Çıkış Tarihi     : 10 Mart 2019 Pazar, Yapım Yılı : 2019
Türü                : Komedi,Korku,Heyecanlı
Ülke                : ABD
Yapımcı          :  Best Medicine Productions , Circle of Confusion
Yönetmen       : Richard Bates Jr. (IMDB)(ekşi)
Senarist          : Richard Bates Jr. (IMDB)(ekşi)
Oyuncular      : Amanda Crew (IMDB)(ekşi), Robert Patrick (IMDB)(ekşi), Hayley Marie Norman (IMDB)(ekşi), Johnny Pemberton (IMDB), Nancy Linehan Charles (IMDB)(ekşi), AnnaLynne McCord (IMDB)(ekşi), Tate Ellington (IMDB), Ray Wise (IMDB)(ekşi), Kim Delaney (IMDB), Ray Santiago (IMDB), Ronnie Gene Blevins (IMDB), Shane Brady (IMDB), Gina Brown (IMDB), Christian Calloway (IMDB), Keisha Castle-Hughes (IMDB), Nelson Franklin (IMDB), Hailey Harris (IMDB), C.J. Johnson (IMDB), Heidi Kaufman (IMDB), Morgan Krantz (IMDB), Stacey Machelle (IMDB), Scott Douglas MacLachlan (IMDB), Dianna Miranda (IMDB), Danny Ramirez (IMDB), Pia Shah (IMDB), Alec Van Bibber (IMDB), Gigi Zumbado (IMDB)

Tone-Deaf (~ Tone Deaf) ' Filminin Konusu :
Tone-Deaf is a movie starring Ronnie Gene Blevins, Shane Brady, and Gina Brown. A woman goes to the countryside to spend a quiet weekend after losing her job and having her last complicated relationship implode. She rents a country...


 • "(bkz: catherine zeta jones)"
 • "(bkz: tahta kulak)"
 • "(bkz: amusia)"
 • "(bkz: müzik kulağı olmayan insanlar)"
Facebook Yorumları
 • comment image

  ton sağırlığı anlamına gelen bir müzik terimidir.

  kime, ne zaman, ne şartlarda söyleneceğine dikkat edilmelidir. zira armor class denen şeyden nasibini ziyadesiyle almış cengaverlerin en cevvallerinden biri olan spike spiegel bile yanlış bi zamanda zikrettiği bu sözün yol açtığı hışımdan yakasını kurtaramamıştır.

  (bkz: faye valentine)


  (xifetotec - 27 Mayıs 2004 15:56)

 • comment image

  sadece müzik kulağı olmama anlamına gelmeyen aynı zamanda gerçek bir rahatsızlık olan ve normalde bir insanın duyması gereken frekans aralığının (20-20000hz yaklaşık) arasındaki bazı frekans bantlarının duyulamaması durumudur. misal 20-20000hz arasında her frekansı duyuyor sadece 13000-13700 arasını duyamıyorsa buna tone deafness denilmektedir.


  (swollenmember - 12 Ocak 2014 15:25)

Yorum Kaynak Link : tone deaf