Süre                : 1 Saat 31 dakika
Çıkış Tarihi     : 06 Şubat 2004 Cuma, Yapım Yılı : 2004
Türü                : Macera,Komedi,Cinayet,Aile,Gizemli
Taglar             : Çocuk casusu,Soymak,Güvenlik şefi,köpek,Bilgisayar dehası
Ülke                : ABD,Almanya
Yapımcı          :  Fox 2000 Pictures , Mad Chance , Nimbus Film Productions
Yönetmen       : Bart Freundlich (IMDB)
Senarist          : Nikolaj Arcel (IMDB),Hans Fabian Wullenweber (IMDB),Erlend Loe (IMDB)(ekşi),Michael Brandt (IMDB)(ekşi),Derek Haas (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Kristen Stewart (IMDB)(ekşi), Corbin Bleu (IMDB)(ekşi), Max Thieriot (IMDB)(ekşi), Jennifer Beals (IMDB)(ekşi), Sam Robards (IMDB), John Carroll Lynch (IMDB)(ekşi), James Le Gros (IMDB)(ekşi), Michael Des Barres (IMDB), Stark Sands (IMDB), Lennie Loftin (IMDB), Christine Estabrook (IMDB), Kevin G. Schmidt (IMDB), Audrey Wasilewski (IMDB), Meagen Fay (IMDB), Lucy Butler (IMDB), Dawn Lewis (IMDB), Marcus Hester (IMDB), Robert Harvey (IMDB), Todd M. Hofacker (IMDB), Claudia DiFolco (IMDB), Jerry Penacoli (IMDB), Franklin Dennis Jones (IMDB), Kristen Kerr (IMDB), Chelsea Bond (IMDB)

Catch That Kid (~ Klättertjuven) ' Filminin Konusu :
Katie yaşıtları gibi bebeklerle oynamaktansa, dağlara tırmanmayı tercih eden, dağcılık meraklısı bir kız. Babası Everest'e tırmanırken kaza geçirince, bu becerisini farklı bir yol için kullanmaya karar veriyor. Babasının kurtuluşu için tuzlu bir ameliyat zaruri olmuştur. Katie bu parayı bulmak için en yakın arkadaşları ile birlikte annesinin çalıştığı bankayı soymaya karar verir. Dağcılıkta öğrendiklerini riskli iş için kullanmaya karar verirler.


  • "bünyesinde kristen stewart ve jennifer beals'ı barındıran, türkçeye yakala şu kızı diye çevrilmiş film."
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : catch that kid