendeolduğunu görür ve yatakhanede kalan diğer kişilere de karabasanın gerçek olduğunu ikna etmeye çalışır.Karabasanın var olduğunu yatakhanede kalanlara çalıştıkça karabasanın daha da güçlendiğini ve onungüçlenmesinin yeni ölümleri getirdiğiniçok geçmeden anlayacaktır.Karabasan kabusu geri döndü.


  • "bir tanesi yetmiyormuş gibi 3.sü de çıkan filmlerden. e üçün birini alsın yapanlar ne diyelim."
  • "(bkz: korku filmi izlerken gulmek/@lenyo)"
Facebook Yorumları
  • comment image

    abd'nin klasik gerilim filmlerinden biri daha. ama ben seviyorum arkadaşım böyle filmleri. ne kadar saçma olursa olsun izlemekten zevk alıyorum. öyle görünüyor ki ne biz izlemekten bıkacağız ne de onlar bu tarz filmleri çekmekten bıkacaklar. geçinip gideceğiz.


    (zerdest - 23 Nisan 2009 02:10)

Yorum Kaynak Link : boogeyman 3