Süre                : 1 Saat 57 dakika
Çıkış Tarihi     : 09 Şubat 2011 Çarşamba, Yapım Yılı : 2011
Türü                : Komedi,Romantik
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Columbia Pictures Corporation , Happy Madison Productions
Yönetmen       : Dennis Dugan (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Allan Loeb (IMDB)(ekşi),Timothy Dowling (IMDB)(ekşi),I.A.L. Diamond (IMDB)(ekşi),Abe Burrows (IMDB)(ekşi),Pierre Barillet (IMDB),Jean-Pierre Grédy (IMDB)
Oyuncular      : Adam Sandler (IMDB)(ekşi), Jennifer Aniston (IMDB), Nicole Kidman (IMDB)(ekşi), Nick Swardson (IMDB)(ekşi), Brooklyn Decker (IMDB)(ekşi), Bailee Madison (IMDB)(ekşi), Griffin Gluck (IMDB)(ekşi), Dave Matthews (IMDB)(ekşi), Kevin Nealon (IMDB), Rachel Dratch (IMDB), Allen Covert (IMDB), Dan Patrick (IMDB), Minka Kelly (IMDB), Jackie Sandler (IMDB), Rakefet Abergel (IMDB), Dana Goodman (IMDB), Julia Lea Wolov (IMDB), Colby Kline (IMDB), Jana Sandler (IMDB), Jonathan Loughran (IMDB), Peter Dante (IMDB), Michael Laskin (IMDB), Carol Ann Susi (IMDB), Gene Pompa (IMDB), Mario Joyner (IMDB), Keegan-Michael Key (IMDB), Heidi Montag (IMDB), Andy Roddick (IMDB), Jillian Nelson (IMDB), Lilian Tapia (IMDB), Azer Greco (IMDB), Lori Heuring (IMDB), Darrin Lackey (IMDB), Julie Dixon Jackson (IMDB), Branscombe Richmond (IMDB), Aaron Zachary Philips (IMDB), Jessica Andres (IMDB), Kent Avenido (IMDB), Rachel Specter (IMDB), Tia Van Berg (IMDB) >>devamı>>

Just Go with It (~ Hayatim Yalan!) ' Filminin Konusu :
1969 yapımı Cactus Flower'ın yeniden uyarlaması... Bir plastik cerrrahi uzmanı olan Danny McGabe, kadınları tavlamak için sıradışı bir yöntem kullanmaktadır: Evlilik. Bekar olan Danny evli ama mutsuz olduğu yalanı ile tek gecelik bir çok ilişki yaşamıştır. Evlilik onun emniyet kemeridir. Ta ki hayatının aşkı Palmer ile karşılaşana dek... Kendisinden yaşça küçük bir ilkokul öğretmeni olan Palmer, ona yalan ve çapkınlık dolu eski hayatını unutturmuştur. Ancak Danny, günün birinde cebinde unuttuğu alyans nedeniyle Palmer'a yakalanır ve boşandığını söylemek zorunda kalır. Elbette bu durumda yalanını destekleyecek eski bir eş bulmak zorundadır, yardımına işyerindeki Katherine Murphy koşar. Katherine ile evli olduğu yalanını yutturmaya çalışan Danny, bir de çocukların devreye girmesi ile iyice zor durumda kalır.


 • "çok eğlenceli bir komedi filmi olmuş, sting şarkıları da çok güzel kullanılmış, gidin izleyin bence moraliniz düzelsin"
 • "altyazısını kıvrım kıvrım aradığım fakat bulamadığım filmdir an itibarı ile, bi zahmet sözlük bana altyazı bul."
 • "tek başına izlemenin ne kadar keyifli olacağını bilemediğim ama bir ihtimal tek başına izleyeceğim film."
 • "cactus flower filminin yeniden yapılmışı. eski versiyon çok başarılı idi . bakalım yenisi bizlere neler vaad ediyor."
 • "fena değil sınıflamasında olan bi film. gidip de aman şöyle güleriz, böyle yarılırız, vay efendim yüz kaslarımız mala döner sevdasına düşmeden izlemenizi tavsiye eder gözlerinizden öperim."
Facebook Yorumları
 • comment image

  başrollerinde nicole kidman , jennifer aniston ve adam sandler'ın olduğu 2011'de vizyona girmesi beklenen romantik komedi türündeki film.

  tom cruise ile brad pitt'in eski eşlerini bir araya getirmiş filmdir ayrıca. darısı tom ile brad'in başına artık.

  edit : nicole kidman konuk oyuncu galiba. fragmanda görünmedi hiç.


  (koobee24 - 9 Mayıs 2010 20:46)

 • comment image

  çok eğlenceli bir komedi filmi olmuş, sting şarkıları da çok güzel kullanılmış, gidin izleyin bence moraliniz düzelsin


  (kaimono - 27 Şubat 2011 01:32)

 • comment image

  altyazısını kıvrım kıvrım aradığım fakat bulamadığım filmdir an itibarı ile, bi zahmet sözlük bana altyazı bul.


