Çıkış Tarihi     : 11 Temmuz 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Korku
Taglar             : Psikotronik film,zombi,Anaokulu öğretmeni,kindergarten class
Ülke                : Avustralya
Yapımcı          :  Made Up Stories , Protagonist Pictures , Snoot Entertainment
Yönetmen       : Abe Forsythe (IMDB)
Senarist          : Abe Forsythe (IMDB)
Oyuncular      : Lupita Nyong'o (IMDB)(ekşi), Josh Gad (IMDB), Stephen Peacocke (IMDB)(ekşi), Kat Stewart (IMDB), Alexander England (IMDB), Nadia Townsend (IMDB), Jason Chong (IMDB)(ekşi), Henry Nixon (IMDB)(ekşi), Alan Dukes (IMDB), Felix Williamson (IMDB), Rahel Romahn (IMDB), Sam Fraser (IMDB), Adele Vuko (IMDB), Kristy Brooks (IMDB), Charlie Whitley (IMDB), Ava Caryofyllis (IMDB), Maria Lewis (IMDB), Diesel La Torraca (IMDB), M.J. Kokolis (IMDB), Caliah Pinones (IMDB), Shant Ohannessian (IMDB), Kim Thien Doan (IMDB), Shakila Zab (IMDB), Shia Hamby (IMDB), Chris Bunton (IMDB), Talayna Moana Nikora (IMDB), Kathryn Schuback (IMDB), Tor Dollhouse (IMDB), Michael Knott (IMDB), Andrew Caryofyllis (IMDB), Anthony Howes (IMDB), Harry Pashley (IMDB), Jorja Travers-Smith (IMDB), William Cheung (IMDB), Sienna Austin (IMDB), An Ngo-Lang (IMDB), Fern Beth Kleinhans (IMDB), David Sinclair-Smith (IMDB), Hudson Brande (IMDB), Vivienne Albany (IMDB) >>devamı>>

Little Monsters (~ Petit Monstre) ' Filminin Konusu :
Little Monsters is a movie starring Lupita Nyong'o, Josh Gad, and Stephen Peacocke. A washed-up musician teams up with a teacher and a kids show personality to protect young children from a sudden outbreak of zombies.


 • "lady gaga 'nın ''gaga'' hayranlarına yeni hitap şekli. (bkz: the fame monster)"
 • "aynı zamanda bir blue heelers bölümü."
 • "aynı zamanda beverly hills 90210 beşinci sezon on dokuzuncu bölümünün adı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  müzik dünyasında illallah edilen bir hayran kitlesi haline gelmiştir bu mal çoluk çocuk sürüsü. madonna'nın malavili evlatlık çocuklarına maymun demekten adele'in kilolarıyla dalga geçmeye, "gaga hamile olabilir" dedi diye kelly osbourne'a nefret mektupları yazmaktan gaga'ya rakip herkese iğrenç bir seviyesizlikle zorbalık yapmaya kadar uzanan bir iğrençlik skalasında hareket eden bu tipler haberlere, televizyon programlarına falan konu olmaya başladılar iyiden iyiye. şimdi de müzik endüstrisindeki neredeyse her kadın starla dalga geçen charlie hides'ı delirtmişler, sebebi de bir haber linki paylaşması: https://www.facebook.com/…stv/posts/541785895890227

  daha önceki icraatleriyle ilgili şuradan bilgi edinebilirsiniz: http://antik.eksisozluk.com/show.asp?t=#31779479

  şu aralar roar listelerde applauseu tokatladı diye katy perry'ye saydırmakla meşguller. sorsanız şöyle bullying'e karşıyız böyle born this way'iz diye viyaklarlar ama. tipler resmen internet çetesi.


  (our boys didint du dort - 17 Ağustos 2013 23:59)

 • comment image

  her gün başka bir ünlü hayatında hiçbir fanbase'den böyle bir saldırganlık görmediğini söyleyerek isyan ederken, yaptıkları medyada yer alacak kadar herkesi rahatsız edecek noktaya gelmişken bile mağdur olabilen bir kitle. kışkırtılıyorlarmış, saldırgan olmak zorunda bırakılıyorlarmış, ah canım. dünya tarihinde şöhret sahibi olup hakkında yazılıp çizilenle baş etmek zorunda kalan bir gaga, birinin hayranı olan da bir bunlar var çünkü.

  "farkı koydu" dedikleri applause'un da roar'un yarısı kadar satması bekleniyor bu arada, bunun haberini de benden alın bari sevimli şeyler.


