Süre                : 1 Saat 58 dakika
Çıkış Tarihi     : 19 Eylül 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama
Taglar             : Arabada şarkı söylemek,9 yaşında,10 yaşında,54 year old,problemli çocuk
Ülke                : Almanya
Yapımcı          :  Kineo Filmproduktion , Weydemann Bros. , Oma Inge Film
Yönetmen       : Nora Fingscheidt (IMDB)
Senarist          : Nora Fingscheidt (IMDB)
Oyuncular      : Helena Zengel (IMDB), Albrecht Schuch (IMDB), Gabriela Maria Schmeide (IMDB), Lisa Hagmeister (IMDB), Melanie Straub (IMDB), Victoria Trauttmansdorff (IMDB), Maryam Zaree (IMDB)(ekşi), Tedros Teclebrhan (IMDB), Matthias Brenner (IMDB), Louis von Klipstein (IMDB), Barbara Philipp (IMDB), Amelle Schwerk (IMDB), Sashiko Hara (IMDB), Fine Belger (IMDB), Imke Büchel (IMDB), Roland Bonjour (IMDB), Asad Schwarz (IMDB), Jana Julia Roth (IMDB), Gisa Flake (IMDB), Axel Werner (IMDB), Bärbel Schwarz (IMDB), Till Butterbach (IMDB), Julia Becker (IMDB), Peter Schneider (IMDB), Hadi Khanjanpour (IMDB), Samantha Hanses (IMDB), Bruno Thiel (IMDB), Ida Goetze (IMDB), Cederic Mardon (IMDB), Matilda Florczyk (IMDB), Marie von der Groeben (IMDB), Helena Gutscha (IMDB), Gennaro Trama (IMDB), Noah Lakmes (IMDB), Stella Brückner (IMDB), Jannes Kupsch (IMDB), Moritz Thiel (IMDB)

Systemsprenger (~ Oyunbozan) ' Filminin Konusu :
Systemsprenger is a movie starring Helena Zengel, Albrecht Schuch, and Gabriela Maria Schmeide. On her wild quest for love, 9-year-old Benni's untamed energy drives everyone around her to despair.

Facebook Yorumları
 • comment image

  ödül kazanan filmlerin basın konferansları, posterleri ve bazılarının fragmanlarıyla birlikte detaylı bir derleme arıyorsanız:

  (bkz: https://obicimsinema.com/berlinale-2019/)

  ayrıca ''ich war zuhause, aber '' ile angela schanelec, festivalde en iyi yönetmen ödülünü kazanan ilk alman kadın yönetmen olmuştur.


  (goks - 17 Şubat 2019 17:24)

 • comment image

  finali ile emin alper adına üzse de mehmet akif büyükatalay adına sevindirmiştir. emin abim; tepenin ardı'ndan sonra abluka'n pek sarmadı ama senden ümidi kesmiş değiliz. herhangi bir ödüle uzanamamış olsa bile yeni işini görmek isteriz. fatih akın? ondan ümidi keseli çok oldu. her neyse, onu geç. mehmet kardeşim; biz seyirci kaldık, sen yürüyedur, yolun açık olsun.


  (kahmut - 17 Şubat 2019 00:34)