Süre                : 1 Saat 34 dakika
Çıkış Tarihi     : 23 Ağustos 2002 Cuma, Yapım Yılı : 2002
Türü                : Komedi,Müzik,Romantik
Ülke                : İngiltere,Fransa,ABD
Yapımcı          :  Universal Pictures , StudioCanal , Working Title Films
Yönetmen       : Daisy von Scherler Mayer (IMDB)
Senarist          : Tracey Jackson (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Jimi Mistry (IMDB)(ekşi), Heather Graham (IMDB)(ekşi), Marisa Tomei (IMDB)(ekşi), Michael McKean (IMDB)(ekşi), Dash Mihok (IMDB)(ekşi), Christine Baranski (IMDB)(ekşi), Ronald Guttman (IMDB), Malachy McCourt (IMDB)(ekşi), Ajay Naidu (IMDB), Anita Gillette (IMDB), Dwight Ewell (IMDB), Omar Rahim (IMDB), Sakina Jaffrey (IMDB), Raahul Singh (IMDB), Damian Young (IMDB), Bobby Cannavale (IMDB), Thomas McCarthy (IMDB), Sanjeev Bhaskar (IMDB), Ajay Mehta (IMDB), Rizwan Manji (IMDB), Carmen Dell'Orefice (IMDB), Amanda Hall Rogers (IMDB), Tina Sloan (IMDB), Dominic Fumusa (IMDB), Rebecca Thomas (IMDB), Don Fessman (IMDB), Bill Massof (IMDB), Rob Morrow (IMDB), Jason Harris (IMDB), Wayne Gurman (IMDB), Sally Jessy Raphael (IMDB), Becca Ayers (IMDB), Dimitri Christy (IMDB), Barry Ford (IMDB), Susan Malick (IMDB), Colleen Hawks (IMDB), Ismail Bashey (IMDB), Derrick Damions (IMDB), Sean T. Krishnan (IMDB), Olivia Newton-John (IMDB) >>devamı>>

The Guru (~ Guru) ' Filminin Konusu :
Ramu Gupta (Jimi Mistry) Broadway’in ışıltılı dünyasına hayran bir dans eğitmenidir. Bir arkadaşının vaatlere kanarak başarılı ve zengin bir dansçı olmanın hayalleriyle New York’a gelir. Ancak işler hiç de umduğu gibi gitmez ve bir Hint restoranında garsonluğa başlar; üstelik herhangi bir teklif de gelmemektedir. Üstüne üstlük erotik bir filmde başrol oynamak zorunda kalır ve baş kadın oyuncu Sharonna’nın (Heather Graham) çabalarına rağmen başarısız olup beş parasız ve işsiz kalır. Yeniden garsonluğa dönen Ramu umutsuzdur, ancak bir doğum günü partisinde garsonluk yaparken herkes sarhoş olur ve Ramu adeta aydınlanarak bir seks gurusu haline gelir. Müşterilerine seks yoluyla rahatlamayı öngören yepyeni bir öğreti verecektir. Farklı kültürler, yeni deneyimler, sürprizlerle üzerine dolu bir film.


 • "heather graham, marissa tomei ve jimi mistry'nin ba$rollerini paylastigi bir film. newyork da unlu olan bir hintli dans ogretmeninin hikayesi anlatiliyor."
 • "uzun zaman sonra sanjeev bhaskari gormemi saglamis film."
 • "(bkz: chori chori gori se)"
 • "birkac gulmelik, bol renkli, iki boyutlu, risksiz ve eglenceli hint simulasyonu. kodlu bakiniz: (bkz: indian) (bkz: native american)kodsuz bakiniz: (bkz: american dream)"
 • "do you know why they call it american dream, because it only happens when you're sleep gibi muhteşem sözler içeren komik film."
Facebook Yorumları
 • comment image

  son zamanlarda izledigim en komik filmlerden biri. mesaj kaygisi gutmeyen, duz komedi. hintlilere sahane gondermeler; american dream'i itin gotune sokmalar.

  nasil diyor amerikalilar: "a grand finale that will blast you away!" -'variety'


  (marlboro insani - 19 Ekim 2003 05:44)

Yorum Kaynak Link : the guru