Çıkış Tarihi     : 09 Ocak 2005 Pazar, Yapım Yılı : 2005
Türü                : Komedi,Drama
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Section Eight , Warner Bros. Television , Home Box Office (HBO)
Yönetmen       : George Clooney (IMDB)(ekşi), Grant Heslov (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Krista Allen (IMDB)(ekşi), Bryan Greenberg (IMDB)(ekşi), Jennifer Hall (IMDB)(ekşi), Frank Langella (IMDB)(ekşi), Nick Paonessa (IMDB), Erik Weiner (IMDB)(ekşi), Diane Baker (IMDB), Jake Moritt (IMDB), Pamela Adlon (IMDB), Jessica Collins (IMDB), Meryl Streep (IMDB), Emmanuelle Chriqui (IMDB), Ellen Meyer (IMDB), James Karen (IMDB), Dante DiPaolo (IMDB), Meredyth Yund (IMDB), Jeffery Dean (IMDB), David DeCamillo (IMDB), Akiva Goldsman (IMDB), Meg Liberman (IMDB), Brett Norensberg (IMDB), Ben Younger (IMDB), Tembi Locke (IMDB), Mike Hagerty (IMDB), Taylor Ball (IMDB), David Cowgill (IMDB), Kurt Fuller (IMDB), Francesco Vitali (IMDB), Jane Lynch (IMDB), John Rubinow (IMDB), David Castagnetti (IMDB), Matt Dearborn (IMDB), Matthew Gordon (IMDB), Simon Helberg (IMDB), Ned Bellamy (IMDB), Zoe Canner (IMDB), Brad Everett Young (IMDB), Jon Abrahams (IMDB), Michael A. Allowitz (IMDB), Sunny Antrim (IMDB) >>devamı>>

Unscripted (~ Untitled Section Eight Comedy) ' Dizisinin Konusu :
Unscripted is a TV series starring Krista Allen, Bryan Greenberg, and Jennifer Hall. Three young actors try to make it big in Hollywood.

Facebook Yorumları
 • comment image

  ing. önceden yazılmamış, senaryoda olmayan

  ve şöyle de bir şey var ne kadar doğrudur bilemem. ancak tamamen doğaçlama olduğunu düşünerek o videoyu izlemek bence feci keyifli. izlerken captionlara da dikkat ederseniz daha iyi olur efenim.


  (evilinacloset - 12 Nisan 2013 02:40)

 • comment image

  krista allen 'ın artık mayo giymesi gerekmeyen roller aradığı, çoğunluğunun oyuncu atolyesi ve oyuncu seçmelerinde geçtiği, "hollywood. from the bottom up. " sloganının hakkını sonuna kadar veren dizi.


  (ving - 7 Şubat 2005 11:10)

Yorum Kaynak Link : unscripted