Süre                : 1 Saat 59 dakika
Çıkış Tarihi     : 30 Ağustos 2019 Cuma, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Drama,Gizemli,Romantik
Taglar             : Film öğrencisi,Erkek çıplakları,Erkek frontal çıplaklık,Erkek çıplaklığı,Erkek tam frontal çıplaklık
Ülke                : İngiltere,ABD
Yapımcı          :  BBC Films , BFI Film Fund
Yönetmen       : Joanna Hogg (IMDB)
Senarist          : Joanna Hogg (IMDB)
Oyuncular      : Tilda Swinton (IMDB)(ekşi), Richard Ayoade (IMDB)(ekşi), Honor Swinton-Byrne (IMDB), Tom Burke (IMDB)(ekşi), Frankie Wilson (IMDB), Jack McMullen (IMDB), Jaygann Ayeh (IMDB), Jake Phillips Head (IMDB), Alice McMillan (IMDB), Fabrizio Matteini (IMDB), Chyna Terrelonge-Vaughan (IMDB), Janet Etuk (IMDB), Jack W. Gregory (IMDB), Hannah Ashby Ward (IMDB), James Spencer Ashworth (IMDB), Richard Tree (IMDB)

The Souvenir ' Filminin Konusu :
1980'li yıllarda geçen The Souvenir, utangaç ama hırslı bir sinema öğrencisinin sözüne güvenilmeyen bir adam ile olan ilişkisini konu ediniyor. Julie'nin bir yandan korumacı annesiyle uğraşması gerekirken diğer yandan diğer yandan endişeli arkadaşlarıyla ilgilenmesi gerekmektedir. Ancak tüm bu yaşadıkları onun hayallerini yok edecek seviyeye gelecektir..


  • "projede tilda swinton, tom burke ve richard ayoade kadrodan bazı isimler.devam filminde de robert pattinson ismi geçiyor, ayrıca."
Facebook Yorumları

Yorum Kaynak Link : the souvenir