Süre                : 2 Saat
Çıkış Tarihi     : 02 Mayıs 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Romantik
Taglar             : diplomat,ilk aşk,Söz yazarı,gazeteci,çocuk bakıcısı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  AG Studios , Denver and Delilah Productions , Good Universe
Yönetmen       : Jonathan Levine (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Dan Sterling (IMDB)(ekşi),Elizabeth Hannah (IMDB),Dan Sterling (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Charlize Theron (IMDB)(ekşi), Seth Rogen (IMDB)(ekşi), June Diane Raphael (IMDB)(ekşi), O'Shea Jackson Jr. (IMDB), Ravi Patel (IMDB), Bob Odenkirk (IMDB)(ekşi), Andy Serkis (IMDB)(ekşi), Randall Park (IMDB)(ekşi), Tristan D. Lalla (IMDB), Alexander Skarsgård (IMDB), Aladeen Tawfeek (IMDB), Nathan Morris (IMDB), Wanya Morris (IMDB), Shawn Stockman (IMDB), Isla Dowling (IMDB), Aviva Mongillo (IMDB), Braxton Herda (IMDB), Anton Koval (IMDB), Marcel Jeannin (IMDB), Lisa Kudrow (IMDB), Kurt Braunohler (IMDB), Paul Scheer (IMDB), Claudia O'Doherty (IMDB), Marc Rowland (IMDB), James Hicks (IMDB), John Robinson (IMDB), Aalia Adam (IMDB), Lucy Van Oldenbarneveld (IMDB), Julie Roussel (IMDB), Daniel Rindress-Kay (IMDB), Ivan Smith (IMDB), Sean Tucker (IMDB), Brett Watson (IMDB), Victor Cornfoot (IMDB), Mairtin O'Carrigan (IMDB), Anne Day Jones (IMDB), Arthur Holden (IMDB), Kara Raposo (IMDB), Lil Yachty (IMDB), Frank Schorpion (IMDB) >>devamı>>

Long Shot (~ Flarsky) ' Filminin Konusu :
Fred Flarsky, işsiz bir gazetecidir. Kötü talihini benimseyen Flarsky, yıllardır çocukluk aşkını düşünerek ona sadık bir şekilde yaşamını sürdürüyordur. Ama çocukluk aşkı Charlotte Field, gezegenin en güçlü kadınlarından biri konumundadır. Amerika Dışişleri Bakanı olan Charlotte, bunun üstüne bir de Amerika'nın Başkan koltuğuna oturmak için mücadele etmektedir.


 • "what if...?what if...?what if...? :("
 • "(bkz: uzak çekim)"
 • "veron'da 20 olan özellik."
 • "futbolda "uzaktan şut" anlamına da gelir."
 • "how i met your mother'da bol bol kullanılan idiom."
 • "kamera ile çekime konu olan özne arasındaki uzaklığın çok fazla olduğu görüntü.."
 • "(bkz: uzak ihtimal)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  sabırsızlıkla beklenen filmlerden biri.

  komedi anlayışıyla kendini her zaman takip ettiren seth rogen bu sefer charlize theron ile long shot filmiyle karşımızda. komedinin yanında aşk hikayesi de var fragman da görüldüğü kadarıyla. neyse, bekliyoruz efendim.


  (blaszczykowski - 26 Mart 2019 23:54)

Yorum Kaynak Link : long shot