Çıkış Tarihi     : 16 Ekim 2019 Çarşamba, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Macera,Aile,Fantazi
Taglar             : Devam filmi,peri,Krallık,Boynuzlar,Kadın kahramanı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Roth Films , Walt Disney Pictures
Yönetmen       : Joachim Rønning (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Micah Fitzerman-Blue (IMDB),Noah Harpster (IMDB),Linda Woolverton (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Juno Temple (IMDB), Angelina Jolie (IMDB)(ekşi), Ed Skrein (IMDB)(ekşi), Elle Fanning (IMDB)(ekşi), Michelle Pfeiffer (IMDB)(ekşi), Chiwetel Ejiofor (IMDB)(ekşi), Teresa Mahoney (IMDB), Lesley Manville (IMDB), Imelda Staunton (IMDB), Harris Dickinson (IMDB), Kae Alexander (IMDB), Sam Riley (IMDB), Jenn Murray (IMDB), Takamasa Ishihara (IMDB), David Gyasi (IMDB), Robert Lindsay (IMDB), Judith Shekoni (IMDB), Zak Holland (IMDB), Fernanda Diniz (IMDB), Bernardo Santos (IMDB), Albert Tang (IMDB), Barry Aird (IMDB), John Carew (IMDB), Joakim Skarli (IMDB), Jess Liaudin (IMDB), Ivy Wong (IMDB), Russell Balogh (IMDB), Anthony Kaye (IMDB), Sarah Morghad (IMDB), Elizabeth Brace (IMDB), Rebecca Hodgkiss (IMDB), Rubens Saboia (IMDB), Rebecca Kunikowski (IMDB), Richard Keep (IMDB), Julia Bender (IMDB), Scarlett Grant (IMDB), Gielliane Althea (IMDB), Kas Meghani (IMDB), Alex Martin (IMDB), Charles Berthoud (IMDB) >>devamı>>

Maleficent: Mistress of Evil (~ Malefiz: Kötülügün Gücü) ' Filminin Konusu :
Maleficent: Mistress of Evil is a movie starring Juno Temple, Angelina Jolie, and Ed Skrein. The complex relationship of Maleficent and Aurora continues to be explored as they face new threats to the magical land of the Moors.


 • "teaser'ı düşen film.türkçe dublaj"
 • "gayet güzel bir film. bugün izleme şansı buldum, ilkinin de üzerine koymuşlar zannımca. angelina’yı izlemek için bile giderdim zaten."
 • "dostum uyuyan güzel demişsin ama bu uyuyan kral.ayrıca filmin adı maleficent: mistress of evil ama esas evil bildiğin kraliçe michelle pfeiffer. yanlış olmasın."
 • "ilkinden çok daha iyi olmuş , her yaşa hitap eden fantastik bir masal anlatısı."
Facebook Yorumları
 • comment image

  ilkinden daha kötü olması mümkün olmadığı için belki daha iyi bile olabilecek olan filmdir. en azından yeni bir hikaye anlatmak zorunda kalacaklar ve güzelim uyuyan güzel filminin içine sıçma durumları olmayacak. hoş sıçtılar zaten sıçacakları kadar ilkinde. ha oturup izler miyim. hayır! gömmek için bile izlemem. o ayrıcalığı sadece aslan kral ve alaaddin'e veriyorum.

  bu filmle ilgili beni korkutan şey ise maleficent'ı altı yaşındayken izleyip de beğenmiş yeni nesil veletlerin dandik ergen filmi kontenjanını doldurmak için bu filmi seçerek gişede coşturmaları. umarım böyle bir şey olmaz. disney'in bize attığı kazıklar yeter artık. bunun yerine orijinal uyuyan güzel'i gösterime soksalar sinemada giderim izlemeye ama bu çöp yapımlara değil para zamanımı da vermem. ancak gömmek için izlerim. ama sen maleficent, sen ona bile layık değilsin!


  (matteonunbulbulleri - 14 Şubat 2019 13:46)

 • comment image

  dün bayağı gittik 3d falan izledik.

  bu tarz filmler çok arada kalıyor bana göre. akranlarım için* bildiğin çocuk filmi ama çocuklar için de biraz fazla sanki. sizin hedef kitleniz kim kardeşim, biraz açık olun.


  (witschge - 20 Ekim 2019 10:16)

 • comment image

  gayet güzel bir film. bugün izleme şansı buldum, ilkinin de üzerine koymuşlar zannımca. angelina’yı izlemek için bile giderdim zaten.


  (elvis32 - 20 Ekim 2019 16:33)

 • comment image

  imax'te izlerken "kör oldum" nidaları atmama neden olan film. çünkü bazı sahneler 2d, bazı sahneler 3d. film boyunca ben dahil tüm izleyiciler dışarı çıkıp çıkıp başka gözlükler aldık. sonunda anladık ki sorun gözlükte değilmiş. belki de istinye park' in imax' i bozulmuştur bilemiyorum :)

  onun dışında güzel bir film. canavarın içindeki insan ve insanın içindeki canavar... görünüşün kişiyi tanımlamada daha da ön plana çıktığı günümüz modernitesinde ders niteliğinde bir film. böyle yapımları seviyorum.


  (somniferous - 22 Ekim 2019 09:01)

 • comment image

  bugün kendim için ne yaptım , sorusunun cevabı. filmin en az sevdiğim kısmı dublajlı olmasıydı. onun dışında koskoca salonda tek başıma 3d izlemek , kendimle baş başa kalmak ve bunu en sevdiğim filmlerden biriyle yapmış olmak beni ziyadesiyle mutlu etti. şanlıurfa’ya yabancı filmlerin neden gelmediğini de böylece anlamış oldum.
  angelina jolie harika bir oyuncu . esasen onun için gittim filme. hikayede insanların içindeki kötülüğü , kötü diye addedilenin ise esasen iyi olabileceğini gördük. öyle aman aman da sorgulatıcı , mesaj kaygısı olan bir film değil ki sonu direkt tahmin edilen bir döngüdeydi. perilerin olduğu kısımlardaki renkleri , grafikleri cezbediciydi . bazı kısımlarsa çok karanlıktı. 3d’den kaynaklı mıydı bilemiyorum.
  tanım: çerezlik disney yapımının devam filmi.


  (evremy12 - 23 Ekim 2019 20:26)

 • comment image

  --- spoiler ---

  dostum uyuyan güzel demişsin ama bu uyuyan kral.

  ayrıca filmin adı maleficent: mistress of evil ama esas evil bildiğin kraliçe michelle pfeiffer. yanlış olmasın.

  ---
  spoiler ---


  (icdeddpeople - 24 Ekim 2019 21:05)

 • comment image

  ilkinden çok daha iyi olmuş , her yaşa hitap eden fantastik bir masal anlatısı.


  (man1 - 25 Ekim 2019 00:38)

 • comment image

  her yaş grubuna hitap eden, başından sonuna kadar izlemesi keyifli bir film ve ımax3d kalitesi ile de birleşince çok daha keyifli bir hal almış.

  esas filmi güzel kılan şey de (bkz: angelina jolie) ablamız olmuş. kendisini özlemişiz.

  başarılı bir yapım.


  (parmakkkaldirancocuk - 25 Ekim 2019 20:09)

Yorum Kaynak Link : maleficent mistress of evil