Çıkış Tarihi     : 25 Mayıs 1992 Pazartesi, Yapım Yılı : 1992
Türü                : Komedi,Müzik
Taglar             : 20. yüzyıl,21'inci yüzyıl,1990'lar,2000'ler,2010'lar
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Big Dog Productions , Nelson Page Entertainment , Nerd Corps Productions V.1 Inc.
Yönetmen       : Anthony Caleca (IMDB), Ellen Brown (IMDB), Liz Plonka (IMDB), Steve Paley (IMDB), John Scheer (IMDB), Star Price (IMDB)
Senarist          : Anthony Caleca (IMDB),Joe Medeiros (IMDB),Wayne Kline (IMDB)(ekşi),Jack Coen (IMDB),Mike Colasuonno (IMDB),Brad Dickson (IMDB),Beth Sherman (IMDB),Alan Wenkus (IMDB),Michael Jann (IMDB),Dave Rygalski (IMDB),Jon Macks (IMDB),John Romeo (IMDB),Larry Jacobson (IMDB),Andrew McElfresh (IMDB),Rob Young (IMDB),Peter Sears (IMDB),Steven Alan Green (IMDB),Jimmy Brogan (IMDB),Marvin Silbermintz (IMDB),Jay Leno (IMDB),Jeffrey Spear (IMDB),Kal Clarke (IMDB),Steve Young (IMDB),John A. Kennedy (IMDB),Steve Ridgeway (IMDB),Michael Loprete (IMDB),John Melendez (IMDB),Troy Thomas (IMDB),Jim Wise (IMDB),Beth Einhorn (IMDB),Brian Hartt (IMDB),Suli McCullough (IMDB),Marc Wilmore (IMDB),Michael Riedel (IMDB),Kevin J. Lynn (IMDB),Beth Armogida (IMDB),Dan O'Keefe (IMDB),Joe Toplyn (IMDB),Bert Chili Challis (IMDB),Ned Rice (IMDB),Jeff Judah (IMDB),Anne Parker (IMDB),T. Sean Shannon (IMDB),Buddy Winston (IMDB),Ron Richards (IMDB),Bob Dolan Smith (IMDB),Rich Talarico (IMDB),Ryan O'Dowd (IMDB),Greg Grabianski (IMDB),Logan Morton (IMDB),Dino S. Vince (IMDB),Michael Joiner (IMDB),Debra 'Debbie' Clark (IMDB),Johnny Meyer (IMDB),Steve Sussman (IMDB),Scott Sullivan (IMDB),Charlie Viracola (IMDB),Ron White (IMDB),Jim Shaughnessy (IMDB),Star Price (IMDB),Tracy Abbott (IMDB),Gabe Abelson (IMDB),John DeBellis (IMDB),Greg Fideler (IMDB),Dave Hanson (IMDB),Hal Spear (IMDB),Billy Staples (IMDB),Brian Michael Tracy (IMDB)
Oyuncular      : Jay Leno (IMDB), Kevin Eubanks (IMDB), Edd Hall (IMDB), John Melendez (IMDB), Wally Wingert (IMDB)(ekşi), Rickey Minor (IMDB), Branford Marsalis Quartet (IMDB), Branford Marsalis (IMDB)(ekşi), Robert Covarrubias (IMDB), Adam Smith (IMDB), Shannon Ratigan (IMDB), Julie Scardina (IMDB), Nina Bergman (IMDB), Ross Mathews (IMDB), Terry Bradshaw (IMDB), Marvin 'Smitty' Smith (IMDB), Jim Norton (IMDB), Bill Maher (IMDB), Mike Kimmel (IMDB), Dennis Miller (IMDB), Wanda Sykes (IMDB), Howie Mandel (IMDB), Brandon Molale (IMDB), Henry LeBlanc (IMDB), David Spade (IMDB), Wayne Linsey (IMDB), Dorian Holley (IMDB), Bryan Branly (IMDB), Rove McManus (IMDB), Lyle Lovett (IMDB), Pamela Anderson (IMDB), Kira Soltanovich (IMDB), Dana Carvey (IMDB), Ellen DeGeneres (IMDB), Tim Allen (IMDB), Dwight Yoakam (IMDB), Arsenio Hall (IMDB), Scott 'Carrot Top' Thompson (IMDB), Joan Embery (IMDB), Jim Wise (IMDB) >>devamı>>

The Tonight Show with Jay Leno (~ The tonight show med Jay Leno) ' Dizisinin Konusu :
The Tonight Show with Jay Leno is a TV series starring Jay Leno, Kevin Eubanks, and Edd Hall. After Johnny Carson's retirement from the show, Jay Leno stepped in as his permanent replacement. The format of the show has remained...


 • "nbc'de 2009 yılından itibaren conan o brien tarafından devralınacak talk show programının şimdiki adı.ve elbette mavi'nin hakkını teslim etmek için (bkz: #10457499)"
 • "mart 2010'da ekranlara dönecektir. ancak kevin eubanks'ın kısa zaman sonra programı bırakacağı ciddileşen dedikodular arasında. eubanks, müziğine daha çok zaman ayırmak istiyormuş."
 • "geri döndü. cnbc-e de e2 de bok varmış gibi yayınlıyor bunu."
 • "adı "the tonight show with ceylan" olan ve aynı konsept dahilinde ceylan'ın sunduğu bir programla aynı değerdedir benim nazarımda. conan'ın laneti her daim seninle ceyleno..."
 • "pumpcast news'de babamı bile altyazı okumaya tav edebilecek potansiyelde bir çifti yayınlayarak ilke imza atmıştır. pumpcast news the tonight show with jay leno"
Facebook Yorumları
 • comment image

  mart 2010'da ekranlara dönecektir. ancak kevin eubanks'ın kısa zaman sonra programı bırakacağı ciddileşen dedikodular arasında. eubanks, müziğine daha çok zaman ayırmak istiyormuş.


  (mavi - 17 Şubat 2010 18:05)

 • comment image

  adı "the tonight show with ceylan" olan ve aynı konsept dahilinde ceylan'ın sunduğu bir programla aynı değerdedir benim nazarımda. conan'ın laneti her daim seninle ceyleno...


  (harikulade - 3 Mart 2010 02:24)

 • comment image

  tüm düzenimi altüst eden programdır. efendim şimdi ben belli cnbc-e dizilerini takip eden ve bunları bilgisayar ekranından değil televizyon ekranından ferah ferah izlemek isteyen bir televizyon izleyicisiyim. dizilerin akşam yayınlarını kaçırdığım için de gece yayınlarını izlerim yıllardır. bu jay leno amca geldi geleli saat 24.00'da başlayacak olan dizi sarkıyor 1.30'a, saat 01.00'da başlayacak olan da 02.15 civarına. yatıp uyusam dizinin tekrarı haftasonunda. şimdi söyle jay leno, ben, sabahın köründe kalkıp işine gücüne gidecek olan insan gecenin bir vaktine kadar senin dandirik şovunun bitmesini mi bekleyeyim ha? senin yüzünden neden uykusuz kalayım arkadaş! senin yüzünden haftasonumu evde mi geçireyim! geldin geleli esra ceyhan'ın programında 'allah' diye zıplayan amca dışında kimseye bir faydan dokunmadı yahu. çek git rica ediyorum senden. çek git ki ben de izleyeyim dizilerimi bir düzen içerisinde.


  (the saddest girl ever to hold a martini - 25 Mayıs 2010 23:24)

Yorum Kaynak Link : the tonight show with jay leno