Çıkış Tarihi     : 11 Ocak 2006 Çarşamba, Yapım Yılı : 2006
Türü                : Komedi,Romantik
Ülke                : Güney Kore
Yönetmen       : In-roe Hwang (IMDB)
Senarist          : Eun-Ah In (IMDB),So-hee Park (IMDB)
Oyuncular      : Eun-hye Yun (IMDB), Ji-Hoon Ju (IMDB), Ji-hyo Song (IMDB)(ekşi), Bool-am Choi (IMDB), Nam-kil Kang (IMDB), Hye-ja Kim (IMDB)(ekşi), Sang-Jung Kim (IMDB), Yun-ji Lee (IMDB), Ye-jin Lim (IMDB), Chan-hwan Park (IMDB), Hye-jin Shim (IMDB), Yu-seon Yun (IMDB), Jeong-hoon Kim (IMDB), Yeon-woo Kwon (IMDB), Yeon-du Lee (IMDB)

Goong (~ Düslerimin Prensi) ' Dizisinin Konusu :
Goong is a TV series starring Eun-hye Yun, Ji-Hoon Ju, and Ji-Hyo Song. Love, tradition, and politics collide when a spirited young art student is betrothed to the crown prince of South Korea.


Oyuncular
 • "manhwa'sı* dizisinden çok daha güzeldir. özellikle de çizimler, detaylar muhteşem. (karakter çizimlerinden çok, sarayın, giysilerin çizimleri diyelim)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  princess hours olarak da bilinen trt'de düşlerimin prensi adıyla gösterilen 24 bölümlük bir diziye de sahip manhwa.

  dizi 2006 yılında çekilmiş olsa da manhwa halen okuyucularını ağlatarak dram ve entrikalarıyla devam etmekte.

  chae-kyung normal bir lise öğrencisidir bir gün dedesinin çok yakın arkadaş oldukları kore kralıyla aralarında bir anlaşma yaptıklarını ve kendisinin kore prensi shin ile evlenmek zorunda olduğunu öğrenir.

  ..ve mecburen evlenir. shin x chae-kyung aşk hikayesi de bu şekilde başlar ama engel olarak shin'in eski sevgilisi hyo-rin ve eğer babası ölmeseydi aslında şu anki prens olacak shin'in kuzeni yul*vardır.

  http://wiki.d-addicts.com/goong


  (sine qua non - 29 Temmuz 2008 18:29)

 • comment image

  trt nin yaz doneminde yayınladğı kore dizisi.özellikle veliaht prens shin ve veliaht prens chae kyung ın arasında gecen konusmalar ve dizi boyunca başlarına gelenler pek bi sevimlidir.en azından beni yaz sıcağında bir ay eğlendirmiştir.


  (toothy - 26 Eylül 2008 20:59)

 • comment image

  kore dizilerine yeni başlayanlar için önerilen süper eğlenceli bir romantik komedi. mükemmel çekim mekanlarına ve görüntülere sahip. güney kore'nin tarihini, geleneklerini ve yaşam tarzlarını esprili bir dille anlatıyorlar.

  yayınlandığı yıl en iyi aktris, aktör ve sanat yönetmeni ödülünü almış, aslanlar gibi de haketmiştir. devam serisi 2007 yılında goong s olarak yayınlanmış ve gönüllerde kurulan tahtların yanına taht eklemiş..


  (duwalya - 19 Nisan 2010 15:54)

 • comment image

  manhwa'sı* dizisinden çok daha güzeldir. özellikle de çizimler, detaylar muhteşem. (karakter çizimlerinden çok, sarayın, giysilerin çizimleri diyelim)


  (tulpen en molens - 15 Eylül 2013 07:23)

Yorum Kaynak Link : goong