• "(bkz: humko humise churalo)"
 • "aamir khan'a en çok yakıştırdığım iki sesten biridir. öbürü de kumar sanu'dur. zaten ikisi de çok kral adamlardır, çok severim."
Facebook Yorumları
 • comment image

  hindistan ve nepal film endüstrisinin en iyi bilinen erkek şarkıcılarından. 32 ayrı dilde şarkı söylediği kayıtlara geçmiş. alınan duyumlara göre bollywood izleyicisi udit narayan'ın sesini shahrukh khan ile öyle bir özdeşleştirmiştir ki, sesin esas sahibinin srk olmadığını öğrenince şoklara girmektedirler.


  (etoile - 19 Ocak 2013 01:35)

 • comment image

  student of the year adlı hint usulu high school musical'in radha adlı eğlenmelik, çerezlik bir şarkıda son dakika golü dercesine davullar sonrasında yükselen iki üç saniyelik sesi bile şarkıya ayrı bir değer kazandırmaya high school musical'lığından çıkarmaya yetmiştir. öyle bir ses işte bu abideki de. tarifi mümkün olmayan ayrı bir enerji, ayrı bir hava vardır udit narayan abinin sesinde. tamam alka yagnik var yerim ben o ablayı, shreya ghoslal var biraz tizce ama muazzam bir ses yine, sonu nigam var adamı ağlatır, vishal dadlani hem modern, westernized şarkılara cuk hem de prodüksiyondan, besteden/gufteden anlayan ayrı bir yetenek, ar rahman var adam aşmış bir sufi, müthiş bir besteci ve müzisyen, vesaire vesaire.. ama udit narayan'ın yeri bir başka hacı. adam hint müziği diyince aklıma esen ilk tını, ilk ses. bambaşka bir ses onunki.
  malum çıkış için

  edit: link.


  (raavann - 2 Mart 2013 23:34)

 • comment image

  bollywood'da en çok beğendiğim erkek şarkıcı. can verdiği her şarkıyı efsane haline getirmektedir.

  ayrıca, allah'ım sen buna udit narayan demişsin ama bu bildiğin shahrukh khan sesi.. bu kadar benzer. öyle anlar oluyor ki resmen bu seste srk'un sesinin tınısını duyuyorum. genel olarak bollywood tayfası böyle düşünüyor zaten ama allahaşkına biri bana bu işin hikmetini açıklasın.


  (leylaninmecnunu - 19 Mayıs 2014 17:53)

 • comment image

  shahrukh khan yüzünden kendi imajı kalmamış adamdır.
  şu şarkıyı dinleyip de udit narayan'ı mı canlandıralım gözümüzde zaten :)

  main yahaan hoon

  ayrıca açık ara skr'ye en çok yakışan ses olduğunu düşünüyorum ve bir üstteki arkadaşın tüm yazdıkılarına katılıyorum.


  (peynir agaci - 27 Mayıs 2015 17:20)

Yorum Kaynak Link : udit narayan