• "şubat ortasında yayına girecek criminal minds "spin-off"u. başrolde forest whitaker var.edit: (bkz: #18755980)"
 • "bu gece ilk bölümü amerika'da oynayacakmış."
 • "forest var diye bi bakayim dedim ama meh vasat geldi bana iyi de oldu bir milyon tane dizi cikti hangisini izleyim amina koyim."
 • "cakma criminal minds. orjinalinin yerini tutmadigi gibi forest whitaker nasil oscar almis diye kara kara dusunduren dizidir."
 • "herhalde yapımcıların biri tuttu belki buda tutar amacıyla yaptıkları saçma dizi. criminal minds gibi bir olay örgüsüde yok. iyi oldu bitmesi."
 • "fazla ömrü olmayan bir ikincil yapım türü. devam ürünleri hep aslını yaşatıyor, criminal minds 8.sezon gördü bile."
Facebook Yorumları
 • comment image

  forest var diye bi bakayim dedim ama meh vasat geldi bana iyi de oldu bir milyon tane dizi cikti hangisini izleyim amina koyim.


  (nuitari - 19 Şubat 2011 00:25)

 • comment image

  zayıf ve klişe senaryosu, abartılı ve kötü oyuncularıyla afedersiniz resmen sikindirik bir dizi.

  forest whitaker'ın gizemli bir karakter yaratma çabaları çok komik kaçıyor. diğer karakterler o kadar zayıf ki akılda hiç bir şey bırakmıyorlar. bir tane de ingiliz aksanıyla konuşan hıyar var. çeşit olsun diye koymuşlar.

  sikindirikliği ile ilgili bir örnek vereyim :

  --- spoiler ---

  ekip halinde toplantı yaparken, aradıkları katilin son kurbanını tahmin ediyorlar. ve ne yapıyorlar tahmin edin: arabaya atlayıp, son sürat kadını kurtarmaya gidiyorlar. gerizekalı senarist her sahnede cep telefonu kullanan karakterlere nedense o anda telefonu kullandırtmıyor. oysa tek yapacakları kurbanı arayıp (ki koca bir hastanenin avukatı) uyarmak. oysa kahramanlarımız kocaman cipleriyle, sirenler çalarak olay yerine gidip son anda! kadını kurtarıyorlar.
  bu kadar dandik bir dizi işte.

  ---
  spoiler ---


  (spartacusun donusu - 12 Mart 2011 19:58)

 • comment image

  herhalde yapımcıların biri tuttu belki buda tutar amacıyla yaptıkları saçma dizi. criminal minds gibi bir olay örgüsüde yok. iyi oldu bitmesi.


  (ananotherlife - 21 Mart 2013 22:33)

 • comment image

  fazla ömrü olmayan bir ikincil yapım türü. devam ürünleri hep aslını yaşatıyor, criminal minds 8.sezon gördü bile.


  (consalvo - 21 Mart 2013 22:38)

 • comment image

  criminal minds'ın pek popüler olmasıyla eh benzerini yapalım diyerek başlanmış düşük ratingler nedeniyle 13 bölüm sonra kaldırılmış dizidir. dizinin tutmama nedenleri arasında otoriteler tarafından şunlar gösterilmiştir; orjinalindeki karakterlerin arka planlarını dizide güzelce verilmesi ancak spin off karakterlerin sığ ve soluk olması. criminal mindsta olay kurgusunun gerek her bölüm, gerekse tüm sezonlar boyunca sürmesi ve tutarlı olması, çakmasında ise profillerin nasıl çıkarıldığının tam olarak anlaşılamaması ve son olarak orjinalde karakterler arasındaki ilişki, diyaloglar zaman zaman komediye dönüşüp havayı yumuşatırken, çakmasında çok yoğun bir depresif hava olması.


  (jassinpera - 13 Ağustos 2013 02:41)

Yorum Kaynak Link : criminal minds suspect behavior