• "wii için çıkacağı duyurulan yeni dead space"
 • "çok önyargılı yaklaştığım ama bayağı bayağı sevdiğim bir oyun. bunu dead space'in bir yan ürünü olarak ele alırsanız hayal kırıklığı yaşamazsınız."
 • "(bkz: #20203521)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  third person, survival-horror-action game'den komediye.. teşekkürler nintendo.

  wii'deki halini nintendo'nun e3 toplantısında izlemiş bir kişi olarak yorumum, tüm zamanların en iyi korku-gerilim-bilimkurgu oyununun, komedi oyunu olduğu şeklinde.

  pentium 3 grafikleri ile çöp konfigürasyonla buraya kadar tabi, pc oyunculuğuna, gereksiz israf ve masraftan dolayı çok laf ettim ama oyun dünyasının önündeki asıl tehlike nintendo zihniyeti. sırf bir parçası parlak, özgün diye ucuz ve geri teknoloji kullanımını övecek halim yok.

  dead space extraction, dead doğmuş ve paranın gözü kör olsun.


  (anoktale - 3 Haziran 2009 23:12)

 • comment image

  wii'de oynadigim kadariyla pc'deki grafikleri ile karsilastirirsam cop grafiklere sahip olmayan oyun. wii gibi bir sistem icin gordugum en iyi grafikli oyun diyebilirim, goruntuleri biraz puslu yaparak falsolari gidermek istemisler iyi de etmisler, ayrica karakteri siz yurutmediginiz ve nereye bakacagina karar vermediginizden dolayi oyun bi film havasinda gecmekte, etrafinizdakilerle ve telsizlerle konusarak bu daha da gercekci hale getirilmis. eski arcade salonlarindaki tabanca ile oynadiginiz shooter oyunlari gibi, iyi bir eglence vadediyor. oynayin lan.


  (seru - 1 Kasım 2009 16:56)

 • comment image

  çok önyargılı yaklaştığım ama bayağı bayağı sevdiğim bir oyun. bunu dead space'in bir yan ürünü olarak ele alırsanız hayal kırıklığı yaşamazsınız.


  (kurzon - 8 Kasım 2009 17:38)

 • comment image

  para verdim aldim, iyi mi ettim kotu mu ettim bilemedim acikcasi. bu gece oynadim sadece fena degil oyunu tarz ve hikaye acisindan begeniyorum ama hard'da oynuyorum ve oyunun kac saatte bitecegi onemli. uzun surerse %100 memnun kalirim. not: move var.


  (nitro - 18 Şubat 2011 01:00)

Yorum Kaynak Link : dead space extraction