Süre                : 1 Saat 40 dakika
Çıkış Tarihi     : 14 Mayıs 2010 Cuma, Yapım Yılı : 2010
Türü                : Komedi,Romantik,Spor
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Fox Searchlight Pictures , Flavor Unit Entertainment , Dune Entertainment
Yönetmen       : Sanaa Hamri (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Michael Elliot (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Queen Latifah (IMDB)(ekşi), Common (IMDB)(ekşi), Paula Patton (IMDB)(ekşi), James Pickens Jr. (IMDB), Phylicia Rashad (IMDB)(ekşi), Pam Grier (IMDB)(ekşi), Laz Alonso (IMDB)(ekşi), Mehcad Brooks (IMDB)(ekşi), Michael Landes (IMDB), Dwight Howard (IMDB), Dwyane Wade (IMDB), Rashard Lewis (IMDB), Bobby Simmons Jr. (IMDB), Jalen Rose (IMDB), Rajon Rondo (IMDB), Marv Albert (IMDB), Mike Fratello (IMDB), Kenny Smith (IMDB), Stuart Scott (IMDB), Elton Brand (IMDB), Lindsay Michelle Nader (IMDB), Peter Hermann (IMDB), Kim Strother (IMDB), Leo Allen (IMDB), Richard D'Alessandro (IMDB), Terence Blanchard (IMDB), Fabian Almazan (IMDB), Ben Street (IMDB), Kendrick Scott (IMDB), Brely Evans (IMDB), Rupak Ginn (IMDB), Paolo Montalban (IMDB), Tim Walsh (IMDB), Rod Thorn (IMDB), Leo Ehrline (IMDB), J.J. Thorn (IMDB), Allen Iaccarino (IMDB), Joe Felix (IMDB), Marty Krzywonos (IMDB), Lauren Dellolio (IMDB) >>devamı>>

Just Wright (~ Dogru Hamle) ' Filminin Konusu :
Leslie Wright, NBA All-Star oyuncusu Scott McKnight ile çalışan bir fizik terapi uzmanıdır. Herşey yolunda gitmektedir, ta ki Leslie Scott'a aşık olmaya başladığını farkedene kadar...McKnight ise Leslie'nin çocukluk arkadaşı Morgan ile ilgilenmektedir. Leslie en iyi arkadaş rolünü sonuna kadar üstlenebilecek midir yoksa Scott aslında istediği şeyin yanıbaşında olduğunu görebilecek midir?

Facebook Yorumları
  • comment image

    rapçi common ile queen latifah 'ın başrollerde olduğu basketbol soslu romantik komedi. ayrıca dwayne wade dwight howard ve elton brand'de kendilerini canlandırıyorlar. basketbol sahneleri çok eğlenceli ayrıca rucker park 'dan görüntüler de var. yalnız filmdeki gerçeklik duygusu biraz eksik çünkü new jersey nets konferans finali oynuyor ve 8 senedir takımda oynayan bir franchise player 'ları var. sevgilisiyle falan romantik komedi seyretmek zorunda olacak erkekler için güzel bir seçim olabilir.


    (hans pfaal - 20 Eylül 2010 12:51)

  • comment image

    romantik komedi türünde başarılı bir film izlemek gayesi ve arayışı içerisinde olanların için yerinde bir seçim olacak. en son bu tadı gerard butler'lı the ugly truth filminde aldığımı belirteyim. ayrıca kimi filmlerde bir oyuncuyu çekerseniz değeri ciddi oranda düşer ya, queen latifah da o radde beslemiş filmi. yorum azlığına ve imdb puanına aldırış etmeden izleyiniz.


    (silencioo - 1 Şubat 2011 17:50)

Yorum Kaynak Link : just wright