Çıkış Tarihi     : 01 Ocak 1800 Çarşamba, Yapım Yılı : 0
Türü                : Spor
Ülke                : ABD,Japan
Yapımcı          :  THQ , Yuke's Co.
Yönetmen       : Keith Arem (IMDB), David Merritt II (IMDB)
Oyuncular      : Amy Dumas (IMDB), Melina Perez (IMDB), Aaron Aguilera (IMDB), Kurt Angle (IMDB)(ekşi), Dave Bautista (IMDB)(ekşi), Chris Benoit (IMDB), Rian Bishop (IMDB)(ekşi), Andre Boyer (IMDB), Joshua David Brown (IMDB), Mark Calaway (IMDB), David Cash (IMDB), A.J. Castro (IMDB), Tony Chimel (IMDB), Jonathan Coachman (IMDB), Carlos Colón Jr. (IMDB), Adam Copeland (IMDB), Michael Coulthard (IMDB), Shawn Daivari (IMDB), Bill Elverman (IMDB), Ric Flair (IMDB), Mick Foley (IMDB)

WWE SmackDown vs. RAW 2007 ' Oyununun Konusu :
WWE SmackDown vs. RAW 2007 is a video game starring Amy Dumas, Melina Perez, and Aaron Aguilera. SmackDown vs. RAW 2007 introduces new features including an analog control system, interactive hotspots, and fighting within the arena...


 • "siklikla sikik sikik meydan okumalar ve bezdirici mimiklerle donatilmi$ olsa da bazi hareketlerin "-ooohaaa be bilader" dedirttigi bir gercektir.."
Facebook Yorumları
 • comment image

  genel olarak sevilmesinin tek sebebi güreşçilerin akrobatik dövüşmeleri değil, şovdur. smackdown izleyicileri güreşçileri dövüşürken değil şov yaparken izlemek isterler. (örneğin iki kişi dövüşürken alakasız bir güreşçinin ringe gelip haybeden birini tokatlaması gibi.) her ne kadar yalan da olsa sevilir uzun yıllardır. zaten illa dövüş izlemek istesek harbi boks izleriz. yoksa ne gerek var artistiğe ...


  (bananeulan - 4 Kasım 2007 20:55)

 • comment image

  haftaiçi her gün s nek kanalında izlenebilen wwe organizasyonu.son yıllarda oldukça sağlam güreşçilerle ve iyi senaryolarla amerikan güreşi sevenlere bayram yaşatmaktadır.yalnız s nek tv'nin dublajı oldukça kötü.tekrar eski altyazılı haline dönse ve amerika'dan nerdeyse 5 ay geriden takip etmesek olayları daha iyi olucak gibi.

  edit:artık s'nek kanalında değil.zira s'nek diye bir kanal kalmadı.smackdown artık fox tv de yayınlanmakta.


  (rosencruz - 21 Aralık 2007 00:35)

 • comment image

  fox tv de tanıtımlarını görünce umutlanmıştım.amerikan güreşi bağımlısı biri olarak wwe nin raw dan ve ecw dan daha fazla sevdiğim organizasyonudur smackdown.ancak fox tv tarafından sunum ve hazırlanış olarak pek de iyi kotarılamamıştır.fox un kick box gecelerinden hatırladığımız sunucunun spontane çevirileri ile gösterinin heyecanından çok şey uçup gitmektedir.altyazılı sisteme geçilmesi çok daha uygun olacaktır.öte yandan amerika daki gibi bir sunucu bir yorumcunun esprili anlatımlarıyla daha da etkileyici olabilir smackdown.yine türkiye deki pek çok izleyici karakterlerin arkaplanından ve aralarındaki çekişmelerden habersiz.smackdown aynen bir brezilya dizisi gibi.çekişmeler,entrikalar gırla gider.maç kuralları,ünvanlar ve karakterler hakkında yeni izleyicileri bilgilendirecek destekleyici programlarında fox tarafından sunulması şova olan ilgiyi artırabilir.


