Çıkış Tarihi     : 03 Ocak 2005 Pazartesi, Yapım Yılı : 2005
Türü                : Komedi,Müzik
Taglar             : robot,at kostümü,Iskelet,garip duraklatma,yurtdışında Scotsman
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Worldwide Pants
Yönetmen       : Brian McAloon (IMDB), Tim Mancinelli (IMDB), Joseph D. Reitman (IMDB)(ekşi), Matt Powers (IMDB), Ian Kornbluth (IMDB)
Senarist          : Ross Abrash (IMDB),Mike Armstrong (IMDB),Peter Charkalis (IMDB),Chris DeLuca (IMDB),Craig Ferguson (IMDB)(ekşi),Lynn Ferguson (IMDB),Hugh Fink (IMDB),Michael Glazer (IMDB),David Harte (IMDB),Randy Kagan (IMDB),Laurie Kilmartin (IMDB),Kip Madsen (IMDB),Jonathan Mangum (IMDB),Jeff Martin (IMDB),Philip McGrade (IMDB),Larke Miller (IMDB),Jonathan Morano (IMDB),Ted Mulkerin (IMDB),David Nickoll (IMDB),Joe O'Brien (IMDB),Bob Oschack (IMDB),Bob Oschak (IMDB),Joe Reynolds (IMDB),John T. Reynolds (IMDB),Ned Rice (IMDB),Michael Rowe (IMDB),Julius Sharpe (IMDB),Ben Stout (IMDB),Tom Straw (IMDB),Joe Strazzullo (IMDB),Will Vought (IMDB),Todd Yasui (IMDB)
Oyuncular      : Craig Ferguson (IMDB)(ekşi), Shadoe Stevens (IMDB)(ekşi), Josh Robert Thompson (IMDB)(ekşi), Joseph Bolter (IMDB), Ryan Mcgowan (IMDB), Richard Malmos (IMDB), Matthew Kugler (IMDB), Kip Madsen (IMDB), James Adomian (IMDB), Tim Meadows (IMDB), Thomas Lennon (IMDB), Philip McGrade (IMDB), Kristen Bell (IMDB), Drew Carey (IMDB), Regis Philbin (IMDB), William Shatner (IMDB), Julie Chen (IMDB), Larry King (IMDB), Betty White (IMDB), Dave Foley (IMDB), Neil Patrick Harris (IMDB), Steven Wright (IMDB), Wolfgang Puck (IMDB), Angela Kinsey (IMDB), Henry Winkler (IMDB), Rashida Jones (IMDB), Michael Clarke Duncan (IMDB), Eddie Izzard (IMDB), Paula Poundstone (IMDB), Kathy Griffin (IMDB), Jamie Denbo (IMDB), Ariel Tweto (IMDB), Lisa Kudrow (IMDB), Bradley Laise (IMDB), Bridger Winegar (IMDB), Kunal Nayyar (IMDB), Alfred Molina (IMDB), Dominic Monaghan (IMDB), Dana DeLorenzo (IMDB), Lauren Graham (IMDB) >>devamı>>

The Late Late Show with Craig Ferguson ' Dizisinin Konusu :
The Late Late Show with Craig Ferguson is a TV series starring Craig Ferguson, Shadoe Stevens, and Josh Robert Thompson. Making a satire out of the entire Late Night Show concept Scotsman Craig Ferguson hosts his show with a robot...


 • "bundan sonra james corden tarafından sunulacak olan şov. doğal olarak yeni adı the late late show with james corden olacak."
 • "kapanisi jay leno ile yaparak aklimizdan hic silinmeyecek bir finale imzasini atti,craig ferguson'u yeni projelerde gormek dilegi ile."
 • "craig ferguson'lu bölümleri çat pat ingilizceyle bile aşırı saran program. espiriler, flirtler, şaklabanlıklar gırla gidiyor efenim."
 • "(bkz: üst akıl)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  an itibariyle sol frame çok güzel tanımlamıştır bu programı:

  · salaş yerler
  · the late late show with craig ferguson

  the late late show with craig ferguson çok sevilen, vazgeçilemeyen salaş yere benzer. diğer late night show'lar gibi müzik grubu yoktur, bütçesi düşüktür, grafiklari ucuzdur, ışıklandırması kötüdür ve hatta yağmur yağdığında çatısı bile akar. fakat bunlar daha da çok sevmemizi sağlayan özellikleridir. zira bu haliyle sıcaktır, samimidir, bizdendir. yoğun ve yorucu geçen bir günün ardından ya da depresif bir anda dertlerinizi unutturan muhabbeti güzel kanka tadındadır. yarına iş var ben kalkayım artık derseniz; salla hocu ya, yarın işte uyursun der. zaten ona göre yarın sadece geleceğin dünüdür, çok kafaya takmaya gerek yoktur.

  craig ferguson'ın yazdığı ve söylediği giriş şarkısının sözlerini de yazayım tam olsun:

  it's hard to stay up
  it's been a long, long day
  and you've got the sandman at your door.
  but hang on, leave the tv on
  and let's do it anyway.
  it's okay.
  you can always sleep through work tomorrow, okay?
  hey, hey, tomorrow is just your future yesterday.


  (kryptonian - 22 Temmuz 2009 21:51)

 • comment image

  bu aralar içimizi dışımızı jay leno yapmaya karar vermiş olan cnbc-e ve e2 keşke buna da bir el atsa da, rahat rahat gülsek harbiden. craig ferguson gerçekten komik, sevimli, samimi bir adam. show da öyle. öehh dedirten kasıntı espriler yok, o amerikanvari abartı yok, hele gelen konuk da iyiyse akıp giden eğlenceli sohbetler çıkıyor ortaya. craig abimizin konuklara içten sarılışına, oturur oturmaz program kartlarını yırtıp atışına da ayrıca hastayız.


  (arrsu - 10 Kasım 2009 11:56)

 • comment image

  craig ferguson'lu bölümleri çat pat ingilizceyle bile aşırı saran program. espiriler, flirtler, şaklabanlıklar gırla gidiyor efenim.


  (sen ne anlatiyon la - 1 Ekim 2016 04:16)