  (asilhan - 4 Mart 2011 11:44)

 • comment image

  tek başına izlemenin ne kadar keyifli olacağını bilemediğim ama bir ihtimal tek başına izleyeceğim film.


  (stuven - 21 Mart 2011 21:44)

 • comment image

  o gün gırgır modundaysanız izleyince bol bol güleceğiniz, oldukça keyif alacağınız, birbirlerinin çok yakınında olan iki insanın aslında ne kadar yakın ve ne kadar uzak olduğunu geçerli bir mizah anlayışıyla işleyen film.


  (nihansu - 26 Mart 2011 10:39)

 • comment image

  fena değil sınıflamasında olan bi film. gidip de aman şöyle güleriz, böyle yarılırız, vay efendim yüz kaslarımız mala döner sevdasına düşmeden izlemenizi tavsiye eder gözlerinizden öperim.


  (dtzoe - 26 Mart 2011 11:41)

 • comment image

  jennifer aniston ve adam sandlerin bir arada olduğunu duyunca koşa koşa gittiğim filmdir. beklentim düşüktü ama bana çok güzel, neşeli, duygusal, güldüren düşündüren 2 saat yaşattı. herkese tavsiye ederim, gerçekten izlemeye değer güzel bir film..

  --- spoiler ---
  filmin konusu çok güzel. evlilikte başarısız olan bir adamın kızlara güveni kalmayıp, aniden değişmesi sonucu ben evliyim ama evliliğim sorunlu masallarıyla hepimizin bildiği alyansın çekiciliğiyle gecelik ilişkiler yaşaması ve bu adamın her şeyini paylaştığı, konuştuğu başarısız bir evlilik geçirmiş olan kadın..

  birbirlerine çok yakın olan, dürüst olan, birbirlerini herkesten daha iyi tanıyan bu iki insanın, iki yakın dostun birbirlerini fark edememiş olması ve aynı zamanda ne kadar uzak olduklarını ironik ve komik bir biçimden işlemiş film. biz ise karakterlerimizin, adamın yeni sevgilisi için çabalarken bu yakınlığı farketmesini, birlikte bir şeyler paylaşmaya başlamalarını ve aslında ne kadar uyumlu ve yakın olduklarını görüyoruz film boyunca. adım adım finale doğru gidiyoruz, sonunu hepimiz biliyoruz ama filmin komikliği ve güzel oranda tutturulmuş duygusallığı hepimizi hem güldürüyor, hem hüzünlendiriyor..

  böylesi daha iyidir belki de, seni anlayan, her şeyini anlattığın paylaştığın, gerçek seni çok iyi , herkesden iyi tanıyan, beraber bir şeyler yapmaktan, paylaşmaktan hoşlandığın yakın kız arkadaş, belki de hepimiz için doğru kişidir.önemli olan da sevgilinle, aynı zamanda dost ve arkadaş olman değil midir zaten?

  ---
  spoiler --

  kısacası gidin, görün, eğlenin.


  (crazy tiftik - 26 Mart 2011 19:07)

 • comment image

  jennifer aniston'u görünce bir chick flickle karşı karşıyayım sanabilirisiniz ancak kesinlikle bir chick flick değildir, neden? çünkü chick flicklerde kusursuz güzellikte genç kadın olmaz, olsa bile iyi kalpli olmaz. chick flick'de kadın dediğin orta yaşlıdır, meh güzeldir, muhteşem giyinir düzgün fiziklidir. biraz çalışan kendine dikkat eden her 30 yaş üstü bekar kadının( ki zaten hedef kitle bu oluyor) ulaşabileceği ya da ulaşabileceğini düşündüğü yerdedir başroldeki kadın.
  bir de adam sandler var tabi, başrolde o da olamazdı, onun yerine iskoç aksanlı ya da en olmadı ingiliz aksanlı, 30lu yaşlarının sonlarında 1.85'den uzun boşanmış, zengin, alaycı görünen ama içten romantik, dıştan duvarlar örmüş yakışıklı şahsiyet olurdu.( tüm bekar 30 yaş kadının hayali bu sanırım)

  --- spoiler ---

  şimdi tamam sonunda aşkı bulan, otuz yaş üstü, eh güzel kadın olabilir ama bu gerçeği değiştirmez. öyle olsaydı american pie 2 da bir chick flick olurdu.

  ---
  spoiler ---

  filme gelirsek, gayet eğlenceli çıtır çerez bir film, çakma alman sheeper ve ingiliz aksanlı küçük kız favorimdi. toplaşın izleyin.


  (urasil - 30 Mart 2011 08:24)

Yorum Kaynak Link : just go with it