Süre                : 1 Saat 26 dakika
Çıkış Tarihi     : 01 Mart 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama,Korku,Gizemli
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Subspin Productions
Yönetmen       : Stephen Portland (IMDB)
Senarist          : Stephen Portland (IMDB)
Oyuncular      : Michael Gazin (IMDB), Jane Rowen (IMDB), Joel Clark Ackerman (IMDB), Eric Roberts (IMDB)(ekşi), Evan Carver (IMDB), Elise Zell (IMDB), Adrian Bustamante (IMDB), SungWon Cho (IMDB), Tom Dusenbery (IMDB), Mark Christiansen (IMDB), Jose Rosete (IMDB), Elizabeth Saydah (IMDB), Brittany Morgan Williams (IMDB)

Something ' Filminin Konusu :
class="text-collapsed" style="overflow: hidden;" Rachel (Ginnifer Goodwin) New York'ta bir hukuk firmasında çalışan yetenekli bir avukat, cömert ve sadık bir arkadaş, en iyi arkadaşı Darcy'nin (Kate Hudson) kendisine sürekli hatırlattığı gibi ne yazık ki hâlâ bekâr bir kadındır. Ancak 30. yaş gününü kutladıktan sonra, müzmin iyi kız olan Rachel, kendini hukuk fakültesinden beri aşık olduğu Dex'in (Colin Egglesfield) kollarında bulur… gelin görün ki Dex, Darcy'nin nişanlısıdır.. Darcy'nin düğünü yaklaşırken çılgınca geçen haftalar boyunca olaylar üst üste gelirken, Rachel kendini içinden çıkılması imkânsız bir durumda, Darcy ile paylaştığı değerli dostluğu ve hayatının aşkı arasında kala kalmış halde bulur.


 • "© 1969 harrisongs limited."
 • "george harrison bestesi, beatles sarkisi."
 • "beatles sevmeyenlerin bile -ki bu bir oksimorondan ibaret olmalıydı- "i don't believe in the beatles but there's something" diyebilecekleri, fevkalade güzel olan şarkılarından yalnızca biri."
Facebook Yorumları
 • comment image

  sözleri de benden gelsin madem (george harrison bilse benimle gurur duyardı):

  something in the way she moves,
  attracts me like no other lover.
  something in the way she woos me.
  i don't want to leave her now,
  you know i believe and how.

  somewhere in her smile she knows,
  that i don't need no other lover.
  something in her style that shows me.
  i don't want to leave her now,
  you know i believe and how.

  you're asking me will my love grow,
  i don't know, i don't know.
  stick around, and it may show,
  but i don't know, i don't know.

  something in the way she knows,
  and all i have to do is think of her.
  something in the things she shows me.
  i don't want to leave her now.
  you know i believe and how.


  (mutley - 28 Mayıs 2010 22:17)

 • comment image

  dinlemekten sıkılınırsa, sıkılan kişiye dayak atılması gerekir.
  zaten beatles sıkılınacak grup mudur ki şarkısı öyle olsun?

  duygu seli yaşatıyor insana bu parça. yaşamayan için de;
  (bkz: alnını karışlarım)


  (oholey - 25 Mart 2009 17:46)

 • comment image

  coverları hiç sevmeyen, çaktırmadan sevse bile hürmeten dinlemeyen bir the beatles aşığı olmama rağmen... elvis presley 'den bu şarkıyı dinleyince.. başta tepki vermedim. elvise de aşığım ama yok yapamam bunu beatles'ıma dedim.. ama sonra bi baktım.. tekrar açmışım. sonra tekrar. sonra tekrar... sonra bi baktım kapatamıyorum. ama o arkadan gelen meleğimsi hatun sesleri yok mu? işte odur beni benden alan arkadaş !
  bak şimdi http://www.youtube.com/watch?v=iz-_s-v2p6s dinle dinle.. 40.saniyedeki ses seni de cezbetmicek mi bakim? sorun bende mi beatles haini mi ilan edilmeliyim? ah o hatun sesleri beatles yorumunda da olsaydı yapar mıydım ben böyle bir kötülük?
  birde 01:45 te gülmesi geliyo ya.işte o anda içim bir höş oluyor doktor mani olamıyorum.


  (simdi zayiflamak istiyorum - 12 Şubat 2010 11:31)

 • comment image

  "icinde ask kelimesi gecmeyen en guzel ask sarkisi" diye tanimlamisti birileri bunu bir zamanlar. kim oldugunu hatirlayamasam da tanim iyi tanim.

  6 sene sonra: ask kelimesi de geciyomus ya la bunun icinde. silmem ama cok eski entarim...


  (ajax - 4 Ocak 2006 05:15)

 • comment image

  hazımsız sör paul efendi, o muazzam bas partisyonunu sırf ibneliğine yazmadıysa ben bişi bilmiyom arkadaş. george harrison'un ufak gitar riffleri ile kendi şarkılarına apayrı lezzetler katmasına yıllardır ayar olup duruyordu zaten. bestenin güzelliğini duyunca da, hırsından üç gece uyuyamayıp böyle hain bir plan yapmıştır tahmin ediyorum.


  (tequila - 9 Kasım 2013 09:58)

 • comment image

  alphaville, paul anka, chet atkins, chet baker, count basie, shirley bassey, john bayless, tony bennett, bloodstone, booker t. and the mgs, james booker, charlie byrd, joe cocker, perry como, ray conniff, larry coryell, van craven, liz damon, phyllis dillon, pete drake, ronnie dyson, percy faith, ferrante and teicher, ella fitzgerald, errol garner, al green, vince guaraldi, johnny harris, isaac hayes, lena horne, englebert humperdinck, jack jones, bert kaempfert, king curtis, charles kynard, brenda lee, peggy lee, the lettermen, liberace, mark lindsay, barbara mandrell, johnny mathis, carmen mcrae, musiq (soulchild), willie nelson, peter nero, david "fathead" newman, patti page, maceo parker, johnny paycheck, stu phillips, elvis presley, lou rawls, jerry reed, martha reeves, buddy rich, jorge rico, smokey robinson and the miracles, johnny rodriguez, telly savalas, earl scruggs, the shadows, frank sinatra, nancy sinatra, sonny and cher, ray stevens, tanya tucker, ike and tina turner, sarah vaughan, bobby vinton, jr. walker and the all-stars, dionne warwick, andy williams, joe williams, bobby womack, young-holt unlimited

  tarafından coverlanmış (en çok coverlanan ikinci the beatles şarkısı. ilki ise; yesterday), james taylor'un "something in the way she moves" adlı şarkısından esinlenilen, frank sinatra'nın, 80li yıllarda "son elli yılın en iyi aşk şarkısı" şeklinde anons ettiği george harrison tarafından yazılan ilk the beatles bir şeyi. olağanüstü bir şeyi.


  (pasif laura - 27 Eylül 2013 20:31)

Yorum Kaynak Link : something