  (rosencruz - 16 Mart 2009 23:46)

 • comment image

  pembe dizi destekli pankreas guresi, bir nevi televizyonculuk saheseri. kafa atanin da kafa yiyenin de duygulari vardir bu programda.
  "baamm"
  "yani sen simdi bu cocugun benden olmadigini mi soylemeye calisiyorsun?"
  "kuuut"


  (blair kadisi - 18 Ekim 2002 09:36)

 • comment image

  çocukların hakkındaki herşeyi takip ettiği, oyunlarını oynadığı ama bir yaşın üstündeki birçok kişinin varlığından bile haberdar olmadığı show.
  tek anlamadığım nokta şu; çocukken deli gibi izlerdim bunları. gece flash tv de çıkması için beklerdim 1lere kadar. ama hiçbir zaman arkadaşlarım üzerinde bu taktikleri denemek aklıma gelmemişti. şimdi veletler sürekli smackdowncılık oynuyor. bu nasıl oluyor?


  (merken - 28 Mayıs 2010 03:40)

 • comment image

  pokemon ve i am sorry mama t-shirtlerinden sonra türk çocuklarının yeni moda ikonu. her an, her yerden bir çocuk kocaman adamların resimlerini giyerek karşınıza çıkabilir.

  bi de bu çocukları bu smackdown'un playstation versiyonu oynarken görün. minicik veletler gidiyor, yerine o kocaman adamlar geliyor sanki. ulan bütün çocuklar bunu oynarken azar mı be arkadaş? bu ne biçim heyecandır?


  (mr dort nala - 27 Haziran 2010 01:13)

 • comment image

  amerika'da düzenlenene ncaa'lerden nfl'e, mlb'den mls'e nhl'e çoğu işi takdir ederek izlerim. ama bu iş net dünyanın en embesil işi
  izleyeni hadi tamam da stadyuma gidip deli gibi destekleyenler sanırım dünya üzerindeki en gerizekalı kişiler.

  bunu takip eden ne kadar kişiyle konuştuysam çıkamadım işin içinden. şimdi buna "spor" diyorlar, "deli fanları var" diyorlar, "tamam" diyorum e ama senaryolu bu. oturuyor 5-10 kişi bu hafta şu şunu sikertsin diye yazıyorlar.
  ben bunu söyleyince karşımdaki de "e sinema da senaryolu, izlemiyor musun" diyor.
  be embesil izliyorum da "ooo hadi batman jokerin götüne sandalye sok" veya "oo hadi leonardo di caprio arkadan iş çevir, sik ibneyi" diye kendimden geçmiyorum lan.

  zamanında bunun oyunlarını oynardık sega mega drive'da falan. sanırım dünya üzerinde bir şeyin oyunun gerçek hayattakinden daha gerçekçi olduğu tek şey budur. sonuçta oyunda senaryosuz oynuyorsun, yenersen şampiyonsun.


  (eksiyi fethetmeye gelen islamci genc - 7 Aralık 2013 01:16)

 • comment image

  bir zamanlar fox'ta yayınlanan gerçek sanıp enayi gibi izlediğim profesyonel güreş programı.

  programın genelinde absürt olaylar bulunur. örneğin güreşçilerden biri wwe'nin müdürünü esir alır başka bir yetkili gelip lütfen onu bırak gibisinden cümleler kurar. bunun yanı sıra dandirik dandirik kemerler vardır, yok kıtalar arası kemeri, amerika şampiyonu kemeri. ulan sanırsın başka ülkelerde veriliyor bu program.


  (isimli - 20 Haziran 2016 17:40)

 • comment image

  siklikla sikik sikik meydan okumalar ve bezdirici mimiklerle donatilmi$ olsa da bazi hareketlerin "-ooohaaa be bilader" dedirttigi bir gercektir..


  (talentless jerk - 25 Temmuz 2006 10:14)

Yorum Kaynak Link : wwe smackdown