  (our boys didint du dort - 19 Ağustos 2013 07:42)

 • comment image

  lady gaga'nin yaptigi bircok seyi ilk onun yaptigini sanacak kadar cahil olduklari icin gelmis gecmis en cok medya tarafindan sikbogaz edilen unlu oldugunu sanmalari dogal. hayir insanin kulagina michael jackson diye bir isim calinir, 2007'deki britney faciasindan bi haberi olur. ama yok gaga tabi o kadar essiz ki paparazzilerden rahatsiz olmayi o icat etti.

  bu cahil hergeleler madir monstirlarina destek olmayi cok istiyor idiyseler okul harcliklarindan para biriktirip konser bileti alsalardi da o da yalan oldugu mars'tan belli olan bir kalca sakatligini bahane edip turnesini iptal etmek zorunda kalmasaydi. zor bisey degil, zaten son konserlerde neredeyse bedavaya dagitiyorlardi biletleri kalabalik gorunsun diye.

  siddet karsiti, lgbt haklari savunucusu monstirlara bakin hele: http://imgur.com/xha3wnb

  edit: gaga'nın ve lidıl monsterların üzerine çok gidildiğini, provoke oldukları için saldırganlaşmak zorunda kaldıklarını savunan bir "leave gaga alooooneeee"cu arkadaş vardı burda, nereye gitmiş ki.


  (our boys didint du dort - 19 Ağustos 2013 13:19)

 • comment image

  yaş ortalaması gereği pek bir hevesli ve yönlendirebilir oldukları için bazen hadlerini aşıyorlar. mesela ben türk olanlara denk geldim aman allahım bu kadar komik ve küfürlü olamazlar. hele biri bana "sen annemize nasıl hakaret edersin o..... ç...... g..... s...... y......" diye küfür etmişti. bir an dini birini eleştirdi diye kesilen adam aklıma geldi, fanatikten öte bağnaz ve yobazlar kısacası. bunu da sallamayan biriyseniz gençliklerine verin, ama tahammül edemiyorsanız sabır diliyorum (: gaga'ya yakın, müzik sohbetlerinden uzak olsunlar.


  (patr10 - 26 Ağustos 2013 00:42)

 • comment image

  recep tayyip erdoğan 1, lady gaga 2 numaradır mağdurlukta(!)

  bu iki ismin fanatik takipçileri de aynı: hoca osurursa cemaat sıçar.

  lady gaga hayranlarına dönersek, gerçekten, kadını itici yapan en büyük ve tek unsur. çoğunluğunda müthiş bir akıl tutulması var ve kafaları çalışmıyor. madonna hayranları ve madonna tek düşmanları, her seviyesiz ithamda bulunuyorlar. en önemlisi lady gaga'yı savunurken kullandıkları tavrın zeka yoksunluğu.

  mesela şekilcilik, lady gaga aldığı kilolar yüzünden gündeme gelince her lady gaga hayranı bu haberlerin ne kadar yanlış olduğunu savunur ama söz konusu madonna'nın yaşını belli eden fotoları olsun hepsi seviyesiz yorumlar yapar. seviyesiz little monsterlar beyin mi yok sizde? sonuçta ikisi de sayılarla alakalı; ne kilo ne de yaş ikisinin başarılarına engel olmuyor. cinsiyetçi tavrınız da ikiyüzlüce! madonna'nın 'burjuva' feminizm sularında yaptıklarını (ki lady gaga da aynı) gayet muhafazakar bir şekilde eleştiriyorsunuz, lady gaga'yı judith butlar sanıyorsunuz.

  valla madonna hayranları azize demiyorum çünkü sağlam yerin dibine sokuyor çoğu gaga hayranını. ilk zamanlar üzülürdüm lakin gel gör ki hak ediyor bu little monsterlar. çünkü yalan temelli fikirler sunuyorlar... göz göre göre, utanmaları yok ve hep bir ucuz mağdurluk edebiyatı. her bi boktan madonna ve hayranları sorumlu. bir de gaga'ya bok atan biz oluyoruz. ulan sözlükte gaga'yı en çok koruyan ve kariyerine en hakim olanlar bok attıkları madonna hayranları. madonna'yı yerin dibine sokup sokup çıkaran yine bok atmaya çalıştıkları madonna hayranları. eee o zaman bu little monsterların tavrı niye böyle. ben ciddi ciddi 9 ay boyunca annelerinin karnında göbek bağından kopuk yaşadıklarını düşünüyorum. bu yüzden çok da kızamıyorum, üzülüyorum!

  (bkz: it ürür kervan yürür)


  (patr10 - 21 Temmuz 2014 21:28)

Yorum Kaynak Link : little monsters