Çıkış Tarihi     : 29 Eylül 2007 Cumartesi, Yapım Yılı : 2007
Türü                : Animasyon,Komedi,Aile
Taglar             : Alay
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Nickelodeon Animation Studios , O Entertainment
Yönetmen       : T.J. Sullivan (IMDB), Todd Grimes (IMDB), Mike Gasaway (IMDB), Jed Spingarn (IMDB), Spike Brandt (IMDB), Tony Cervone (IMDB), Tom Grevera (IMDB), Nick Simotas (IMDB), Bert Ring (IMDB)
Senarist          : Gene Grillo (IMDB)(ekşi),Steve Oedekerk (IMDB)(ekşi),Jed Spingarn (IMDB),Tom Sheppard (IMDB)(ekşi),Dan Serafin (IMDB)(ekşi),Christopher Painter (IMDB),Jessica Gao (IMDB),Joel Bergen (IMDB),Neal Boushell (IMDB),Alex Muniz (IMDB),Sam O'Neal (IMDB),Luke Del Tredici (IMDB),Aaron Hilliard (IMDB),Andrew Nicholls (IMDB),Brandon Sawyer (IMDB),Darrell Vickers (IMDB),Adam Cohen (IMDB),Lazar Saric (IMDB),Ned Goldreyer (IMDB),Chris Hardwick (IMDB)
Oyuncular      : Chris Hardwick (IMDB)(ekşi), Tino Insana (IMDB), Jeffrey Garcia (IMDB)(ekşi), Cam Clarke (IMDB)(ekşi), Rob Paulsen (IMDB)(ekşi), Leigh-Allyn Baker (IMDB), Wanda Sykes (IMDB), Dom Irrera (IMDB)(ekşi), Steve Oedekerk (IMDB), Maria Bamford (IMDB), Juan Rueda (IMDB), John DiMaggio (IMDB), Nick Simotas (IMDB), Fred Tatasciore (IMDB), Lloyd Sherr (IMDB), Jeff Bennett (IMDB), Dee Bradley Baker (IMDB), Grey DeLisle (IMDB), Tom Kenny (IMDB), Maurice LaMarche (IMDB), S. Scott Bullock (IMDB), Mark DeCarlo (IMDB), Billy West (IMDB), Maile Flanagan (IMDB), Tress MacNeille (IMDB), Kevin Michael Richardson (IMDB), Earthquake (IMDB), Jim Cummings (IMDB), Kevin McDonald (IMDB), Julia Sweeney (IMDB), Tom Kane (IMDB), Jim Meskimen (IMDB), Paul Greenberg (IMDB), Audrey Wasilewski (IMDB), John Kassir (IMDB), 'Weird Al' Yankovic (IMDB), Phil Morris (IMDB), Elin Carlson (IMDB), Valery Pappas (IMDB), Danny Glover (IMDB) >>devamı>>

Back at the Barnyard (~ Barnyard) ' Dizisinin Konusu :
Back at the Barnyard is a TV series starring Chris Hardwick, Tino Insana, and Jeffrey Garcia. A spin-off of the movie version of the same name, the show follows the lives of the animals on a farm.


 • "nickelodeon kanalında yayınlanan çizgi dizi. eşek kadar olduk ama bunlardan keyif alıyorum hala."
 • "kendini erkek sanan lezbiyen bir ineğin olduğu çizgi dizi."
 • "izleyebilmek içi haftasonları erken kalktığım çizgi dizi.çiftlik hayvanı olup aralarına katılasım var. seslendirmeler süper, espriler şahane, deli bir şey. yaratıcısı steve oedekerk imiş."
 • "freddy isimli dağgelinciğinin yarım yarım yardırdığı çizgi filmdir.otis: burdan çıkmanın bir yolunu bulalım ..freddy: benim bir fikrim var ... herkes istediğini yapsın .."
 • "karakterlerinden biri pisbogaz bir domuz olan dizi. ki bu domuzun bir bolumde hava durumu sunucusu olup, hava durumunu gobeginde gostermeyi deneyip gidiklandigi icin yarida birakmisligi vardir."
 • "(bkz: barnyard)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  über nickelodeon çizgi dizisi. "eşek kadar oldum oldum hala çizgifilm seyrediyorum" olayını geçtim, çoluk çocuk sahibi oldum oturup onunla seyrediyorum.

  otis tv muhabiri olmuş haberleri sunuyor; "bu önemli habere uydurdukça devam edicez."


  (kahlo - 19 Mart 2011 10:23)

 • comment image

  izleyebilmek içi haftasonları erken kalktığım çizgi dizi.

  çiftlik hayvanı olup aralarına katılasım var. seslendirmeler süper, espriler şahane, deli bir şey. yaratıcısı steve oedekerk imiş.


  (no one s wife - 10 Nisan 2011 15:57)

 • comment image

  freddy isimli dağgelinciğinin yarım yarım yardırdığı çizgi filmdir.

  otis: burdan çıkmanın bir yolunu bulalım ..
  freddy: benim bir fikrim var ... herkes istediğini yapsın ..


  (lil saint - 20 Nisan 2011 01:43)

 • comment image

  karakterlerinden biri pisbogaz bir domuz olan dizi. ki bu domuzun bir bolumde hava durumu sunucusu olup, hava durumunu gobeginde gostermeyi deneyip gidiklandigi icin yarida birakmisligi vardir.


  (couleur - 24 Eylül 2011 12:09)

 • comment image

  aynı anda tüm kanallarda reklam olunca (cnbce haftaiçi 18:30-ana haber öncesi reklam kuşağı) tesadüfen denk geldiğim ve müptelası olduğum çizgi dizi. cnbce'de dublajını yapanlara teşekkür ederim. başarılılar.


  (utkuuu - 12 Aralık 2011 20:20)

 • comment image

  bir türlü sevemediğim çizgi film. ben ki disney channel ve nickelodeon'un verdiği çizgi filmleri evde boş oturmaktan ezberleyene kadar izlemiş biriyim. bu çıkınca 50 kanalı aynı anda değişiyorum belkide izlemeye deyebilecek bir şeydir diye arada düşünsem de o ineği görünce refleks olarak kanal değiştirmekten kendimi alamıyorum.


  (333 kere seken cekirge - 12 Aralık 2011 20:29)

 • comment image

  uzun zamandır izlediğim ancak hiçbir zaman en başından yakalayamadığım için adını daha şuan resözlük sayesinde öğrendiğim son zamanların en eğlenceli çizgi dizisi. ayrıca animasyonun yaşı mı olurmuş ya?


  (farnissorus gibi bisi - 14 Aralık 2011 01:17)

Yorum Kaynak Link : back at the barnyard