Çıkış Tarihi     : 28 Şubat 2019 Perşembe, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Aksiyon,Macera,Komedi,Drama,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Hemingson Entertainment , Doozer , Stillking Films
Yönetmen       : Peter Atencio (IMDB), Jon East (IMDB)(ekşi), Romeo Tirone (IMDB)(ekşi), Rob Bailey (IMDB)(ekşi), Matthew A. Cherry (IMDB), Amanda Marsalis (IMDB), Michael Spiller (IMDB), Daisy von Scherler Mayer (IMDB)
Senarist          : David Hemingson (IMDB),Jameel Saleem (IMDB),Erica Batty (IMDB),Helen Berger (IMDB),Seth Cohen (IMDB)(ekşi),Sheri Elwood (IMDB),Dean Lopata (IMDB),Rick Muirragui (IMDB),Kelsey Murray (IMDB),Amy Pocha (IMDB),Adam Sztykiel (IMDB)
Oyuncular      : Scott Foley (IMDB)(ekşi), Lauren Cohan (IMDB)(ekşi), Ana Ortiz (IMDB)(ekşi), Tyler James Williams (IMDB)(ekşi), Vir Das (IMDB), Josh Hopkins (IMDB)(ekşi), Ophelia Lovibond (IMDB)(ekşi), Marika Dominczyk (IMDB), Dylan Walsh (IMDB), David Fynn (IMDB), Matthew Marsh (IMDB), Joe Doyle (IMDB), James McDaniel (IMDB), David Sullivan (IMDB), Bellamy Young (IMDB), George Fouracres (IMDB), Erika Kaar (IMDB), Alberto Basaluzzo (IMDB), Veronika Bellová (IMDB), Adam Bond (IMDB), Nansi Nsue (IMDB), Goran Stjepanovic (IMDB), Razvan Vasilescu (IMDB), Radek Bruna (IMDB), Bruce Davidson (IMDB), Alena Doláková (IMDB), Dash Mihok (IMDB), Andrej Polák (IMDB), Mark Roper (IMDB), Costin Sforaru (IMDB), Stanislav Callas (IMDB), Lourdes Faberes (IMDB), Eveline Hall (IMDB), Richard Teverson (IMDB), Christos Vasilopoulos (IMDB), Michal Zelenka (IMDB), Dan Bradford (IMDB), Brian Caspe (IMDB), Daniel Krejbich (IMDB), Rebecca Louise Monaghan (IMDB) >>devamı>>

Whiskey Cavalier ' Dizisinin Konusu :
Whiskey Cavalier is a TV series starring Scott Foley, Lauren Cohan, and Ana Ortiz. An FBI agent and his new partner, a CIA operative, embark on missions to save the world, but have to put up with each other first.


 • "ilk bölüm , makara ve aksiyon tam gazdı. vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. böyle gider umarım.3. bölüm sonrası edit : çabuk baydı."
 • "lauren cohan için bile izlenir."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilk bölüm , makara ve aksiyon tam gazdı. vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. böyle gider umarım.

  3. bölüm sonrası edit : çabuk baydı.


  (kovarinko - 2 Mart 2019 23:23)

 • comment image

  canım lauren'ımın güzel gözlerinin hatrına iki bölüm katlanmaya çalıştığım, bunun dışında hiçbir şekilde en ufak izlenebilitesi olmayan berbat bir yapım.

  oyunculuklar falan zaten berbat, hiç girmiyorum bile. özellikle scott foley ve ana ortiz midir nedir, tek kelimeyle facia.

  3/10. o da lauren'ımın güzel gözlerinin hatrına.

  edit: imla


  (thomas angelo - 16 Mart 2019 21:02)

 • comment image

  neden bilmiyorum ama amerika'nın kablolu kanalları dışındaki diziler, yani ulusal kanalların (abc, cw, cbs, nbc vs) dizileri pek bir dandik oluyor. paraysa var, senaristse var, yönetmense o da var ama niye/neden/nasıl istikrarlı olarak dandik yapımlara imza atılıyor, bilemiyorum. whiskey cavalier'e güzeller güzeli lauren cohan için şans verdim ama yukarıda yazıldığı gibi hemen bayıyor. ilk 2 bölüm sürükleyici ama 3.'den sonra çıta daha da düşüyor, ki ilk 2 bölümde çıtanın yüksekte olduğunu söylemek mümkün değil. velhasıl epey klişe bir öyküsü ve karakterleri var dizinin. birisi fbi'ın, diğeri cia'in en iyisi olan iki kişinin takım olup günü kurtarmalarına, bu arada birbirleriyle çatışıp durmalarına odaklanılıyor. öykü tarafı inandırıcılıktan zerre nasibini almamış. hani whiskey cavalier ajan parodisi olsa realizmi umursamazsın ama değil. öte yandan iki esas karakteri de pek bilindik. neyse belki cohan için fırsat bulduğumda izlerim.


  (sherlock holmes 90 - 24 Mart 2019 10:06)

 • comment image

  ilk iki bölümü eğlenceli ve çok şey vaadeden sonrası ise gittikçe kötüleşen büyük ihtimalle sezon sonu iptal edilecek dizi. elinde chuck örneği varken üstelik bütçen chuck'tan çok daha fazlayken nasıl böyle bir diziyi 6 bölümde batırabilirsin büyük bir muamma. ana bir hikaye yok, kötü adam yok, bölüm senaryoları yaratıcı değil. yan karakterler ise facia o yüzden cohen de fooley de potansiyellerinden çok uzaklar. ilk iki bölüme göre not verseydim 8/10 derdim. şu an en iyi ihtimalle 5/10


  (chaos of anarchy - 7 Nisan 2019 00:40)

Yorum Kaynak Link : whiskey cavalier